Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sony xperia J, kupiona za zł ( oferta z plusa )

 

Stan idealny zdj ( z neta, ale moja j wygląda tak samo )

 Combo_Mesh_Case_Xperia_J_BLK_04.jpg

 

Parametry każdy zna. W zestawie pudełko + ładowarka ( nie ma słuchawek, bo zgubiłem. ) z tym samym etui co na obrazku. 

 

Używany 2.5 roku, jakoś tak. 

 

Ile za to wezmę?

  • Odpowiedzi 274
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kupiłem nie dawno telefon i ciekawi mnie ile jest wart, czy nie przepłaciłem ani nic..

 

Samsung Galaxy Nexus

 

- dowód zakupu

- ładowarka

- słuchawki (nie używane w ogóle)

- papiery

- pudełko jak nowe

- case mate

 

Telefon od nowości ma folie, zero rys, nigdzie nie ma ani jednej ryski, tylko na folia takie mikro ryski są.

Telefon po roocie, cyanogen mod 4.4.4.

//gif w sygnie

F.

 

RZAL :<

Do u wanna fight with me?

Opublikowano

No i znalazłem następny smartfon :

 

Galaxy Nexus 5

5.0 Lollipop

32 GB Karta w zestawie

Ładowarka

Nowiutkie Beats Audio

Zapasowa bateria

Pudełeczko

 

Ile warte??

694101439111178842252.png

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Na ile wycenicie mój telefon:

*samsung galaxy s4

*pękniety ekran ale wszystko normalnie działa

*mechanicznie wszystko działa

*jak dla mnie bateria mało wytrzymuje ,ale mam tak od początku

*wyrażne słady użytkowania

*komplet dokumętów

Opublikowano

Na ile wycenicie mój telefon:

*samsung galaxy s4

*pękniety ekran ale wszystko normalnie działa

*mechanicznie wszystko działa

*jak dla mnie bateria mało wytrzymuje ,ale mam tak od początku

*wyrażne słady użytkowania

*komplet dokumętów

max 500 zl

"Rób co chcesz" - 3 słowa które sprawiają że kompletnie nie wiesz co robić

 

Złośliwość - hobby ludzi inteligentnych

Opublikowano

Za ile pójdzie mój telefon?

HTC 7 Mozart

Stan wizualny średni (2 większe rysy na ekranie, z tyłu obudowy kilka odprysków farby (0.5mm), klapka od baterii średnio się trzyma, ale nie odpada

Bateria wymieniana 3 miesiące temu na jakąś z allegro, trzyma przyzwoicie

100% sprawny

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

samsung galxy tab 3 sm-t315 lte 8 cali , bez rys wyglada jak nowka, do tego pudelka i wszystko inne oryginane.

 

@Rex0n

dzieki :)

gosciu mi chcial dac 100 euro wiec za 150 mu moze wcisne :)

Edytowane przez paxonzzzz

Cpu i7 4790k : Mobo Msi Gaming 5 Z97 : Gpu GF980 Msi Gaming : Ram Ripjaws 2133 8gb : Buda Zallman HF1 : CpuKuler Zalman Reserator 3 Max Dual SSD: Crucial 100BX 500gb : Monitor AGON AG241QX +2x LG23MP65

Klawa MadCatz S.T.R.I.K.E : TE : Steel Series Rival 300 Podkładka Razer Goliathus : Słuchawki Corsair Void RGB Wirless + Syberia v2

Opublikowano

Dwa telefony do wyceny

1.samsun galaxy y stan idealny kilka rys na ekranie bez ładowarki bo sie zepsuła a tak cały komplet

2.xperia x 8 stan idealny starty napis z tyłu "xperia" cały komplet

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

HTC S8 Windows Phone 8.1

- Lekkie Rysy

- Brak papierów

- Karta 2GB

- Uszkodzony tylni głosniczek (koszt 30zł)

- 2letni

 

Samsung Galaxy Y (S5360) (Android 2.3.6)

- dość spore slady użytkowania

- brak zaślepki wejścia na ładowanie :D (2 imprezy i nie ma)

- pudełko, papiery ...

- 3 letni

- karta 2GB

 

Ile dostane za te telefony ? Lub ew. jaki jeden lepszy ? :D Najlepiej z Andkiem 4+ Samsung/LG

MOBO: Asus Pro Gamer z97

CPU: Intel CORE i5-4690K                                                             CPU cooling: Arctic 7 Pro Rev.2

RAM: Corsair Vengeance Pro Red DDR3, 2x4GB, 2400MHz, CL11  GPU: nVdia GeForce 980Ti Matrix Platinum 6GB

SSD: Kingston SSD Now 2,5'' 120GB                                               HDD: Samsung 1TB

PSU: Corsair CX750                                                                                                  TOWER: IN WIN GRone Full Tower (black)

Monitor: Acer 24' K242HLABID + LG L1918S

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Samsung Galaxy ace 2 android 2.3.6 (Możliwość aktualizacji u operatora, samemu. Nie chciałem czekać aż to zrobią)

- ok. 1,5 letni + jakieś 7 miesięcy gwarancji

- lekkie ryski, ślady użytkowania

- wszystko działa

- porysowana tylna klapka 

- papiery + pudełko

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Galaxy S5 16Gb 

Stan Lekko poobijany 

Bateria Trzyma

Root

Telefon zakupiony zaraz po premierze. Bardzo o niego dbałem  

Mysle ze okolo 1100zł dostaniesz, Mozesz poszukac nawet na allegro

 

Lg L9

 

-2 lata

-Root

-lekkie rysy

-poobijane boki urzadzenia

Opublikowano

Samsung Galaxy Grand Neo Plus

- Żadnych rys,

- Używany ok 4 miesiące,

- Wcale nie uszkodzony, wszystko jak było, tak jest,

- Etui gumowe z "pandą", czy tam silikonowe, nie znam się.

- Android 4.4.4

 

Opublikowano

Samsung Galaxy Grand Neo Plus

- Żadnych rys,

- Używany ok 4 miesiące,

- Wcale nie uszkodzony, wszystko jak było, tak jest,

- Etui gumowe z "pandą", czy tam silikonowe, nie znam się.

- Android 4.4.4

 

W zależności od tego gdzie, ale grand prime nówkę można wyrwać za 450zł, więc podejrzewam, że pi razy oko coś koło tego.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Lg g2 16gb kolor bialy

Kupiony w listpadzie 2014 (16mies gwarancji) kupiony w komputronik

Od poczatku noszony w etui i szkle. Zawiera zestaw sluchawki, klucz do sim, ladowarke fakture itd

Opublikowano

huawei ascend d1 quad xl

u9510e

 

 

nie uszkodzony 4gb pamieci

dobru apart 8mpx i z przodu 0,3

bateria dlugo trzyma. okoli 3k mhz

4,5cala

 

kupilem na targu w pieknym stanie nawet malej rysy nie ma do teraz

dalem 550zl

w zestawie sluchawki

ladowarka x2

ile wart nie przeplacilem ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

huawei ascend d1 quad xl

u9510e

 

 

nie uszkodzony 4gb pamieci

dobru apart 8mpx i z przodu 0,3

bateria dlugo trzyma. okoli 3k mhz

4,5cala

 

kupilem na targu w pieknym stanie nawet malej rysy nie ma do teraz

dalem 550zl

w zestawie sluchawki

ladowarka x2

ile wart nie przeplacilem ?

Nie wiem na jakim targu kupiles, ale jesli nie jest szyty to nie przeplaciles.

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano (edytowane)

Zaraz ktoś mi tu strzeli tekstem typo "a nie L5?" więc informuję  że tekst nie ma bykoli  :v

LG L50 Sporty

Stan prawie idealny (porysowany ekran ale tego nie widać ^^)

Root i łatka na usunięcie hosts aby działały usługi GP

Telefon nowy (wyprodukowany w październiku 14 a kupiony w styczniu 15)

Sprawny

Android 4.4.2

512MB RAM (do gier starczy)

1GB wewnętrznej rozszerzalne aż do 64GB mSDHC

Kupiona w komisie i gwarancja do końca roku jest

Wszystkie bajery typu słuchawki etc

Pozdrawiam.

­

Edytowane przez Luke0nco

­

kazan [*] 2013-2018

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...