Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowy Survival 1[20 slotów][whitelist]2 Drużyny[red and blue]


azuspl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: xavierxminecraft

Wiek:(Minimum 13+) 16
Ile grasz w minecrafta dziennie: od 2-10 h ;p .
od której wersji minecrafta grasz: Początki wersji Beta .
czy ogarniasz jak się robi np drzwi i inne: Tak :) . Znam cały crafting , wiem jakie są dobre enchanty . Jeżeli o to chodzi :P .
Dlaczego ty: Jestem ogarnięty . Znam ortografie , lubię w ogóle szkołę , nauke . Po prostu lubię takie serwery .
Czy lubisz grać i miło spędzać czas z innymi graczami?: Tak :) .

//

Opublikowano

Wiek:(Minimum 13+) 17
Ile grasz w minecrafta dziennie: 1h-2h postaram się ale wiecie szkoła itd
od której wersji minecrafta grasz: Alpha
czy ogarniasz jak się robi np drzwi i inne: Tak
Dlaczego ty: Dlacyego ja ? Hmm... Jestem nerde
Czy lubisz grać i miło spędzać czas z innymi graczami?:Zależy jacy gracze ^^

Opublikowano

Wiek:(Minimum 13+) 16
Ile grasz w minecrafta dziennie: 5 godzin
od której wersji minecrafta grasz: alpha
czy ogarniasz jak się robi np drzwi i inne: Tak
Dlaczego ty: Gdyz ja i tyle
Czy lubisz grać i miło spędzać czas z innymi graczami?: Tak oczywiście

 

jestem w stanie oddać ts3

Opublikowano

Wiek:(Minimum 13+) mam 14 :>
Ile grasz w minecrafta dziennie: zależy xD czwartek-niedziela gram po 3 godziny
od której wersji minecrafta grasz: cos kolo 1.2.3
czy ogarniasz jak się robi np drzwi i inne: taak :D
Dlaczego ty: nie mam pojecia xD
Czy lubisz grać i miło spędzać czas z innymi graczami?: tak , lubię :D

Nick: BilboBaginss

Opublikowano

Wiek: 15
Ile grasz w minecrafta dziennie: 3-4h
od której wersji minecrafta grasz: Nie pamiętam, wiem że od około 1 roku.
czy ogarniasz jak się robi np drzwi i inne: Jasne,ale z drzwiami często mam problemy ;d
Dlaczego ty: Lubię poznawać i grać z nowymi ludzmi .
Czy lubisz grać i miło spędzać czas z innymi graczami?: Jasne ;]

Nick : Xiderful

 

ps. Posiadacie skype/ts ?

Opublikowano

Wiek:(Minimum 13+):14
Ile grasz w minecrafta dziennie:gram okolo 3-4h
od której wersji minecrafta grasz:od wersji alpha juz nie pamietam
czy ogarniasz jak się robi np drzwi i inne:Tak ogarniam
Dlaczego ty:Ponieważ jestem ogarniety, przestrzegam zasad , nieuzywam modow.
Czy lubisz grać i miło spędzać czas z innymi graczami?:Tak można powiedziec ze jest to moje hobby

Moj nick w grze to kuba98571

Opublikowano

Nick Tiszka123
Wiek:(Minimum 13+) 13
Ile grasz w minecrafta dziennie: 4h
od której wersji minecrafta grasz: 1.8
czy ogarniasz jak się robi np drzwi i inne: Nom
Dlaczego ty: Bo takie serwery sa zajebiste
Czy lubisz grać i miło spędzać czas z innymi graczami?: Bardzo =)

Opublikowano

Wiek:(Minimum 13+) 14
Ile grasz w minecrafta dziennie:2-4h
od której wersji minecrafta grasz:Beta

czy ogarniasz jak się robi np drzwi i inne:Tak Znam prawie wszystkie recepty robienia itemów
Dlaczego ty:Poniewaz jestem ogarniety i chcę się dobrze bawić
Czy lubisz grać i miło spędzać czas z innymi graczami?:Tak

Opublikowano

Uwaga serwer naprawiony niestety ftp zwariowało i mapke usuneło ale jest sporo nowych +.Jeden z nich to że gracz sam decyduje do której chce dołączyć strony wszystko opisane na spawn co ma wpisać.Jest nowy spawn i przepraszamy wszystkich graczy już takich problemów nie będzie.Właśnie dodaliśmy już od nowa wszystkich na whitelist.Zapraszamy!

Opublikowano

Ile grasz w minecrafta dziennie: Parę godzin.
od której wersji minecrafta grasz: Beta 1.2.
czy ogarniasz jak się robi np drzwi i inne: Wszystko, nawet lejki :).
Dlaczego ty: Jestem kreatywny, uwielbiam robić mechanizmy obronne i strzelać z łuku.
Czy lubisz grać i miło spędzać czas z innymi graczami?: Bardzo :>.

Nick: tojatos

Opublikowano

Wiek:(Minimum 13+) 16
Ile grasz w minecrafta dziennie: ok. 3h
od której wersji minecrafta grasz: 1.5.1beta
czy ogarniasz jak się robi np drzwi i inne: xD ogarniam wszystkie craftingi.
Dlaczego ty: Jestem
sympatyczny,ogarnięty,miły mam wysoką kulturę osobistą.Ładnie buduje
znam się całkiem nieźle na mechanizmach
.
Czy lubisz grać i miło spędzać czas z innymi graczami?: Jezeli sa ogarnieci to tak.

Nick: NeRi

Opublikowano

Wiek:(Minimum 13+) 13
Ile grasz w minecrafta dziennie: 3h
od której wersji minecrafta grasz: nie pamiętam ;d
czy ogarniasz jak się robi np drzwi i inne: Tak
Dlaczego ty: Lubie grać na KM :)
Czy lubisz grać i miło spędzać czas z innymi graczami?: Tak :)

Nick: emq

PAŻAŁSTA

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...