Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Antisa.eu [DEDYK]


Laurt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

^^up ma racje

 

Administracja popełniła błędy zresetowali serwa i już jest dobrze. Uwierzcie jak coś będzie nie tak to wyjdziecie czy nie tak ?

33eHdSv.png

"Apetytu nie mam, nie muszę dużo zjeść
A na przykład twoja łydka przypomina kurzą pierś
Usiądź gdzieś nad miską, naprawdę to banał
Po prostu się skup i tnij poniżej kolana"

Opublikowano

 

fake screeny w prezentacji,pozamazywane nicki,

 

pliki skradzione z maszyny serwera Revolution,

 

admin sprzedaje itemy na lewo, co jest oszukiwaniem graczy.

Czy to prawda ?
Opublikowano

 

Czy to prawda ?

 

Pierdolą ... nikt nic nie sprzedaje to poprostu hejty./..

 

Nic nie jest FAKE

 

wejdz i sprawdz

 

 

 

 

Opublikowano

Zapraszamy na serwer , a wy hejciki hejtujcie !
Gra aktualnie 230+ osób , zapraszamy :)

PROFESJONALNE ATAKI z czołgów ! :)(
KUPIE BETE 5

Opublikowano

Serwer jak najbardziej do polecenia ;P

Na pewno zawitam :)

Life is one adventure that you know how to lead,

Let us do what we like not what we're told

:)

Opublikowano

Nie Polecam. Jezeli fundamentem serwara sa KLAMSTWA ze strony administracji to skonczy to sie jednym ;)

Nic nie jest budowane kłamstwem :)

To tylko dziecinne zachowanie administratorów Srevolutiona

 

 

 

Serwer Bardzo podobny do Almanti.. Tylko ,że ona Lepsza .... Raczej nie zagram ;/

 

Oj zdziwił byś się :)

PROFESJONALNE ATAKI z czołgów ! :)(
KUPIE BETE 5

Opublikowano

Witam mam problem jeżeli używam pierścienia teleportacji to co 2 TPki wywala mnie z metina błąd "?????????????????" i od nowa muszę odpalać metka ;/

na innych prywatach czegoś takiego nie miałem co może być grane ?!
za wszelką pomoc daje "+"

dzięki !

Minusiki

<3

Opublikowano

Trutki w IS, podziękuje :)

 

Została wprowadzona szkata , nikt nie kupil jeszcze broni na 75 wiec zostaja usuniete

PROFESJONALNE ATAKI z czołgów ! :)(
KUPIE BETE 5

Opublikowano

 

Została wprowadzona szkata , nikt nie kupil jeszcze broni na 75 wiec zostaja usuniete

Zagram ;) jak byś mógł na ts3 serwerowy wbić !!

Chcesz przeżyć przygodę wpadnij na TUOR.PL i rozwijaj swoje umiejętności . Pozdrawiam [OrginMen9]™



98c8f84ea53bd.jpg


Opublikowano

 

 

Witam mam problem jeżeli używam pierścienia teleportacji to co 2 TPki wywala mnie z metina błąd "?????????????????" i od nowa muszę odpalać metka ;/

 

na innych prywatach czegoś takiego nie miałem co może być grane ?!

za wszelką pomoc daje "+"

 

dzięki !

 

Proszę o pomoc ;d
bo już wkurw*** jest za każdym teleportem uruchamianie metka od nowa :/

Minusiki

<3

Opublikowano

co jest ddosy ?

33eHdSv.png

"Apetytu nie mam, nie muszę dużo zjeść
A na przykład twoja łydka przypomina kurzą pierś
Usiądź gdzieś nad miską, naprawdę to banał
Po prostu się skup i tnij poniżej kolana"

Opublikowano

No niestety konkurencja czyha , są ataki.
Przepraszamy za problemy

PROFESJONALNE ATAKI z czołgów ! :)(
KUPIE BETE 5

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...