Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[KWADRATOWA MASAKRA][500SLOTÓW][WL-ON][START O 19!]


Marcinosa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: AcHexPL

Wiek:14

Dlaczego ty?Poniewaz dobrze wspolpracuje z graczami i nie grifuje

Coś o sobie:Mam mily dla sluchu glos , mam na imie Sebastian i w Minecraft gram juz prawie 2 lata

Opublikowano
Nick : Afterinos

Wiek : 15

Dlaczego Ty : Jeszcze nigdy nie gralem na serwerze typu kwadratowa masakra , chętnie spróbuje

Coś o sobie : Mam na imię Mateusz i jestem zwykłym nastolatkiem :D



Opublikowano

Nick:GuGuLekPL
Wiek:13
Dlaczego Ty: Jestem Ogaenity i lubie serwery tego typu
Coś o sobie: Mam na imie kacper zajmuje sie grafika

Opublikowano

Murzynek , jak Ci nie odpisalem to znaczy ze Cie nie dodalem ... Zobacz kogo dodaje a kogo nie dodaje :) Nie dodalem zadnego 18 latka , ani trolla . Jak narazie idzie dobrze:)

Opublikowano

Nick: Kolan

Wiek: 17

Dlaczego Ty: Myśle że nadam się na taki serwer. Poza tym wole grać na serwerach WL ponieważ nie ma tam samych dzieci.

Coś o sobie: Jestem Karol Lubie pograć w MC z ogarniętą ekipą. Poza tym mam dobry humor i dobrze się dogaduję z każdym ;d

Opublikowano

Nick: Ter

Wek: 14{ brak mutacji :/]

Dlaczego ty : Spróboje grać długo i bez obrazy innych :>

Coś o mnie: Gram w wiele gier jedną z nich jest właśnie minecraft w której lubie spędzić czas kreatywnie i spokojnie ;P

Opublikowano

Nick:GuGuLekPL
Wiek:13
Dlaczego Ty: Jestem Ogaenity i lubie serwery tego typu
Coś o sobie: Mam na imie kacper zajmuje sie grafika

Pytanko: Chcialbym zakupic na TS zeby wszyscy mogli gadac razem ;D

Opublikowano
Nick:DeuXCraft
Wiek:12 ;/
Dlaczego Ty: Poniewaz uwielbiam serwery tego typu ( SV z WH :D )
Coś o sobie: Lubie grac w minecrafta , lola , chodze do szkoly
ucze sie grafiki komputerowej
Opublikowano

Nick: MajsterMan

Wiek: 14 (mutacja)

Dlaczego Ty: Ogarniam minecrafta tak na 90%.

Coś o sobie: Mam na imię Olek. Jestem miły wobec graczy oraz Administracji. Trudno mnie zdenerwować. Stosuje się do zasad.

dyil.jpg

Opublikowano

Nick:wietes15
Wiek:16
Dlaczego Ty:lubie grac na servach tego typu i ogarniam, nie grifuje, bede pomagac graczom.
Coś o sobie:mam na imie Daniel mam 16 lat bardzo lubie grac na serverach tego typu, mam madra i sliczna dziewczyne,interesuje sie informatyka i sportem.


mca.png

Opublikowano

Dlaczego nikt nie może wymyślić własnej oryginalnej nazwy ? Tylko zawsze są te tak zwane podróbki ;/

 

Pozdrawiam.

maher8.png

Daj "Lubię to" jeśli napisałem według Ciebie coś pożytecznego :)

Pozdrawiam Cię IstnyDiabel za 5 procent za nic (no tak za opinie o serwerze)

"Serwer polecam ;) Bardzo ciekawy i fajne rozwiązania ;) Prezentacja bardzo ładna ;)Pozdrawiam :)" Myśl za co rozdajesz te punkty Diable.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...