Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowy Survival 1[20 slotów][whitelist]2 Drużyny[red and blue]


azuspl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawiamy serwer : Kwadratowy survival 1


 


 


1.png
IP: s149.csrv.pl:26246
Sloty: 20
Typ: Kwadratowy survival 1
PvP: Tak
Premium: Nie
Nether: Tak
Potwory: Tak
Zwierzęta: Tak
Whitelist: Tak


 


 


2.png
Thausent Technik,diablo322 własciciel


 


 


3.png
na serwerze


 


 


4.png
Witam jest to nowy serwer podobny do kwadratowej masakry tutaj mamy zamiar grać na survival ze swoją grupą i zbudować jak najlepszy zamek każdy z was zostanie przydzielony do innej drużyny wyniki zostaną ogłoszone o 18 kto do jakiej drużyny się dostał napiszemy te wyniki na mpcforum oczywiście po tych wynikach nadal możecie składać podania na kwadratowy survival.Narazie nie posiadamy ts3 ale jak narazie na czacie można pisać oto co trzeba mieć w podaniu
Podanie:
Wiek:(Minimum 13+)
Ile grasz w minecrafta dziennie:
od której wersji minecrafta grasz:
czy ogarniasz jak się robi np drzwi i inne:
Dlaczego ty:
Czy lubisz grać i miło spędzać czas z innymi graczami?:

Nick:

Napisz odpowiedzi na te pytania a my odpowiemy wam czy zostałeś dodany.Uwaga dodaliśmy życia każdy gracz ma 3 życia aby mieć więcej żyć wystarczy zjeść 1 diaxa.

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Podanie:
Wiek:13
Ile grasz w minecrafta dziennie:2h-4h
od której wersji minecrafta grasz:alpha
czy ogarniasz jak się robi np drzwi i inne: noo jasne nawet ogarniam niektóre potki ;]
Dlaczego ty:hmm, brakuje mi serwerów takich jak kwadratowa masakra 3..
Czy lubisz grać i miło spędzać czas z innymi graczami?:Jedynie z takimi ktorzy nie czituja..

moj nick : Tarkez

Opublikowano

Wiek:(Minimum 13+) 15.5
Ile grasz w minecrafta dziennie: 4/5h
od której wersji minecrafta grasz: 1.2/1.3
czy ogarniasz jak się robi np drzwi i inne: :O No...
Dlaczego ty: Lubie tego typu rozgrywki =)
Czy lubisz grać i miło spędzać czas z innymi graczami?: Oczywiście.

Opublikowano

Mam 13+ lat.

Gram 1-4 razy dziennie.

Gram od demo do 1.4.7

Tak wiem ja się to robi.

Lubie walczyć w minecraft na multi i zaposnawać nowe osoby.

Tak.

Opublikowano

Wiek:(Minimum 13+) 12- Ale ogarniam, więc nie potrzeba tego.
Ile grasz w minecrafta dziennie:Dużo, przeważnie 2h+
od której wersji minecrafta grasz:Od wprowadzenia paska głodu
czy ogarniasz jak się robi np drzwi i inne:Taak ogarniam prawie cały crafting gry ^^
Dlaczego ty:Lubię się bawić i grać zespołowo W MC.
Czy lubisz grać i miło spędzać czas z innymi graczami?:Tag.

Nick: rinkman087

TAKI SPAMIK TO SE POSTA WALNE , CO?!

Opublikowano

raber7231 Jesteś na testa jak kogoś ze swoich zabijesz masz bana ;).Aby u nas grać musisz być ogarnięty czitów też nie używaj.

Opublikowano

Podanie:

Wiek:15

Ile grasz w minecrafta dziennie:2-3 h

od której wersji minecrafta grasz:Alpha

czy ogarniasz jak się robi np drzwi i inne: No jasne...

Dlaczego ty: Nie grałem jeszcze na serwerach typu kwadratowa masakra 3 I chce zobaczyć jak jest fajnie xD

Czy lubisz grać i miło spędzać czas z innymi graczami?:
Noo nawet

moj nick : Spokim

Opublikowano

Wiek:(Minimum 13+): 15
Ile grasz w minecrafta dziennie: 2-4
od której wersji minecrafta grasz: od alphy
czy ogarniasz jak się robi np drzwi i inne: wiem na 99,9% nikt nie jest idealny ;d
Dlaczego ty: Ponieważ nie jestem jakiś dzieciak który nie ogarnia i kurwa jedzie na jebanych hackach -.-
Czy lubisz grać i miło spędzać czas z innymi graczami?: Tak lubie grać z innymi niż sam.

Nick: Arek24g.

Drużyna: obojętnie.

 

To na tyle pozdro ;)

:)

Opublikowano

Spoko przyjęty ale nie możesz bić nikogo ze swojego teamu. Spokimos



Fr4yta Spoko zostaniesz przyjęty pamiętaj wejdź na ten temat o 18:10 będzie kto w jakiej drużynie jest.



Voxer™ Aby do nas wejść podaj podanie ;)

Opublikowano

 

Przedstawiamy serwer : Kwadratowy survival 1

 

 

1.png

IP: s149.csrv.pl:26246

Sloty: 20

Typ: Kwadratowy survival 1

PvP: Tak

Premium: Nie

Nether: Tak

Potwory: Tak

Zwierzęta: Tak

Whitelist: Tak

 

 

2.png

Thausent Technik,diablo322 własciciel

 

 

3.png

na serwerze

 

 

4.png

Witam jest to nowy serwer podobny do kwadratowej masakry tutaj mamy zamiar grać na survival ze swoją grupą i zbudować jak najlepszy zamek każdy z was zostanie przydzielony do innej drużyny wyniki zostaną ogłoszone o 18 kto do jakiej drużyny się dostał napiszemy te wyniki na mpcforum oczywiście po tych wynikach nadal możecie składać podania na kwadratowy survival.Narazie nie posiadamy ts3 ale jak narazie na czacie można pisać oto co trzeba mieć w podaniu

Podanie:

Wiek:(Minimum 13+)

Ile grasz w minecrafta dziennie:

od której wersji minecrafta grasz:

czy ogarniasz jak się robi np drzwi i inne:

Dlaczego ty:

Czy lubisz grać i miło spędzać czas z innymi graczami?:

 

Napisz odpowiedzi na te pytania a my odpowiemy wam czy zostałeś dodany.PS:wyniki zostaną ogłoszone o 18:10

13

2-5 około

demo

Tak

Ponieważ nigdy nie grałam na kwadratowej masakrze xD

Spędzam miło czas z innymi graczami i lubię grać ; )

Opublikowano

Wiek:(Minimum 13+): 17 lat
Ile grasz w minecrafta dziennie: jestem chory wiec praktycznie cały czas xD , ale tak normalnie to 1-5h
od której wersji minecrafta grasz:1.2.6 ;d
czy ogarniasz jak się robi np drzwi i inne:znam cały crafting
Dlaczego ty:Uwilebiam takie zabawy ;P

 

Zapomniałem o nicku xD

 

Minecraftpre1

Opublikowano

Nick Andreww
Wiek:(Minimum 13+) 14
Ile grasz w minecrafta dziennie: 4h
od której wersji minecrafta grasz: Alpha
czy ogarniasz jak się robi np drzwi i inne: Ta
Dlaczego ty: Bo lubie takie serwery
Czy lubisz grać i miło spędzać czas z innymi graczami?:
Ta

. .

Opublikowano

Wiek:(Minimum 13+) 16
Ile grasz w minecrafta dziennie:2-4h
od której wersji minecrafta grasz:Alpha

czy ogarniasz jak się robi np drzwi i inne:Tak Znam prawie wszystkie recepty robienia itemów
Dlaczego ty:Poniewaz jestem ogarniety i chcę Sobie troche pobic ;p
Czy lubisz grać i miło spędzać czas z innymi graczami?:Tak Bardzo lubie grac w grupie.

                                                                                    20141229160810uid1.gif

Opublikowano

Zgredxx dodany pamiętaj nie możesz bić swoich.



Uwaga zdradze wam pare informacji:dla ułatwienia będzie dostępna komenda /hat,/tpa,/sethome



Uwaga Proszę o podanie swoich nicków!!! ci co pisali podanie prosze o napisanie swoich nicków ;)



Uwaga 89% serwera zakończono!

Opublikowano

Nick: Razor

Wiek: 14

Kontakt: Skype i Mumble

Planuje ok 2 h dziennie spędzać na serwerze, chyba, że trzeabędzie więcej czasu spędzić
Gram w minecrafta od 1.6 Beta

Dlaczego ty: Jestem poważnym i zrównoważonym graczem minecrafta, który gardzi osobami nie znającymi zasad orografii. Jestem kreatywny do tego dobrze walczę(można jeszcze wspomnieć, że dobrze skacze :) ) Perfekcyjnie opanowałem alchemie i wszelkiego rodzaju mechanizmy. Nie lubię trollować ale za trolla / grifa odpłacam się tym samym "oko za oko, ząb za ząb a świat będzie lepszy!". Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Z góry dziękuje i pozdrawiam, Razor.

Opublikowano

Dobra Razor257 zostaniesz przyjęty ale nie martw się u nas za trolla ban jest ;).



Odpalamy serwer troche wcześniej niż myśleliśmy rangi red albo blue dostaniecie na serwerze.

Opublikowano

Wiek:(Minimum 13+) mam 14 ;d
Ile grasz w minecrafta dziennie: 2 godz.
od której wersji minecrafta grasz:1.7.3
czy ogarniasz jak się robi np drzwi i inne:no jasne
Dlaczego ty:bo lubie takie serwery wojenne.
Czy lubisz grać i miło spędzać czas z innymi graczami?:no jasne bez tego nie moge zyc ;D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...