Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[KWADRATOWA MASAKRA][500SLOTÓW][WL-ON][START O 19!]


Marcinosa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg KWADRATOWA MASAKRA





Informacje.png





strzalka.gifTYP: KWADRATOWA MASAKRA




strzalka.gifSloty: 500




strzalka.gifIP: mc.systemz.pl:2225




strzalka.gifPotwory: ON




strzalka.gifZwierzęta: ON




strzalka.gifPvP: ON




strzalka.gifPremium: ON




strzalka.gifNether: ON




strzalka.gifBialaLista: ON






Administracja2.png




[WŁAŚCICIEL] Ice0Skater






pluginy.png




Pod kwadratową masakrę :)






InformacjeDot.png



SERWER STARTUJE O 19.00 ! ABY DOŁĄCZYĆ DO WHITELISTY TRZEBA NAPISAĆ PODANIE ! OTO WZÓR :


Nick:

Wiek:

Dlaczego Ty:

Coś o sobie:







  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Nick:Zibro

Wiek:14(Brak Mutacji)

Dlaczego Ty:ponieważ byłem na testach i ten serwer jest mega jezeli beda tam takie eventy jak to co było na testach na bank kupie vipa

Coś o sobie:lubie mc i inne gry lubie gotowac i ogladac filmy :D aa poznałem ip :D

Opublikowano

Nick:MinecraftKox

Wiek:13

Dlaczego ty: Ponieważ lubie tego typu serwerki a jeżeli administracja spoko to i serwer też ;)

Coś o sobie: Oczywiscie ze lubie MC lubie grac w piłke nożną i wiele innych xD

Opublikowano
Nick:Matiks

Wiek:13

Dlaczego Ty:Poniewaz jestem ogarniety nie grifuje
Coś o sobie:mam na imie mateusz (: mieszkam w bielsku bialej lubie grac w pilke
Opublikowano

Nick:SeeeQ

Wiek:14lat

Dlaczego ty:Ponieważ lubię Brać udział w wojny w minecraftcie! i Dobrze strzelam z łuku

jestem bardzo pracowity

Cos o sobie:Lubie piłkę nożną Wręcz ją kocham to moja pasja

Opublikowano

Nick: DaniomPL123

Wiek: 13

Dlaczego ty: Grałem na takich serwerach więc jestem doświadczony i ogarnięty.

Coś o sobie: Lubie grać w minecraft i w wiele innych gier.

Opublikowano
Nick:xDTrUtKaxD
Wiek:15
Dlaczego Ty:Bo lubie serwery tego typu bardzo chcial bym zagrac na waszym bo ciekawie sie zapowiada
Coś o sobie:Interesuje sie pilka nozna minecraftem i mixowaniem muzyki


Opublikowano
Nick:asiok

Wiek:15

Dlaczego Ty:Bo lubie serwery takie jak kwadratowa masakra :D Vertez zainspirował mnie do tego ;p

Coś o sobie:Interesuje sie mc , koszykówką,nogą ami online

Lubie nadużywać emotikon ;D

Opublikowano
Nick: HarlidoPL
Wiek: 15

Dlaczego Ty: Bo uwielbiam takie serwery, nie grifuje oraz jestem koleżeński.

Coś o sobie: Interesuje sie komputerami, grafika oraz piłką nożną.

Opublikowano

Nick: NinjaWPizamie

Wiek:13

Dlaczego Ty:Dlatego , że jestem ogarnięty oraz nie grifuje,
Myślę , że nadam się na taki serwer.

Coś o sobie: Mam na imię Jakub , mam 13 lat.
Interesuję się piłką nożną oraz zapasami .
Przepraszam za tak któtkie podanie , ale
jest one pisane na szybko .
Pozdrawiam NinjaWPizamie


2.png

Opublikowano

Nick:PorasekPL

Wiek:14(bez mutacji 0.o)

Dlaczego Ty :bo bardzo lubie grac na serwerach typu kwadratowa masakra :)

Cos o sobie: gram w lola i w mc

lubie grac w pilke i zarywac do dziewczyn lubie gadac przez tsa i skype
Opublikowano

Nick: Enjoy

 

Wiek: 12 lat

 

dalczego ty: sł▬yszałem durzo o tym servie i podobno badzo ciekawy

 

Coś o sobie gram w mc i siedze na TS

graphic.png

Opublikowano

Nick: 70stick
Wiek: 18
Dlaczego Ty: debil z pozytywną energią i chęcią na pozytywną rozbudowę serwera
Coś o sobie: ogarnięty, potrafiący budować przyjemne dla oka budowle + kreatywny w zależności od postawionego mi zadania

Nick: Politeod
Wiek: 18
Dlaczego Ty: debil z pozytywną energią i chęcią na pozytywną rozbudowę serwera
Coś o sobie: lubię budować stodoły i kopać w kopalni w poszukiwaniu surowców

Opublikowano

Nick: Tremo_PL [premium]
Wiek:15
Dlaczego Ty: Lubię takie serwery ! :D
Coś o sobie: Lubię grać w gry szczególnie w minecraft :p

vx82x9rf4mjx_t.jpg ZAPRASZAM NA TS3  ;) ------> EPICPLAYERS.PL

Opublikowano
Nick: Ichiimaru

 

Wiek: 19

 

Dlaczego Ty: Myślę, że serwer może myć ciekawy, możliwe, że w przyszłości ewentualnie napisał bym podanie o bycie modem, o ile serwer spełni moje oczekiwania :P

Coś o sobie: Lubię anime, mangę, wszystko co związane z japonią :P jeśli nie macie z kim pograć w LoL'a też możecie się zgłosić ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...