Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowy Survival 1[20 slotów][whitelist]2 Drużyny[red and blue]


azuspl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dodany



Uwaga oto bardzo dobre wieści nasz serwer upodobnił się do kwadratowej masakry bardzo ładnie właśnie dodaliśmy życia każdy gracz ma 3 życia po zjedzeniu diaxa gracz dostaje 1 życie.!aby sprawdzić ile się ma żyć wystarczy wpisać /lives

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek: 15
Ile grasz w minecrafta dziennie: 3-4h
od której wersji minecrafta grasz: Nie pamiętam, wiem że od około 1 roku.
czy ogarniasz jak się robi np drzwi i inne: Jasne,ale z drzwiami często mam problemy ;d
Dlaczego ty: Lubię poznawać i grać z nowymi ludzmi .
Czy lubisz grać i miło spędzać czas z innymi graczami?: Jasne ;]


Nick : Xiderful

Opublikowano

Wiek:15
Ile grasz w minecrafta dziennie:jak mam czas :)
od której wersji minecrafta grasz: od alphy
czy ogarniasz jak się robi np drzwi i inne: pytanie chyba nie na miejscu :)
Dlaczego ty: ponieważ lubię tego typu rozgrywki, posiadam ts3, mikrofon oraz premium :)
Czy lubisz grać i miło spędzać czas z innymi graczami?: zależy od innych graczy ;)

Nick: Th3MrWhit3

Opublikowano

Wiek:(Minimum 13+) 15 i pół
Ile grasz w minecrafta dziennie: głownie w weekendy
od której wersji minecrafta grasz: beta 1.3
czy ogarniasz jak się robi np drzwi i inne: tak
Dlaczego ty: szukam serwera sv, który nie padnie po tygodniu
Czy lubisz grać i miło spędzać czas z innymi
graczami?: Oczywiście.

 

 

i podanie za brata:

 

 

Wiek:(Minimum 13+) 13
Ile grasz w minecrafta dziennie: głownie w weekendy
od której wersji minecrafta grasz: beta 1.3
czy ogarniasz jak się robi np drzwi i inne: tak
Dlaczego ty: szukam serwera sv, który nie padnie po tygodniu
Czy lubisz grać i miło spędzać czas z innymi
graczami?: Oczywiście.

Opublikowano

Wiek:(Minimum 13+) - 13

Ile grasz w minecrafta dziennie : 2/5 h

Od której wersji minecrafta grasz : 1.2.5

Czy ogarniasz jak robi się np. drzwi i inne : Prawdopodobnie znam crafting minecrafta na 90% (Nie umiem craftować cista ;d)

Dlaczego ty : Nigdy nie grałem na serwerach typu Kwadratowa Masakra, po za tym umiem napierdalać się na pvp :)

Czy lubisz grać i miło spędzać czas z innymi graczami ? : Na pewno wolę grać z kimś niż sam, więc tak :)

Nick w grze: (Sucharek666PL) Jeśli to potrzebne to posiadam premium minecraft

Opublikowano

Uwaga oferta dnia 1 diax za stack cobla gdy zjesz diaxa dostaniesz 1 zycie

.



Uwaga idiota jak anderww został zbanowany:Nodus nie tolerujemy takich iditów którzy myślą że są pro...

Opublikowano

Podanie:

Wiek:(Minimum 13+)14

Ile grasz w minecrafta dziennie: około 2 godzin

od której wersji minecrafta grasz: 1.8.1

czy ogarniasz jak się robi np drzwi i inne: tak

Dlaczego ty: Lubie kwadratową masakre dość dużo gram no i w ogóle nudzi mi się

Czy lubisz grać i miło spędzać czas z innymi graczami?: tak

Nick: McFace

Opublikowano

Wiek:(Minimum 13+): 13
Ile grasz w minecrafta dziennie: 2h
od której wersji minecrafta grasz: 1.4
czy ogarniasz jak się robi np drzwi i inne:Tak!
Dlaczego ty:Lubię takie serwery ;)
Czy lubisz grać i miło spędzać czas z innymi graczami?: Tak uwielbiam!! :)

Nick: Domi2533

Opublikowano

Wiek:(Minimum 13+) 14
Ile grasz w minecrafta dziennie:4-5 godz
od której wersji minecrafta grasz: 1.1
czy ogarniasz jak się robi np drzwi i inne:pewka
Dlaczego ty:nie cheatuje nie trolluje dobrze strzelam pomagam
Czy lubisz grać i miło spędzać czas z innymi graczami?:Brakuje takich serwerów każdy to wie

Nick:MightyMega


Opublikowano

Dajcie bana tej lamie - emq! Cały czas mnie zabija, i wyzywa, napierdala na nodusie! Wcześniej straciłem dużo żelaza i chyciłem bana przez jego kille, na szczęście dali mi życie dobrzy ludzie z przeciwnej drużyny... Teraz straciłem narzędzia diaxowe, puki on będzie na serwerze nie wiem po co mam na nim grac... Chyba tylko po to, żeby tracić rzeczy na, które ciężko pracowałem. Nie zdziwię się też jak nasz magazyn będzie splądrowany...

 

 

@EDIT: Wróciłem na serwa i paczam do skrzynek, nie mamy nic cennego...

 

@EDIT: No, fajnie teraz wbili nam na chate niebiescy kradnąc i niszcząc wszystko...

Opublikowano


Wiek:(Minimum 13+)15
Ile grasz w minecrafta dziennie:3-5 h
od której wersji minecrafta grasz:Alpha
czy ogarniasz jak się robi np drzwi i inne:Pewnie !
Dlaczego ty:Ponieważ jest miły i ogarnięty.Chcę miło spędzić czas z nowo poznanymi kolegami.
Czy lubisz grać i miło spędzać czas z innymi graczami?:Tak

Nick:SpikEr

Opublikowano

Wiek:(Minimum 13+) 14

Ile grasz w minecrafta dziennie: 2-4 h
od której wersji minecrafta grasz: alpha
czy ogarniasz jak się robi np drzwi i inne: Wiadomo , że tak
Dlaczego ty: Ponieważ jestem ogarnięty , nie grifuje , jestem mily .
Czy lubisz grać i miło spędzać czas z innymi graczami?:Tak llubie pograć w gronie przyjaciół.

Nick:NinjaWWWPizamie

2.png

Opublikowano

Wiek:(Minimum 13+): W grudniu ukończyłem 13
Ile grasz w minecrafta dziennie: z 2h - 3
od której wersji minecrafta grasz: Alphy
czy ogarniasz jak się robi np drzwi i inne: Ta
Dlaczego ty: Bo lubię teamowo grać ;)
Czy lubisz grać i miło spędzać czas z innymi graczami?: Tak.

Nick: NitroGliceryna (premka)

3adb6317fc.png

 

Opublikowano

Wiek: Nazywam się Tomek mam 14 lat !

Ile grasz w minecrafta dziennie: Oj dużo. Kilka godzin.

od której wersji minecrafta grasz: Od którejś z ostatnich aplh.

czy ogarniasz jak się robi np drzwi i inne: -,- To pytanie mogłeś sobie darować.

Dlaczego ty: Jestem bardzo zainteresowany grą na takim serwerze. Dużo gram i świetnie strzelam z łuku. Mogę pomóc w bukkitowych problemach bo się znam.

Czy lubisz grać i miło spędzać czas z innymi graczami?:
Oczywiście !

Nick: dylek666

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...