Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[KWADRATOWA MASAKRA][500SLOTÓW][WL-ON][START O 19!]


Marcinosa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Nick: Godles1234

Wiek: prawie 20

Dlaczego Ty:Jestem ogarnięty nie girfuje nie używam modów , Jestem w stac wspomuc serwer na wszelki wypadek

Coś o sobie: sumienny utalentowany i ambitny

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nick:MineXemin
Wiek:15 lat
Dlaczego Ty: Bo lubie serwery typu Kwadratowa Masakra.Nie kradne,cheatuje itp. Stosuje sie do zasad serwera ..
Coś o sobie:Mam na imie Paweł.Mam 15 lat. Pochodze z woj, Sląskiego.Interesuje sie Komputerami i motocyklami.

Opublikowano
Nick: DongoPL

Wiek: 15

Dlaczego Ty: Bo jestem miły i uprzejmy. Lubie pomagać innym :)

Coś o sobie: Lubię grać w nogę lub siatę z kumplami lub pograć na kompie w minecraft lub na PS3 w Battlefield 3
Opublikowano

Polecam Ten Server Naprawde dobry

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Opublikowano

norbixon dzisiaj serwer sie przeciązył i padł na 30 min i raczej tera naprawiają to co sie zrypało :D



Joker nie gadaj ze tu grasz xD tam gdzie ja tam ty sie pojawiasz :D

Opublikowano

Nick: Sollei

Wek: 13 (jestem ogarnięty)

Dlaczego ty: Szukam servera wartego zagrania,jestem uprzejmy i nie cheatuje :]

Coś o sobie: W MC gram od Alphy jestem przyjazny,miły i pomagam każdemu w miarę jak mogę :D

Opublikowano

Witam! Chciałbym dołączyć do kwadratowej masakry.

Nick:Konkosz

Wiek:12 (jestem ogar ^_^ )

Dlaczego Ty:Jestem doświadczony w MC. Mogę wam bardzo pomóc.

Coś o sobie:Lubię grać MC, piłkę nożną oraz jestem zabawny. :>

(Tak na marginesie- posiadam skype ;3 )

 

Opublikowano

Dzień Dobry

chcem zgłościc podanie

Wiek: 12

Nick: Guardian111

Dlaczego ja: Bardzo lubie rywalizacjie takie jak skyblock itp itd

Coś o mnie: Gram w MC od początku alphy doświadzczenie mam duże i szukam długo takich serwerów ^^

Pozdrawiam :)

Opublikowano

Może i olali ale i tak odpowiem, Marcinosa, czyli według was róznica wieku o 1 rok to jest dużo ? - niektórzy 11/12 latki sa bardziej ogarniete od 14/15/16 latków, po raz drugi, bitch please, sorki ze odkopuje jak w ogóle odkopuje.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...