Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Antisa.eu [DEDYK]


Laurt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer na prawdę fajny, ogarnięta administracja.

 

Zapraszam na serwerowy TeamSpeak 3:

 

5.135.181.143

 

Kolejny typek lub koleżka jakiegoś gm ?

 

Administracja ogarnięta ? Pozdro

 

Jak sprzedawali to i sprzedawać będą navi .

Nie grajcie tutaj dla własnego dobra bo później będziecie żałować.

Zbieram +

 

packiecopy.png

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Została wprowadzona szkata , nikt nie kupil jeszcze broni na 75 wiec zostaja usuniete

 

Lol Laurt jaja sobie robisz? JA kupiłem trute w is, i SM zabralo, a truty jak nei było tak nie ma, wytlumacz mi to? Mój nick KometaPL, sam sprawdź... No i jeszcze jedna osoba na handlu spamowała, że też truta nie "doszła" tamten typek miał nick Cry... coś tam.

 

@Edit Problem zalatwiony, profesjonalna obsluga, wrescie interesuja sie graczami ;)

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Lol Laurt jaja sobie robisz? JA kupiłem trute w is, i SM zabralo, a truty jak nei było tak nie ma, wytlumacz mi to? Mój nick KometaPL, sam sprawdź... No i jeszcze jedna osoba na handlu spamowała, że też truta nie "doszła" tamten typek miał nick Cry... coś tam.

Napisz pw lub wejdz ts

PROFESJONALNE ATAKI z czołgów ! :)(
KUPIE BETE 5

Opublikowano

Laurt dajcie po atakach jakieś zuo bo miałem stal dropić ......... ;C

33eHdSv.png

"Apetytu nie mam, nie muszę dużo zjeść
A na przykład twoja łydka przypomina kurzą pierś
Usiądź gdzieś nad miską, naprawdę to banał
Po prostu się skup i tnij poniżej kolana"

Opublikowano

Nie ma co panikować, serwer przed restartem dobrze znosił ddosy więc raczej nie padnie.

 

@Edit Problem zalatwiony, profesjonalna obsluga, wrescie interesuja sie graczami ;)

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Lol Laurt jaja sobie robisz? JA kupiłem trute w is, i SM zabralo, a truty jak nei było tak nie ma, wytlumacz mi to? Mój nick KometaPL, sam sprawdź... No i jeszcze jedna osoba na handlu spamowała, że też truta nie "doszła" tamten typek miał nick Cry... coś tam.

Jeżeli mi pokażesz kogoś z "navi" to dopiero w to uwierzę.

Jak na razie nikogo nie widać, więc nie hejtuj na darmo.

Opublikowano

Jeżeli mi pokażesz kogoś z "navi" to dopiero w to uwierzę.

Jak na razie nikogo nie widać, więc nie hejtuj na darmo.

yyy? niedorozwój jakiś? 0,0 co ma piernik do wiatraka? Nie pisałem nic o navi więc co ty wgl pierdolisz ? Następnym razem przeczytaj ze zrozumieniem i później cytuj posty.

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Kolejny typek lub koleżka jakiegoś gm ?

 

Administracja ogarnięta ? Pozdro

 

Jak sprzedawali to i sprzedawać będą navi .

Nie grajcie tutaj dla własnego dobra bo później będziecie żałować.

 

Co ty pirdolisz o "navi"?. Jak zobaczysz navi to pisz, bo nie wierzę w to.

Lol Laurt jaja sobie robisz? JA kupiłem trute w is, i SM zabralo, a truty jak nei było tak nie ma, wytlumacz mi to? Mój nick KometaPL, sam sprawdź... No i jeszcze jedna osoba na handlu spamowała, że też truta nie "doszła" tamten typek miał nick Cry... coś tam.

Sorki nie Ciebie zacytowałem.

Opublikowano

Co ty pirdolisz o "navi"?. Jak zobaczysz navi to pisz, bo nie wierzę w to.

Sorki nie Ciebie zacytowałem.

 

 

prosze

Zbieram +

 

packiecopy.png

Opublikowano

 

To co jest na prezce to:

50% zbugowane

50% nie ma

100% bedzie eq navi tak jak w poprzednim starcie

50% nie wiesz co mówisz

50% masz mózgu

100% Jesteś Głupi

Life is one adventure that you know how to lead,

Let us do what we like not what we're told

:)

Opublikowano

Ja pierdziele, czemu ten klient tak muli strasznie?

uluq.png


Just give me a reason,


Just a little bit’s enough


Just a second, we’re not broken


Just bent we can learn to love again.


Opublikowano

Administracja nieogarnięta, przeklina.

W ogóle nie ogarniają .. nie polecam.

Nikt drogi Graczu nie przeklina :)

Jeżeli nie podoba Ci się , to proszę opuścić prezentację :)

 

 

To co jest na prezce to:

50% zbugowane

50% nie ma

100% bedzie eq navi tak jak w poprzednim starcie

 

Pozostawię to bez komentarza , kolega wyżej ci to bardziej wytłumaczył.

PROFESJONALNE ATAKI z czołgów ! :)(
KUPIE BETE 5

Opublikowano

Laurt pomożesz z tym ? bo nie da się grać ... co każde TP wywala z metina !!!

 

Witam mam problem jeżeli używam pierścienia teleportacji to co 2 TPki wywala mnie z metina błąd "?????????????????" i od nowa muszę odpalać metka ;/

na innych prywatach czegoś takiego nie miałem co może być grane ?!
za wszelką pomoc daje "+"

dzięki !

Minusiki

<3

Opublikowano

Laurt pomożesz z tym ? bo nie da się grać ... co każde TP wywala z metina !!!

 

 

Ile razy mam pisać że szukamy przyczyny ?!

PROFESJONALNE ATAKI z czołgów ! :)(
KUPIE BETE 5

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...