Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 274
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na ile wycenicie Samsung Galaxy Young S3560?

Android 2.3.6

386 MB RAM

procesor 832 MHz

pamięć 190 MB

lekko poobdzierany na obudowie

standardowe ryski po użytkowaniu na wyświetlaczu

ślady użytkowania na tylnej klapce

brak zaślepki do portu ładowania/USB

w ZESTAWIE:

kabel USB

ładowarka

pudełko ORYGINAŁ

 

dałbym za niego (jeśli jest w dobrym stanie) 150 -200 zł

Nic nie odchodzi, nic nie jest sklejane/podklejane

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

 

Sony ericsson Xperia X8, brak gwarancji, kolor czarny, caly czas trzymany w gumowym etui, poscierany klawisz "Powrotu" i troszke "Home", odkleila sie zaslepka od miejsca gdzie sie wtyka ladowarke do telefonu, minimalne rysy na ekranie (normalne slady uzytkowania), telefon ogolnie oceniam na stan 4,5/5 (0,5 odejmuje z powodu tych klawiszy i zaslepki), jakbym sprzedawal a taki mam zamiar to bez sluchawek poniewaz mi je kot dopadl i... oraz z ladowarka ale z kablem ladujacym od HTC takto pudelko i te inne badziewia sa, dorzucam takze karte pamieci 2 GB i 2x etui (skorzane zamykane i gumowe). Na ile mi wycenicie ten fonek ?? :)

 

150 - 180 złotych, za Galaxy Ace w lepszym stanie dostałem 240 złotych. Jak będziesz chciał sprzedać na allegro, to sprzedaj sam telefon za 150, a z akcesoriami 170 - 180.

 

 

LG P350

Android 2.3

Brak zaślepki od portu ładowania

Tuz obok wejścia na jack'a troche obdarte

Karta 8gb

Wytrzymałość baterii ciut ponizej średniej

Nie root'owany

 

Jaki stan obudowy, ekran? Telefon może pójść nawet za 300 stówki, jak dobrze poszukasz.

Opublikowano

Samsung Galaxy S4 Active

Wersja kolorystyczna niebieska

+4 rdzenie po 2.9GHz każdy

+aparat 8MPiX

+ekran 4,95'' 1920x1080px (Full HD)

+karta pamięci 64Gb

+chip graficzny podkrecony do 486MHz

+powyżej 60k pkt w Quadrancie i ponad 34k pkt w Antutu Benchmark (wraz z extSD)

+wodoodporność

+3 etui: skórzane, dedykowane i ''zwykłe, tanie''

+ładowarka samochodowa i słoneczna

+słuchawki douszne dokanałowe BEYERDYNAMIC warte 150zł (Beyerdynamic DTX 60 WS)

+kilka gier z dużą ilością pieniędzy do łatwiejszego rozwoju

-drobna rysa z tyłu obudowy, ale prawie niewidoczna

Opublikowano

Sony Xperia U

specyfikacja w internecie, nie ma co się rozpisywać.

do tego roczna gwarancja, słuchawki, etui, ładowarka... stan bdb, szybka dzięki folijce praktycznie nietknięta, praktycznie nietknięty.


 

Opublikowano

Sony Xperia U

specyfikacja w internecie, nie ma co się rozpisywać.

do tego roczna gwarancja, słuchawki, etui, ładowarka... stan bdb, szybka dzięki folijce praktycznie nietknięta, praktycznie nietknięty.

400-500 złoty nie więcej.

Opublikowano

Samsung Galaxy S4 Active

Wersja kolorystyczna niebieska

+4 rdzenie po 2.9GHz każdy

+aparat 8MPiX

+ekran 4,95'' 1920x1080px (Full HD)

+karta pamięci 64Gb

+chip graficzny podkrecony do 486MHz

+powyżej 60k pkt w Quadrancie i ponad 34k pkt w Antutu Benchmark (wraz z extSD)

+wodoodporność

+3 etui: skórzane, dedykowane i ''zwykłe, tanie''

+ładowarka samochodowa i słoneczna

+słuchawki douszne dokanałowe BEYERDYNAMIC warte 150zł (Beyerdynamic DTX 60 WS)

+kilka gier z dużą ilością pieniędzy do łatwiejszego rozwoju

-drobna rysa z tyłu obudowy, ale prawie niewidoczna

Spokojnie 1800zł dostaniesz.

Ja miałem za 1500zł ale to była okazja.

1365425281-U294119.png

Opublikowano

No to i mi możecie wycenić,
SE Xperia Neo V,
Andek 4.0.3,
Oryginalne słuchawki + ładowarka,
Stan jakotako dobry, obudowa na rogach trochę poobijana (kilka upadków),
na ekranie dwia nieznaczące punkciki (na szybce), troche małych, niewidocznych "Rysek" (trzeba się dobrze przyjrzec żeby zobaczyć),
Klapka z tyłu 5/10 (poobcierana od kręcenia nim), ogólnie telefon się nie grzeje, nie ścina, podstawowe aplikacje, przeglądarka, przeciętne gry chodzą bezproblemowo.
Nie jest z nim źle :)

1272247667773s.jpg

Opublikowano

 

No to i mi możecie wycenić,

SE Xperia Neo V,

Andek 4.0.3,

Oryginalne słuchawki + ładowarka,

Stan jakotako dobry, obudowa na rogach trochę poobijana (kilka upadków),

na ekranie dwia nieznaczące punkciki (na szybce), troche małych, niewidocznych "Rysek" (trzeba się dobrze przyjrzec żeby zobaczyć),

Klapka z tyłu 5/10 (poobcierana od kręcenia nim), ogólnie telefon się nie grzeje, nie ścina, podstawowe aplikacje, przeglądarka, przeciętne gry chodzą bezproblemowo.

Nie jest z nim źle :)

 

Skoro te ryski są "niewidoczne" to jak ty je widzisz? :D

Zrób format i pójdze za 250zł. Może i za 300

 

 

Samsung Galaxy S4 Active

Wersja kolorystyczna niebieska

+4 rdzenie po 2.9GHz każdy

+aparat 8MPiX

+ekran 4,95'' 1920x1080px (Full HD)

+karta pamięci 64Gb

+chip graficzny podkrecony do 486MHz

+powyżej 60k pkt w Quadrancie i ponad 34k pkt w Antutu Benchmark (wraz z extSD)

+wodoodporność

+3 etui: skórzane, dedykowane i ''zwykłe, tanie''

+ładowarka samochodowa i słoneczna

+słuchawki douszne dokanałowe BEYERDYNAMIC warte 150zł (Beyerdynamic DTX 60 WS)

+kilka gier z dużą ilością pieniędzy do łatwiejszego rozwoju

-drobna rysa z tyłu obudowy, ale prawie niewidoczna

 

Ta, 34k pkt. w Antutu... 8 rdzeniowa wersja miała 25k, a ZTE Geek 26 - 27..... Maksymalnie 2,50....

 

 

Sony Xperia U

specyfikacja w internecie, nie ma co się rozpisywać.

do tego roczna gwarancja, słuchawki, etui, ładowarka... stan bdb, szybka dzięki folijce praktycznie nietknięta, praktycznie nietknięty.

 

400 złotych

Opublikowano

Wyceńcie to.

 

Xperia mini pro,

 

-Stan dobry

-Niedziałają jedynie przyciski głośnosci

-Wizualnie zużyty.

nie jest to jakiś za specjalnie dobry telefon, cena rynkowa nowego moze 700-800 zł, a skoro niedziałają przyciski głośnosci (co będzie pewnie do wymiany) i jest wizualnie zużyty to cebulaczki zaoferują w najlepszym wypadku może 350-400, daj ogłoszenie na gumtree/tablica w swoim miescie bądź sam zobacz po ile ludzie takie sprzedaja ;]

Sympatyczny, Kochający, Umiłowany, Romantyczny, Wielki, Inteligentny, Empatyczny, Ludzki - po prostu JA!

 

Opublikowano

samsung galaxy mini 2 :

-brak rys

-bateria wytrzymuje ok. 8 h (nowa kupiona)

-karta pamięcie 8gb

-bez simlocka

-gwarancja 1rok

Listę tematów znajdziecie na moim profilu :)
4fun
Czemu mam tyle - ? Bo je zbierałem! Teraz zbieram "Lubię to!"
Click ;D
Proszę o zdjęcie 10%

Opublikowano

Sony Xperia Z

 

- stan wizualny oceniam na 0,2/10

- stan techniczny na 10/10

+

- słuchawki nie używane

- ryśik nowy kupiony za 15zł

- etui skórzane kupione za 75zł

- mogę dożucić nieużywaną twardą folię , ale i tak to nic nie da bo ekran masakra ...

- ładowarka 3 razy używania nie widać sladów palcy

--------------------------------------------------------------

Podstawowe

- Pudełko jak nowe

- wszystkie opakowania jak nowe

- inne duperele jak nowe .

------------------------------------------------------------------

Gość kamil40013
Opublikowano (edytowane)

Samsung Galaxy Young (S5360)

 

Specyfikacja tutaj:

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/samsung/gts5360galaxyy/

Stan: Na telefonie, była folia od samego początku. Niedawno została zerwana. Telefon posiada drobne mikrorysy na wyświetlaczu które widać tylko pod odpowiednim kątem pod światłem. Obudowa w bdb stanie (telefon miał futerał od samego początku). W sumie to telefon posiada tylko mikroskopijne rysku od spodu, ponieważ futerał nie chronił tego miejsca.

 

Do tego: Pudełko ze wszystkimi akcesoriami + dowód zakupu + 6 miesięcy gwarancji + karta 8gb + oryginalne słuchawki od samsunga które nie są dołączane do zestawu + dokupiony rysik.

Edytowane przez kamil40013
Opublikowano

Samsung Galaxy Young (S5360)

 

Specyfikacja tutaj:

To jest ukryta treść, proszę

Stan: Na telefonie, była folia od samego początku. Niedawno została zerwana. Telefon posiada drobne mikrorysy na wyświetlaczu które widać tylko pod odpowiednim kątem pod światłem. Obudowa w bdb stanie (telefon miał futerał od samego początku). W sumie to telefon posiada tylko mikroskopijne rysku od spodu, ponieważ futerał nie chronił tego miejsca.

 

Do tego: Pudełko ze wszystkimi akcesoriami + dowód zakupu + 6 miesięcy gwarancji + karta 8gb + oryginalne słuchawki od samsunga które nie są dołączane do zestawu + dokupiony rysik.

350-400 złoty.

Gość kamil40013
Opublikowano (edytowane)

BlackBerry 9700

 

Specyfikacja tu:

 

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/blackberry/9700bold2/

 

Stan: Bdb, folia na wyświetlaczu, telefon posiada lekko zdrapany lakier na rogu. Jest to prawie niewidoczne. Reszta jest ok

 

Akcesoria: Oryginalny futerał dołączany do telefonu + karta 8gb + BlackBerry Bluetooth Stereo Receiver + nieoryginalna ładowarka z samsung'a + nieoryginalny kabel USB

Edytowane przez kamil40013
Opublikowano

BlackBerry 9700

 

Specyfikacja tu:

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Stan: Bdb, folia na wyświetlaczu, telefon posiada lekko zdrapany lakier na rogu. Jest to prawie niewidoczne. Reszta jest ok

 

Akcesoria: Oryginalny futerał dołączany do telefonu + karta 8gb + BlackBerry Bluetooth Stereo Receiver + nieoryginalna ładowarka z samsung'a + nieoryginalny kabel USB

400-430 złoty.

Opublikowano

Samsung Galaxy s4

 

Nowy

Nie jest nawet wyciagniety z pudelka

mam taki 4 bo mialem urodziny i ciocia z wujek kupili mi jeden pozniej babcia dala drugi rodzice 3 a ja mialem juz taki telefon bo go odkupla kupilem dlatego mam 3 nowe i 1 uzywany na ile ten nowy wyceniecie

Logo_IGracze.png

Opublikowano

Samsung Galaxy s4

 

Nowy

Nie jest nawet wyciagniety z pudelka

mam taki 4 bo mialem urodziny i ciocia z wujek kupili mi jeden pozniej babcia dala drugi rodzice 3 a ja mialem juz taki telefon bo go odkupla kupilem dlatego mam 3 nowe i 1 uzywany na ile ten nowy wyceniecie

1,8

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Na ile to wycenicie:

-ZTE BLADE III

-małe rysy

- pamięć 3gb

-najnowszy android

-22 miesiące gwarancji

najnowszy wgrany android nie ma tu nic do rzeczy raczej.

 

z 300 zł za taką zabawke wezmiesz

Sympatyczny, Kochający, Umiłowany, Romantyczny, Wielki, Inteligentny, Empatyczny, Ludzki - po prostu JA!

 

Opublikowano

Samsung Galaxy Young

Stan dobry , jednen drobniutki uszczerbek na tej jakby "belce" obok ekranu(tej chyba aluminiowej)

Gwarancja do grudnia 2014

Ma 6 miesięcy około

Stock rom , 2.3.6

Nie wiem co jeszcze o nim napisać , wszystko sprawne , nigdy z nim w serwisie nie byłem , nigdy się nie zepsuł ani nic;p

Dzięki z góry;d

ciastkoq.png
Opublikowano

Samsung Galaxy Young

Stan dobry , jednen drobniutki uszczerbek na tej jakby "belce" obok ekranu(tej chyba aluminiowej)

Gwarancja do grudnia 2014

Ma 6 miesięcy około

Stock rom , 2.3.6

Nie wiem co jeszcze o nim napisać , wszystko sprawne , nigdy z nim w serwisie nie byłem , nigdy się nie zepsuł ani nic;p

Dzięki z góry;d

 

Około 150-200 zł dostaniesz. Dużo jest ofert tego modelu, więc raczej więcej nie dostaniesz :/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...