Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[KWADRATOWA MASAKRA][500SLOTÓW][WL-ON][START O 19!]


Marcinosa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano


Nick:Chraus
Wiek:13
Dlaczego Ty: Lubie wojny minecraftowe : ) I chciałbym zagrać na takim serwerze
Coś o sobie: Witajcie jestem kacper mam 13 lat pochodze z województwa śląskiego , jestem spoko koleśiem mam skypa <3

Nowicjusz
Opublikowano

Nick:TheSired
Wiek:14

Dlaczego Ty:Ponieważ lubie tego tyopu servry , jestem miły ogarnity
Coś o sobie:Mam na imie Kacper , interesuję się grami , sportem , muzyką :)

Opublikowano

Nick: xMineGhostx
Wiek:14
Dlaczego Ty: Uwielbiam serwery typu kwadratowa masakra jeszcze na dodatek 500 slotow :D mam nadzieje ze bedzie to najlepszy serwer typu kwadratowa masakra (nie liczac skkf) :)
Coś o sobie: Jestem ogar lubie Minecrafta, Pilke nozna i siatkowke. Lubie rower.

Opublikowano
Nick: TheMarexPL

 

Wiek:14

 

Dlaczego Ty: Hmm..chciałbym pograć na podobnym serwerze jak Kwadratowa Masakra

 

Coś o sobie: Jestę Gimbusę :D Haha a tak na serio to nwm w miarę ładnie buduje jestem ogarnięty ; D
Opublikowano

 

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg KWADRATOWA MASAKRA

Informacje.png

strzalka.gifTYP: KWADRATOWA MASAKRA

strzalka.gifSloty: 500

strzalka.gifIP: mc.systemz.pl:2225

strzalka.gifPotwory: ON

strzalka.gifZwierzęta: ON

strzalka.gifPvP: ON

strzalka.gifPremium: ON

strzalka.gifNether: ON

strzalka.gifBialaLista: ON

Administracja2.png

[WŁAŚCICIEL] Ice0Skater

pluginy.png

Pod kwadratową masakrę :)

InformacjeDot.png

SERWER STARTUJE O 19.00 ! ABY DOŁĄCZYĆ DO WHITELISTY TRZEBA NAPISAĆ PODANIE ! OTO WZÓR :
Nick:
Wiek:
Dlaczego Ty:
Coś o sobie:

 

 

 

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg KWADRATOWA MASAKRA

Informacje.png

strzalka.gifTYP: KWADRATOWA MASAKRA

strzalka.gifSloty: 500

strzalka.gifIP: mc.systemz.pl:2225

strzalka.gifPotwory: ON

strzalka.gifZwierzęta: ON

strzalka.gifPvP: ON

strzalka.gifPremium: ON

strzalka.gifNether: ON

strzalka.gifBialaLista: ON

Administracja2.png

[WŁAŚCICIEL] Ice0Skater

pluginy.png

Pod kwadratową masakrę :)

InformacjeDot.png

SERWER STARTUJE O 19.00 ! ABY DOŁĄCZYĆ DO WHITELISTY TRZEBA NAPISAĆ PODANIE ! OTO WZÓR :
Nick: janekbananek
Wiek:14
Dlaczego Ty: Mam półtoraroczne doświadczenie w MC, potrafię bardzo dobrze grać i łądnie budować, posiadam poczucie humoru umilę wam grę ;)
Coś o sobie:Hmm... mieszkam w Cjonicach na pomorzu, lubię piłkę nożną, gry komputerowe i kontakty międzyludzkie szczególnie z takąjedną osóbką :>

Opublikowano
Nick: MinecraftFresh

Wiek:14
Dlaczego Ty: Jestem ogarnięty. Swietnie buduje :). Zawsze mam dużo pomysłow do zrealizowania :)
Coś o sobie: Nazywam się Sebastian lat mam 14 --.--
Zajmuję sie Grafiką. Gram w Minecrafta od 2-3 lat
Opublikowano

134605579z__glowneinformacje.png:

1346003482__de2zjo.gifTyp serwera:Pvp+Survival+dzialki.

1346003482__de2zjo.gifIp serwera:mysg.pl:10

134605585z__podstawoweinformacje.png:

1346003482__de2zjo.gifSloty: 20 (bedzie dobrze szło możemy zwiekszyć je nawet do 100)

1346003482__de2zjo.gifTyp serwera: PvP + Survival + Działki

1346003482__de2zjo.gifWhite-list: wyłączone


1346003482__de2zjo.gifPremium: nie

1346003482__de2zjo.gifNether: tak (tylko dla vip i SuperVip)

1346003482__de2zjo.gifPvP: Tak (Jedynie na spawnie pvp off,bo by sie zabijali co chwila)

1346003482__de2zjo.gifZwierzęta: Tak

1346003482__de2zjo.gifMoby:tak

1346003482__de2zjo.gifPluginy: Wszystkie potrzebne wlasnie do tego typu serwera

ekipab.png :

1346003482__de2zjo.gifH@: Perszynka

1346003482__de2zjo.gifH@: CapitanSpareklz

1346003482__de2zjo.gifH@: Milosz11

1346003482__de2zjo.gifH@:kyku

1346003482__de2zjo.gifWłaściciel: uciu321

1346055924__dodatkoweinformacjeo.png:

1346003482__de2zjo.gifIp:mysg.pl:10

1346003482__de2zjo.gifAtmosfera na serwerze jest mila.

1346003482__de2zjo.gifDzialka na serwerze kosztuje 16k.

1346003482__de2zjo.gifVip oraz Svip ma dzialki na spawnie i ladnie wygladaja,ma rowniez rezerwacje slota,pokoj vip'a.

1346003482__de2zjo.gifEventy sa bardzo fajne np.spleef itd.

1346003482__de2zjo.gifSerdecznie1346003482__de2zjo.gifZapraszamy.

1346003482__de2zjo.gifMiłej1346003482__de2zjo.gif1346003482__de2zjo.gifi 1346003482__de2zjo.gifudanej1346003482__de2zjo.gifgry1346003482__de2zjo.gifżyczy1346003482__de2zjo.gifAdministracja.

Informacje o serwerze:

Na poczatek gry polecam zarobic troszke pieniedzy by kupic soebie dzialke ktora kosztuje 16k.

Na warpie /warp survival sa rozstawione skrzynie w ktorych znajduja sie itemy.

Na serwerze mozna kupic sobie vip/svip sms badz przelewem,jezeli by ktos zechcial kupic prosze powiadomic otym uciu321 ktory jest na serwerze.



134605579z__glowneinformacje.png:

1346003482__de2zjo.gifTyp serwera:Pvp+Survival+dzialki.

1346003482__de2zjo.gifIp serwera:mysg.pl:10

134605585z__podstawoweinformacje.png:

1346003482__de2zjo.gifSloty: 20 (bedzie dobrze szło możemy zwiekszyć je nawet do 100)

1346003482__de2zjo.gifTyp serwera: PvP + Survival + Działki

1346003482__de2zjo.gifWhite-list: wyłączone


1346003482__de2zjo.gifPremium: nie

1346003482__de2zjo.gifNether: tak (tylko dla vip i SuperVip)

1346003482__de2zjo.gifPvP: Tak (Jedynie na spawnie pvp off,bo by sie zabijali co chwila)

1346003482__de2zjo.gifZwierzęta: Tak

1346003482__de2zjo.gifMoby:tak

1346003482__de2zjo.gifPluginy: Wszystkie potrzebne wlasnie do tego typu serwera

ekipab.png :

1346003482__de2zjo.gifH@: Perszynka

1346003482__de2zjo.gifH@: CapitanSpareklz

1346003482__de2zjo.gifH@: Milosz11

1346003482__de2zjo.gifH@:kyku

1346003482__de2zjo.gifWłaściciel: uciu321

1346055924__dodatkoweinformacjeo.png:

1346003482__de2zjo.gifIp:mysg.pl:10

1346003482__de2zjo.gifAtmosfera na serwerze jest mila.

1346003482__de2zjo.gifDzialka na serwerze kosztuje 16k.

1346003482__de2zjo.gifVip oraz Svip ma dzialki na spawnie i ladnie wygladaja,ma rowniez rezerwacje slota,pokoj vip'a.

1346003482__de2zjo.gifEventy sa bardzo fajne np.spleef itd.

1346003482__de2zjo.gifSerdecznie1346003482__de2zjo.gifZapraszamy.

1346003482__de2zjo.gifMiłej1346003482__de2zjo.gif1346003482__de2zjo.gifi 1346003482__de2zjo.gifudanej1346003482__de2zjo.gifgry1346003482__de2zjo.gifżyczy1346003482__de2zjo.gifAdministracja.

Informacje o serwerze:

Na poczatek gry polecam zarobic troszke pieniedzy by kupic soebie dzialke ktora kosztuje 16k.

Na warpie /warp survival sa rozstawione skrzynie w ktorych znajduja sie itemy.

Na serwerze mozna kupic sobie vip/svip sms badz przelewem,jezeli by ktos zechcial kupic prosze powiadomic otym uciu321 ktory jest na serwerze.

Opublikowano

Nick: Dalek

Wiek: 15 ;D

Dlaczego Ty: Bo lubię tego typu serwery wole się po bawić z kimś a nie sam, poprostu lubię grac w multi mc ;)

Coś o sobie: Hmmm Lubie placki, minecrafta, cs'a, i gry wszelkiego rodzaju mam nadzieje ze mnie przyjmiecie ;X
Opublikowano

Nick:Dragon3552
Wiek:15
Dlaczego Ty:ponieważ jestem miły, szczery.
Coś o sobie:Mam na imie Mateusz,mam 15lat.Pochodzę z chojnic.W minecrafta gram już 2lata i lubie serwery takiego tymu

Opublikowano

Nick JGRocksful

Wiek 13

Dlaczego ty Ponieważ jestem pomocny i nie obrazam innych.

Cos o sobie Na co dzień gram w piłke nożną i gram w MineCraft .W MineCraft gram od 2 lat i znam sie dobrze na nim .

Opublikowano

Nick:Patryczek


Wiek:13


Dlaczego Bardzo lubie grac na serwerach w minecraft a strzegolnie takich jak kwadratowa masakra


Cos o sobie: gram w minecrafta od roku jak niewiecej


lubie grac w pilke i gadac przez i skype
Podsiadam:skype
Opublikowano
Nick: TheWilku

Wiek: 14

Dlaczego Ty: Bo lubię grać w minecraft na serwerach i lubię zwykły survival

Coś o sobie: Lubie gadać przez Skype i Ts , Interesuję się piłką nożną :)



link wychodzący w sygnaturze

Opublikowano
Nick: duzycheater

Wiek: 15

Dlaczego Ty: Lubię grać z innymi Oglądając skkfa zawsze chciałem zagrać na tego typu serwerze

Coś o sobie: Interesuje się grafiką komputerową oraz koszykówką



Opublikowano

Nick : hugo

 

Wiek : 13 lat

 

Dlaczego ja : Jestem szczery , lubiany i nie griefuje

 

Coś osobie : Mam na imię Julek , mam 13 lat uwielbiam piłkę ręczną

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...