Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 274
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ILE DOSTANE ZA:



Model: Samsunga Galaxy SII wer.16Gb


Stan: Bardzo dobry.


System: Jealy Bean (Android)


Telefon posiadam już równo rok.


Pozostała gwarancja: 1 rok.


Oryginalne pudełko wraz ze wszystkimi rzeczami dołączonymi przez producenta.


I do tego oryginalne etui Samsung(nie żadna podróba) + karta sim 8 Gb.

ywug.jpg



Smacznego

Opublikowano

 

ILE DOSTANE ZA:

Model: Samsunga Galaxy SII wer.16Gb

Stan: Bardzo dobry.

System: Jealy Bean (Android)

Telefon posiadam już równo rok.

Pozostała gwarancja: 1 rok.

Oryginalne pudełko wraz ze wszystkimi rzeczami dołączonymi przez producenta.

I do tego oryginalne etui Samsung(nie żadna podróba) + karta sim 8 Gb.

Jakieś 600zł, może trochę więcej.

Opublikowano (edytowane)

Model: Samsunga Galaxy SIII biały


Stan: Bardzo dobry.


System: Android 4.1.2

Telefon posiadam 2 miesiące


Pozostała gwarancja: 10 sierpień 2015 r.


Oryginalne pudełko wraz ze wszystkimi rzeczami dołączonymi przez producenta.


I do tego Bumper + karta microSD 8 Gb.

Edytowane przez Slamsik
Opublikowano

Galaxy S

 

Bez karty pamięci

Cyanogen mod najnowszy

Obicia na górnych rogach

Ekran prawie bez rys (trzeba się dobrze przyjrzeć żeby zobaczyć jakieś małe rysy)

Brak papierów

Opublikowano

 

Model: Samsunga Galaxy SIII biały

Stan: Bardzo dobry.

System: Android 4.1.2

Telefon posiadam 2 miesiące

Pozostała gwarancja: 10 sierpień 2015 r.

Oryginalne pudełko wraz ze wszystkimi rzeczami dołączonymi przez producenta.

I do tego Bumper + karta microSD 8 Gb.

 

1050 - 1150 zł

ywug.jpg



Smacznego

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Samsung Ace GT 5830
-2 obudowy (czarna i biała w idealnym stanie)
-Po bokach mocno pozdzierany i erkan porysowany cały.
-Bateria bez ładowania wytrzymuje nawet 7dni.
-Gwarancja do grudnia

-Kara pamięci 16GB

-Ładowarka + kabel usb + opakowanie + karta gwarancyjna + instrukcja obsługi

-Bez simlock'a

 


513f736c.png


Opublikowano

Model : Sony Ericsson Xperia Neo V

Stan : Dobry , na ekranie dwie małe rysy i jedna trochę większa (jakoś ze 2-3 cm) , przyciski i boczne panele w stanie bardzo dobrym (Brak odprysków farby etc.) , porysowana klapka

System : Aktualnie 4.1.2 (custom) , możliwość wgrania dowolnego ROMu

Gwarancja : 3 miesiące

Telefon posiadam : 9 miesięcy

Karta SD : 16 GB Class 4

Inne informacje : Odblokowany bootloader metodą Sony

Jeśli chcesz żebym ci odpowiedział na pytanie, nie zapomnij zacytować mojego postu lub mnie oznaczyć  :)

 

Opublikowano

Samsung Galaxy S4


Nowy ma zaledwie 7 dni


Android 4.3


64GB Wbudowanej Pamięci


Wersja 1.9 GHz SnapDragon


+64Gb Zewnętrznej Pamięci



Cena jaka ja bym dal:2400zł


Logo_IGracze.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

ILE DOSTANE ZA:



Model: Samsunga Galaxy Ace2


Stan: < Bardzo dobry+


System: 2.3.6 ( ale można zaaktualizować do 4.1.2 )


Telefon posiadam już od lipca/sierpnia


Pozostała gwarancja: ok. 1,5roku


Oryginalne pudełko wraz ze wszystkimi rzeczami dołączonymi przez producenta


Wszystkie IMEI zgodne.


Telefon od pierwszego wyciągnięcia noszony w etui.


Zero rys na obudowie, zero rys na ekranie.


Nigdy nie spadł na podłoge itp.



Nic nie grzebałem przy nim, nie odblokowywałem.


Bateria trzyma ponad 9dni ( była formatowana na początku przezemnie) przy braku surfowania po internecie jedynie korzystania z bramki sms, dzwonienia, robienia zdjęć i dziennego grania ok. 10min dziennie.


Dowodem na baterie może być screen obrazu w telefonie z aplikacji bateria HD


Edytowane przez 19patryk97

Licze na Like !

 

Masz jakieś pytanie? Napisz mi na PW.

 

Opublikowano

 

ILE DOSTANE ZA:

Model: Samsunga Galaxy Ace2

Stan: < Bardzo dobry+

System: 2.3.6 ( ale można zaaktualizować do 4.1.2 )

Telefon posiadam już od lipca/sierpnia

Pozostała gwarancja: ok. 1,5roku

Oryginalne pudełko wraz ze wszystkimi rzeczami dołączonymi przez producenta

Wszystkie IMEI zgodne.

Telefon od pierwszego wyciągnięcia noszony w etui.

Zero rys na obudowie, zero rys na ekranie.

Nigdy nie spadł na podłoge itp.

Nic nie grzebałem przy nim, nie odblokowywałem.

Bateria trzyma ponad 9dni ( była formatowana na początku przezemnie) przy braku surfowania po internecie jedynie korzystania z bramki sms, dzwonienia, robienia zdjęć i dziennego grania ok. 10min dziennie.

Dowodem na baterie może być screen obrazu w telefonie z aplikacji bateria HD

 

Lipiec/sierpień br? Jeżeli tak to myślę, że coś koło 450zł. Nie sugeruj się broń Boże cenami z Allegro (zwłaszcza tymi z aukcji promowanych). Nowy Ace 2 kupisz za około 550 zł, więc jeżeli Twój jest w wyjątkowo dobrym stanie + masz na niego jeszcze gwarancję za około 450 powinien Ci zejść.

Opublikowano (edytowane)

Mój pierwszy telefon jaki pamiętam była maleńka motorola z kwadracikami xD To był rok 2006/7 - Nagle tak go nie chciałem, bo byłem mały xD

Drugi telefon to Sony Ericsoon nie pamiętam modelu, taki pomarańczowy... Karta M2 1gb pamięci - W miarę fajny telefon...

3-ci to Nokia Xpress Music 5130 - skradziony w listopadzie 2012 :(

4-ty to telefon zastępczy GT-S5610 (już w grudniu 2012 miałem :D )... Tylko tak - JAVA nie działa, dźwięk taki sobie... Gier nie ma.... Ale aparat 5.0Mpx

 

I PIĄTY TELEFON !

Aktualnie go posiadam (od 30 października 2013) i jestem bardzo zadowolony !

Samsung Galaxy Trend GT-7560

Wszystko ładnie, pięknie... Można się wyglądem pomylić co do S III, wyświetlacz 4-ro calówka

procesor 1GHz

Aparat 5.0Mpx z AF i fleszem LED !

Przedni aparat 0.3 Mpx

Wersja Androida: 4.0.4 Ice Cream Sandwich

 

Jakie wady ? Wszystko ładnie pięknie, ale bateria... Bateria jest bardzo duża, zhartowana, a tutaj niespodzianka - jeżeli go używam i jak jestem w zasięgu 3G, to 3,5 h jak gram i po telefonie xD Bateria pada... Za to ładuje się 1h... A na początku umiała się ładować 6h i jeszcze nic, ale hart był 100% !!!

Edytowane przez Gangsta7946
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Samsung Galaxy mini - stan dobry, wszystko działa, mam go 2 lata, CyanogenMod 7.2 z wyglądem Android KitKat 4.4, Root, Karta SD 2GB, ram 280mb i swap 64mb, OverClocking procesora do 806MHz, ClockWordMod Recovery 5.0.2.6 :)

graphic.png

 

RANK - THE GLOBAL ELITE - 1028H

 

PROFIL STEAM → CLICK

Opublikowano

Samsung Galaxy mini - stan dobry, wszystko działa, mam go 2 lata, CyanogenMod 7.2 z wyglądem Android KitKat 4.4, Root, Karta SD 2GB, ram 280mb i swap 64mb, OverClocking procesora do 806MHz, ClockWordMod Recovery 5.0.2.6 :)

150-180 zł.

Podkręcanie fona, wgrywanie Custom Romow to zabawa wiec nie dodaje tego do ceny ;)

53a4498fed5cd.png

 

 

 

Opublikowano

-LG OPTIMUS L3

 

-Stan dobry, kilka zadrapań - folia zjechana tylko a ekran jak nowy tylko troche wypalcowany :)

 

-Sprawne wszystko śmiga

 

-bateria troche trzyma

 

-karta pamięci 8gb

mylittleponym.pngSygnatura by Shavire <3



STOP komentarzom typu: "AMD to gówno"! Zanim coś napiszesz, to pomyśl jak odbiorą to inni !

Opublikowano

Samsung Galaxy mini GT-S5570, nieuszkodzony wszystko działa bateria dość długo trzyma bo nawet 5 dni :) karta 1GB wszystko sprawne :)

orww.png
 

Invoria    S2      <3

Opublikowano

na ile wycenice Huawei Y300

Stan bardzo dobry brak rys

-ochrona na ekran i tylną obudowe

-aparat 5 mega pixeli

- karta pamięci 4gb

- skórzane etui

-ładowarka , kabel USB

- Słuchawki Technics RP-DH1200

-Gwarancja do końca 2014 r.

Opublikowano

na ile wycenice Huawei Y300

Stan bardzo dobry brak rys

-ochrona na ekran i tylną obudowe

-aparat 5 mega pixeli

- karta pamięci 4gb

- skórzane etui

-ładowarka , kabel USB

- Słuchawki Technics RP-DH1200

-Gwarancja do końca 2014 r.

350-400

Opublikowano

Sony Xperia U
Stan Bdb
Brak gwarancji (właśnie się skończyła)
Słuchawki producenta jeszcze działaja ale są obdarte troszke
Kabel usb i ładowarka działa
Android 4.0.4 w miare działa płynnie
Jest też etui kabur do niego
Aparat 5mpx
Filmy hd jak i zdjęcia (720p)
Hartowane szkło odporne na rysy

Opublikowano (edytowane)

Ile warty jest ten złomik:

Galaxy S plus, cyanogenmod 10.1 by invendor, kernel castagnaIT OC, podkręcony procesor do 1,8ghz, swap 64/96mb, potłuczony ekran(nie jakoś tak że nic nie widać, ale jest nieduża pajęczynka)+ zdarty lakier z rogów. System działa stabilnie, aczkolwiek pojawiają się minimalne błędy(sterownik eqalizera rzadko wywala)

Edytowane przez Haitz

graphic.png

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...