Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[KWADRATOWA MASAKRA][500SLOTÓW][WL-ON][START O 19!]


Marcinosa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nick: JedayPL

Wiek: 15

Dlaczego Ty: Ponieważ szukałem od jakiegoś czasu serwa tego typu.

Coś o sobie: 99,9% ogar, w MC gram od półtora roku, znam ortografię, nie trolluję, nie griefuję itd. Od razu zgłaszam adminom wswzelkie bugi.



bird_s10.png

administracjo łaskawa, proszę, zdejmnij mi te 0% :D

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Nick:DisterPL

Wiek:14

Dlaczego
Ty:Ponieważ grałem na takich serwera miałem SuperVip

Coś o sobie:Lubię grac w minecraft gram już od minecraft 1.2.5 gram tak że w inne gry

272521459542159815554.gif

Opublikowano

Nick:Suwerren

Wiek:16

Dlaczego Ty:Ponieważ 500 slotów to dużo osób i Wieeeeeeeelka zabawa :D A jak bedą wojny to będzie MASAKRA

Coś o sobie:Lubie PvP w mc oraz gry RPG. Chętnie dogaduje się z drużynami na innych servach.

 

Może być ??

mca.png
Opublikowano
Nick: emmf

Wiek: 14

Dlaczego Ty: Bo ja. ? Nie no, co tu mówić, chciałbym zagrać u was z kolegą, ogarniam więc nie widze przeciwności.

Coś o sobie: Mam na imię Damian interesuję się informatyką.



Opublikowano

Nick:TeamSpeakUser DriverPL
Wiek: 13 15
Dlaczego Ty: Lubimy kwadratowa masakre a dokladniej skyblocka !
Coś o sobie: Normalni ludzie ;O !


Wróciłem.
664501451058467508490.png

Opublikowano
Nick: KochajNer
Wiek: 14
Dlaczego Ty: Bo ogarniam, i szukam jakiegoś fajnego serwa na którym se miło zagram i się rozluźnie.
Coś o sobie: Mam na imię Daniel i interesuję się kolarstwem górskim.
Pisze za kolege bo on nie ma konta ale sam mi wysłał wypełnione podanie. ; ]

Opublikowano
Nick: MineGrochu

Wiek: 17

Dlaczego Ty: Szukałem takiego serwera.

Coś o sobie: Ogarnięty ;p, znam ortografie, Jestem w technikum informatycznym.



Opublikowano

Nick:xavierxminecraft
Wiek:16

Dlaczego Ty:Jestem ogar. Umiem ortografie , nie grifuje :) .

Coś o sobie:Nazywam się Sergiusz pochodzę z Poznania i mieszkam w 100 osobowej miejscowości (Chyba 100 ;D). Interesuję się grami , sportem . Nie czituje , zgłaszam bugi odrazu administratorowi (Raz mi się zdażyło na serwerze że netherrack sie kupowało za 250 64 x - a sprzedawało za 750 ^_^ wtedy poszłem do netheru z kolegą i kopaliśmy całe eq netherracku :DDD ) .

//

Opublikowano

Wiek:14
Coś o sobie: Lubie grać mc i cs i inne gry
Czy będziesz nagrywał z serwera: Raczej nie
Jak tak to ile masz widzów:-
Kanał do yt:-
Staż z minecraft:2 lata
Styl Budowy:zawsze ładne z drewna i kamiennych cegieł i inne bloki które pasują
Nick:Deralaos

Opublikowano

Kochajner , xavierxminecraft dodani :)

Btw. xavier " Pochodze z poznania " , "mieszkam w 100 osobowej miejscowoscic" To skad ty jestes? :D


UP@ Nie stosujesz sie do wzoru ...

Opublikowano
Nick:Viperek994

Wiek:13

Dlaczego Ty:Lubie serwery tego typu , jestem ogarnięty i nie griefuję.

Coś o sobie: Nazywam sie Jakub. Urodziłem się w Białymstoku. Mieszkam w pewnej wsi która liczy ok. 4000 osób. Umiem ładnie budować interesuje się sportem
kostkami rubika i kosmosem ;)
Opublikowano

Nick:Deralaos
Wiek:14
Dlaczego Ty:Jestem pomocną i miłą osobą.Lubie budować i kopać.Gram w minecraft 2 lata a na tym serverze grałęm na teście i był zajeb***y.
Coś o sobie:mieszkam w wadowicach mam kota psa i rybki :) chodze do 2 gimnazjum i umiem ortografie na 9/10.

Opublikowano
Nick:Slawinek_Gaming

Wiek:16

Dlaczego Ty:Jestem ogarnięty,nie greafuje potrafie się dogadać z każdym.

Coś o sobie:Gram w mc około 2 lata,mam na imię Kacper,interesuje się piłką.


Nick:Ozon

Wiek:15

Dlaczego Ty:Nie griefuje,ogarniam

Coś o sobie:Mam na imię Mikołaj,gram w mc 1,5 roku jestem miły interesuję się piłką nożną

tilian2c.png


Opublikowano
Nick: iNstinct


Wiek: 15

Dlaczego Ty: Ponieważ jestem osobą zaufaną i lubię grać w minecrafta na serwerach tego typu ;) Nie mam zamiaru niszczyć serwera (griferować) i kłócić się z innymi ;) Jestem osobą która chce znaleźć nowe przygody na takim serwerze jakim jest ten ;) Mam tylko nadzieję że nie będzie kolejnych restartów map, tak jak to było do teraz ..

Coś o sobie: W profilu jest wszystko opisane, ale tu w skrócie : Darek, 15 lat, mieszkam we Wrocławiu (dolnośląskie). Lubię sporty drużynowe, dlatego myślę że sprawdzę się na waszym serwerze co do współpracy ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...