Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ] Antisa.eu - Reaktywacja o 360 stopni! Drogi graczu daj nam 2 szansę !


Laurt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Saitan aka Alkocholik aka Guliks- aka SagariS na ts3 ma moda ja pie*ole pożegnaj się z rangą zbanował mnie bezpodstawnie bo powiedziałem że robi niezłe luki na ts3 :D:)

 

 

Proszę admina antisa.eu o PW!

80441702658280418033.png


Opublikowano

Saitan aka Alkocholik aka Gulik na ts3 ma moda ja pie*ole pożegnaj się z rangą :)

Laurt!

retri, satian, alkocholik, wulfgar, gulik rozpieprzy wam ts'a.

Jezeli za lizo-dupstwo nadajecie rangi to powodzenia

Opublikowano

 

Laurt mam do Ciebie pytanko.

Kiedy będzie dostępne forum oraz TS3?

 

Co do forum to będzie dziś po starcie serwera

TS: 5.135.181.143

Opublikowano

On ma tylko moda na TS więc zrobić nic nie da rady.
Forum będzie w godzinach popołudniowych

PROFESJONALNE ATAKI z czołgów ! :)(
KUPIE BETE 5

Opublikowano

hehe i dalej zostałem zbanowany bo mówiłem na whisperze aby GulikS dał mi kanał :) nie no jak tak będziecie dobierać modów oraz gm to rozpier*olą wam wszystko w mgnieniu oka :)

 

 

Lourt odczytaj PW :) i przy okazji odbanuj mnie :)

 

Pozdrawiam!

80441702658280418033.png


Opublikowano

Dziś o której startuje serwer?

uluq.png


Just give me a reason,


Just a little bit’s enough


Just a second, we’re not broken


Just bent we can learn to love again.


Opublikowano

A tutaj są tylko dwa komplety broni jakie są pokazane?

I jak ze zbrojami?

uluq.png


Just give me a reason,


Just a little bit’s enough


Just a second, we’re not broken


Just bent we can learn to love again.


Opublikowano

Jackass, nie dostałeś bana ode mnie ani bezpodstawnie dawaj na ts odbanowałem cię.

SagariS-WP


 

80356030537479157083.jpg

Opublikowano

A tutaj są tylko dwa komplety broni jakie są pokazane?

I jak ze zbrojami?

 

Przeczytaj prezentację to się dowiesz.

 

Jest dużo broni tylko pokazali 2 sety a resztę mamy sami przyjemność poznać.

12412png_newnawr.png


;33

Opublikowano

BombWork miał coś wspólnego z serwerem? Dlatego ja sobie odpuszczę. Tak, tak, nie ocenia się teamu i współpracowników, jednak już wiem co będzie (nie mówię o navi). Poza tym gratuluję mu zrobienia grafiki na stronę i pocięcia tego w .png - mądre, bo teraz strona się wczytuje paręnaście sekund. :-)

Opublikowano

BombWork miał coś wspólnego z serwerem? Dlatego ja sobie odpuszczę. Tak, tak, nie ocenia się teamu i współpracowników, jednak już wiem co będzie (nie mówię o navi). Poza tym gratuluję mu zrobienia grafiki na stronę i pocięcia tego w .png - mądre, bo teraz strona się wczytuje paręnaście sekund. :-)

Lol chyba tobie się wczytuje parenaście sekund na wooden PC ;p mi sie jakoś w 1sek ładuje.

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Łukasz z BW to sprzedał im stronę... Niedawno w opisie miał że sprzeda identyczny layout. :x

Ps.Jest może launcher?

nanicz.png


Specjalista
Opublikowano

Nw jak innym mnie ta prezka przekonała i na pewno wbije na serwer ;p

A bd 6-7 ?

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Opublikowano

Są nowe mapy, bronie zbroje i takie tam. :)

 

Zapraszamy Ts: 5.135.181.143

 

Nie długo dam Filmik z serwera.

SagariS-WP


 

80356030537479157083.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...