Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 274
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

Alcatel Idol 6030x 

Gwarancja 18mies.

dwie ryski na wyswietlaczy bardzo malutkie prawie nie widoczne

dodatkowo automapa pełna wersja  :) licencja do 2199roku :)

słuchawki, ładowarka, kartonik , faktura 

kabel usb

mam go 4 miesiace

dbam o tel 

android 4.1.1

etui

bez simlocka

Jaka cena w przyblizeniu?

Edytowane przez Spikik
Opublikowano

Alcatel Idol 6030x 

Gwarancja 18mies.

dwie ryski na wyswietlaczy bardzo malutkie prawie nie widoczne

dodatkowo automapa pełna wersja   :) licencja do 2199roku :)

słuchawki, ładowarka, kartonik , faktura 

kabel usb

mam go 4 miesiace

dbam o tel 

android 4.1.1

etui

bez simlocka

Jaka cena w przyblizeniu?

Około 500.

         01285488766390985517.png

          Czego ludzie nie zrobią dla "+" i po co? Szczęście one Wam dają?

                                                           Tylko głupi się nie myli! 

Opublikowano

Sony Ericsson Live! with Walkman WT19i

Brak rys

Brak uszkodzeń ogólnych

Android 4.0.4

Nie brandowany

Bez simlocka

Ładowarka

Kabelek USB

 

 

Użytkować będę dalej ale ceny jestem ciekaw :D.

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Opublikowano

Sony Ericsson Live! with Walkman WT19i

Brak rys

Brak uszkodzeń ogólnych

Android 4.0.4

Nie brandowany

Bez simlocka

Ładowarka

Kabelek USB

 

 

Użytkować będę dalej ale ceny jestem ciekaw :D.

Około 550zł ;)

         01285488766390985517.png

          Czego ludzie nie zrobią dla "+" i po co? Szczęście one Wam dają?

                                                           Tylko głupi się nie myli! 

Opublikowano (edytowane)

raczej 100-200 zł -.-

 

Ach, być może mi się pomyliły telefony - jest podobny Sony Ercisson (który ma starszą i nowszą wersja - jeden wart 200zł, drugi 500zł, a nazwa ta sama) To nie jest ten przypadek? ;)

http://www.ceneo.pl/14501764 <= nowy potrafi kosztować 700zł, wątpię, że uzwany (w stanie idealnym) kosztuje 200.

Edytowane przez kasiek963

         01285488766390985517.png

          Czego ludzie nie zrobią dla "+" i po co? Szczęście one Wam dają?

                                                           Tylko głupi się nie myli! 

Opublikowano

Sony xperia z2

- Stan idealny ale spadł 2 i są 2 wgniecenia i zadrapania na lakierze, trochę pomalować i nic nie widać

- 3 miechy użytku

- Wszystko okey

 

Odrazu mowie ze nie sprzedam, tak poprostu się pytam :-D

graphic.png
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Sony Xperia J ST26i

Gwarancja do 09.11.14 r.

Ma kilka rysek ale w oczy rzuca się tylko jedna w lewym górnym rogu ekranu.

Głośnik gra trochę nie wyraźnie a tak to wszystko działa.

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

No to ja :)

 

Szajsung Galaxy Tab 3 10.1 p5210

Root

Android 4.4.2 Kitkat (Recovery TWRP)

Drobne ryski na tylnej obudowie, oraz takie jakby "zdarte" kawałki (są szorstkie, tak to można nazwać).

 

Tablet w stanie prawie idealnym (z wyjątkiem tej obudowy), gwarancja do grudnia 2015.

Gratis orginalne pudełko, ładowarka (usb).

Edytowane przez artur9010
Opublikowano

SAMSUNG GALAXY S3

 

-FAJNA OKŁADKA Z NAPISEM SAMSUNG GALAXY S3

 

-2GB RAM

 

-16GB

 

-MICRO SD

 

-BATERIA ŁADUJE SIĘ GODZINE 100% TRZYMA OKOŁO 3DNI

 

-BARDZO DOBRY WYŚWIETLACZ

 

-ANDROID 4.3 JELLY BEAN

 

-BEZ ZADNEJ RYSY

 

-DZIAŁA IDEALNIE

 

-MA BARDZO DUŻO FAJNYCH OPCJi

 

-BATERIA LION 2400 mAH

 

Drugi telefon:

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/apple/iphone6plus128gb/

 

TEN BYŁ BARDZO DROGI :D

[you]

Opublikowano

HTC Hero. Po dwóch upadkach na asfalt(dzięki siostra ;-;) Szybka zbita- w lewym górnym rogu "mozaika" a reszta podzielona na 12 mniejszych + Jedna półcentymetrowa ryska ;d Karta pamięci 2gb. Android 2.1 update 1. Stockowy rom, Bateria trzyma 3-4 dni

76561198091611487.png

Odpisujesz na moje posty? Używaj @Kapej138 Lub zacytuj mój post ;p

 

Nokia 6020 -> Sony Ericsson W205 -> Samsung GT-S5230G -> HTC Hero -> LG KP500 -> HTC Hero -> Samsung GT-S5230G + HTC Hero + GoClever Terra 90 -> Huawei Y5(Y550i) + GoClever Terra 90

Opublikowano

SAMSUNG GALAXY S3

 

-FAJNA OKŁADKA Z NAPISEM SAMSUNG GALAXY S3

 

-2GB RAM

 

-16GB

 

-MICRO SD

 

-BATERIA ŁADUJE SIĘ GODZINE 100% TRZYMA OKOŁO 3DNI

 

-BARDZO DOBRY WYŚWIETLACZ

 

-ANDROID 4.3 JELLY BEAN

 

-BEZ ZADNEJ RYSY

 

-DZIAŁA IDEALNIE

 

-MA BARDZO DUŻO FAJNYCH OPCJi

 

-BATERIA LION 2400 mAH

 

Drugi telefon:

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/apple/iphone6plus128gb/

 

TEN BYŁ BARDZO DROGI :D

Noe potrzebnie klamiesz i nie potrzebnie nabijasz posty. Galaxy s3 ma 1 gb ramu, bateria 2100 bodajze a nie 2400 no i android 4.0 Aletu chyba można aktualizować. Dlugo go posiadasz? Jak wiecej niż 2 dni to ma rysy.

Tak na oko to 900zl

Opublikowano

Xperia Z.

 

Folia z obu stron. Żadnej rysy. Noszony w obudowie gumowej. Telefon ma 2 miesiące. Na gwarancji. Android 4.4. Pudełko ze wszystkim.

 

Taki + ( Jeśli się znacie)

 

Słuchawki Beats By Dr.Dre Studio 2.0.

 

Cana nowych 1250 zł.

 

Stan idealny raz założone,żadnej rysy, zerwane naklejki ochronne.

Opublikowano

LG L9

lekkie rysy na tylnej klapce oraz starte srebrne obwódki wokół telefonu.

Android 4.1.2

troszke słabo trzyma bateria

TrevorekS_eqsxspq.jpg


Pomogłem? Daj like. To nic nie kosztuje  B) 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Sony Live with Walkman wt19i 
2 letni, wszystkie papiery, pudełko w stanie idealnym. 
Root, wgrany system 4.0 zaaktualizowany do 4.1 z usuniętymi wszystkimi zbędnymi aplikacjami by telefon chodził szybko i płynnie.
Poodpryskiwana farba na kantach obudowy. 

Opublikowano

Sony Xperia M, kupiona nowa ze sklepu, ekran z jedną, prawie że niezauważalną rysą w prawym górnym rogu ekranu. Kupiony coś koło 25 listopad - 10 grudzień 2013. Wyciągnę z 300zł?

serwer_ourmc.gif

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...