Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowy Survival 1[20 slotów][whitelist]2 Drużyny[red and blue]


azuspl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek:(Minimum 13+) Mam 11 lat wiem do czego są te ograniczenia wiekowe by uniknąć trolli itd. lecz skąd będziecie wiedzieć czy 11-latek jest trollem czy np. 16-latek jest trollem
Ile grasz w minecrafta dziennie: 3-4 godz
od której wersji minecrafta grasz: gram od dwóch lat nie pamiętam ale nie było jeszcze portali do netheru
czy ogarniasz jak się robi np drzwi i inne: Oczywiście
Dlaczego ty: Mam mało lat ale ogarniam nie trolluje pomagam dobrze strzelam z łuku Chciałem jeszcze dodać że chciałem zagrać na tego typu serwie
Czy lubisz grać i miło spędzać czas z innymi graczami?:Tak

Nick:RedExtreme

Opublikowano

Zgredxx dodany pamiętaj nie możesz bić swoich.

 

Uwaga zdradze wam pare informacji:dla ułatwienia będzie dostępna komenda /hat,/tpa,/sethome

 

Uwaga Proszę o podanie swoich nicków!!! ci co pisali podanie prosze o napisanie swoich nicków ;)

 

Uwaga 89% serwera zakończono!

oK ;P

                                                                                    20141229160810uid1.gif

Opublikowano

Wiek:(Minimum 13+) 14.
Ile grasz w minecrafta dziennie:1-5h
od której wersji minecrafta grasz:Minecraft Demo
czy ogarniasz jak się robi np drzwi i inne:Tak
Dlaczego ty:Ponieważ chciałbym spróbować zagraćz innymi w drużynie :)
Czy lubisz grać i miło spędzać czas z innymi graczami?:
Tak , Bardzo.

 

 

NICK:Abrakadabra

 

Kiedy dodasz do whitelist?

Opublikowano

Aetoran Dobra przyjęty ale jeżeli ztrollujesz kogoś ban



klops9992 Przyjęty..



Prosze o napisanie swoich nicków!

Opublikowano

Podanie:
Wiek: 15
Ile grasz w minecrafta dziennie: Po 2 godzinki
od której wersji minecrafta grasz: Alpha
czy ogarniasz jak się robi np drzwi i inne: pewnie, znam prawie wszystko
Dlaczego ty: Jestem ogarniętą osobą, nie gram na x-ray'ach i noudsach, mam premke
Czy lubisz grać i miło spędzać czas z innymi graczami?: Lubie, jeżeli można porozmawiać na ts z ogarniętymi osobami

Nick : Wituldo

Kontakt: Pw tu albo gg : 31210151

1382793664-U576448.png


Opublikowano

Podanie:


Wiek:(Minimum 13+)

16
Ile grasz w minecrafta dziennie:

Ponad 3h
od której wersji minecrafta grasz:

Alpha
czy ogarniasz jak się robi np drzwi i inne:

Bardzo dobrze
Dlaczego ty:

Ponieważ jestem ogarnięty, kreatywny, miły itp
Czy lubisz grać i miło spędzać czas z innymi graczami?:

Bardzo

Mój nick:

Nivium

Opublikowano

Witam , napiszę odrazu podanie za kolegę ponieważ nie ma go chwilowo na komputerze :)

Nick : CaTheRoN

Wiek:13 lat
Ile grasz w minecrafta dziennie: 2-3 h
od której wersji minecrafta grasz: Beta minecraft 1.3
czy ogarniasz jak się robi np drzwi i inne: Oczywiście że tak
Dlaczego ty: Myślę że się nadam ponieważ jestem ogarnięty , ogarniam ortografię , jestem miły i spokojny :)
Czy lubisz grać i miło spędzać czas z innymi graczami?: Bardzo lubię współpracować z innymi :)

 

Teraz kolegi :

 

Nick : FelicjoPL

Wiek:14 lat (Prawie 15)
Ile grasz w minecrafta dziennie: Powyżej 4 h
od której wersji minecrafta grasz: Beta minecraft 1.7.2
czy ogarniasz jak się robi np drzwi i inne: Ogarnia
Dlaczego ty:Kolega jest tak samo jak ja ogarnięty oraz miły , czasami zdarza mu się troche powkurzać , ale to w wyjątkowych warunkach :)
Czy lubisz grać i miło spędzać czas z innymi graczami?: Tak , lubi

 

Pozdrawiam

lf1q.jpg

Opublikowano

Uwaga serwer startuje już teraz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Aby wejść podajcie swoje nicki w temacie!!!!!!!!!dodam was na whitelist!

Opublikowano

Dingox

Nivium dodani!

 

CaTheRoN dodany!!

Mógłbyś dodać odrazu kolegę ? Napisałem za niego podanie :)

 

Mój nick : CaTheRoN

 

Nick kolegi : FelicjoPL

lf1q.jpg

Opublikowano

Uwaga serwer startuje już teraz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Aby wejść podajcie swoje nicki w temacie!!!!!!!!!dodam was na whitelist!

 

Wituldo

1382793664-U576448.png


Opublikowano

Wiek:(Minimum 13+) 13 :D
Ile grasz w minecrafta dziennie: Min. 3-4 h i więcej :P
od której wersji minecrafta grasz: 1.2.4
czy ogarniasz jak się robi np drzwi i inne: Tak, ogarniam
Dlaczego ty: Lubię takie serwery jak km :D I chciałbym bardzo pograć na nich
Czy lubisz grać i miło spędzać czas z innymi graczami?: Tak i to bardzo.

 

Mój nick Blomy95

Reflink - off.

Opublikowano

Tutaj napisze jescze raz bo

 

Aetoran Dobra przyjęty ale jeżeli ztrollujesz kogoś ban



klops9992 Przyjęty..



Prosze o napisanie swoich nicków!

Dobra skoro napisac nicki to masz ja tu jescze raz podanie napisze tylko ze z nickiem

 

Wiek:(Minimum 13+) 16

Nick:Przeliteruje bo mozna sie pomylic W i l l e d c u b 9 3 4 4 2

Ile grasz w minecrafta dziennie:2-4h
od której wersji minecrafta grasz:Alpha

czy ogarniasz jak się robi np drzwi i inne:Tak Znam prawie wszystkie recepty robienia itemów
Dlaczego ty:Poniewaz jestem ogarniety i chcę Sobie troche pobic ;p
Czy lubisz grać i miło spędzać czas z innymi graczami?:Tak Bardzo lubie grac w grupie.

                                                                                    20141229160810uid1.gif

Opublikowano

Tak dodaje myslisz ze w 2 sek doda all z 30osob jest do dodania jak nie wiecej xD

                                                                                    20141229160810uid1.gif

Opublikowano

Nick: Tokeli

Wiek:(Minimum 13+) 16
Ile grasz w minecrafta dziennie: Całymi dniami
od której wersji minecrafta grasz: alpha
czy ogarniasz jak się robi np drzwi i inne: Na pamięć mam wkutą wikipedie
Dlaczego ty: Gdyż lubię spędzać wolny czas w ten oto sposób

Czy lubisz grać i miło spędzać czas z innymi graczami?: Oczywiście że tak

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...