Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ] Antisa.eu - Reaktywacja o 360 stopni! Drogi graczu daj nam 2 szansę !


Laurt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


UWAGA LINKI DO KLIENTA !!! :


1. http://fastftp.pl/antisa/Antisa.rar

2. http://www.multiupload.nl/4U83RZ7QR1

3. https://mega.co.nz/#!20glnQrJ!TEu_xwGpzIXIKJLQr-jLtRzx1jpM0cff1_4Yv6oZByY









Serwer nie jest żadnego Lourta , żadnej Almanti , żadnego Revolutiona.
Odkupiliśmy co niektóre rzeczy od serwera - Revolution.
Serwer nie stoi na plikach - Graytsa/Revolutiona/Almanti - stoi na własnych ( naszych )


Dla Ciebie IstnyDiabełku :
Proszę zmieniliśmy tekst , nie ma nic już skopiowanego , a tak czy siak leci raport do kokosza.



logo.jpg
Witaj drogi graczu w zapowiedzi - Antisa.eu !
Chcemy Cię serdecznie zaprosić do ponownej gry na naszym serwerze !
A za razem przeprosić za głupstwo i nie odpowiedzialność byłych administratorów.
Od czasu wyłączenia Antisy , zmienił się cały TEAM - a co za tym ?
Nie powtórzy się taka sama sytuacja jak na poprzedniej odsłonie , nie będzie wspomagania graczy.

Gwarantujemy teraz stabilność i doskonałą grywalność na naszym serwerze.

CO Z SMOCZYMI MONETAMI Z POPRZEDNIEJ ODSŁONY ?


Jeżeli posiadasz drogi graczu dalej swój kod , możesz go użyć ponownie na smocze monety.
Zakładamy że połowa byłych graczy już pewnie usunęła kody , więc postanowiliśmy dać wraz z datą startu po 50% wszystkich rat.
Korzystając z sytuacji , ceny w sklepie zmienią się o 360 stopni , serwer z harda stał się mediumem.

informacje.jpg
strglowna.png
www.Antisa.eu
Aktualnie strona jest modyfikowana , dodajemy kilka opcji lub zmieniamy pozostałe.
A to tylko z tego powodu by umilić wam komfort gry.

Strona główna - oficjalna będzie dostępna w jutrzejszym dniu od godziny 11:00

Na ten czas możemy zaprosić was na serwerowy czat , który znajdziecie na naszej stronie.
Serdecznie zapraszam

download.png
KLIENT
Klient będzie dostępny dzisiaj w godzinach wieczornych , myślimy że maksymalnie koło 21.
Mamy przygotowane dla was już specjalne , opłacone hostingi pod klienta ( FAST DLL )
No to cóż , polecam czekać :)

infogra.png

MAKSYMALNY POZIOM:

Na naszym serwerze maksymalnym poziomem będzie jak na razie 200 poziom.
Oczywiście wraz z rozwojem serwera , będą wprowadzane aktualizacje .
Mamy przygotowane dla was , wiele atrakcji :)

PUNKTY STATUSU:

Postanowiliśmy iż najlepszym rozwiązaniem będzie udostępnienie wymaksowania statusu do 120 punktów.
Miejmy nadzieję że pojedynki będą krwawe i pełne emocji :)


BIOLOG:

Na naszym serwerze zalecamy , bardziej polecamy wykonywanie biologa.
Biolog zawita nas od 30 poziomu aż do 195 , więc myślę że jest co robić :)


TYP SERWERA:

Typ serwera trudno jest tutaj nam określić , jest bo bardziej taki twardy medium.
Gracz by coś osiągnąć będzie musiał się po prostu wysilić :)
Miejmy nadzieję , że przypadnie wam ten typ do serca.

RATY:

Raty na serwerze Antisa będą szczerze mówią dziwne.
Będzie mieszane zdobywanie doświadczenia ( poziomów ) - Raz łatwiej raz gorzej.
Sumując , raty na oko to ok.
EXP : 300%
Drop yang : 200%
Drop : 400%

1.jpg



Arena treningowa będzie dostępna u Yonaha ( znajduje się w m2 )
Można wyzwać każdego przeciwnika , na pełen wrażeń pojedynek ..
Cała walka trwa 3 rundy , więc po prostu wygra lepszy !



2.jpg

Dom aukcyjny będzie znajdywał się w każdym M1
By wystawić przedmiot , będziemy musieli po prostu go przeciągnąć na NPC
Dalsze opcje zobaczcie sobie sami :) !

3.jpg

Swoje przedmioty możemy wystawić za możliwości podane wyżej .
Po wykonaniu wszystkich formalności , przedmiot zostaje umieszczony na stronie w dziale : Dom Aukcyjny
Lecz proszę pamiętać , jeżeli chcesz wystawić przedmiot który co dopiero zdobyłeś , musisz odczekać 15 minut by go wystawić , to samo tyczy bonów.
Więc drogi graczu , proszę ! Stosuj się tych reguł !

4.jpg


Każdy gracz na start otrzyma wyregulowany ekwipunek , zdatny do początkowej gry.
Oczywiście na serwerze zawita także skrzynia , petów no ale dowiecie się sami później więcej.

5.jpg

Aby zniszczyć przedmiot musimy go po prostu przeciągnąć na Handlarkę Różności.
Pamiętaj lecz że po usunięciu przedmiotu nie ma żadnych możliwości by dany przedmiot przywrócić.

6.jpg


Wierzchowce zostały rozdzielone na dwie części: do 30 poziomu konia.

[ 11-22 ] Konie zwykłe
[ 23-30 ] Wierzchowce
Na start otrzymujemy 20 poziom konia.


Aby ulepszyć konia udajemy się do stajennego :)

Trening konny na 21 poziom

Potrzebna ilość yang : 10.000.000
Potrzebna ilość medali konnych : 1
...
Trening konny na 30 poziom

Potrzebna ilość yang : 100.000.000

Potrzebna ilość medali konnych : 10
Więc dropcie kochani medale !

7.jpg



Aby wejść do Diabelskich Katakumb nasz poziom musi wynosić 100. Nie różnią
się one diametralnie od tych, jakie oferują nam pośrednicy na serwerach
globalnych. Musimy także pamiętać, że wymagana jest co najmniej
3-osobowa grupa.



[POZIOM1] Dropimy klucz i przenosimy go na Statuetkę
[POZIOM2] Dochodzimy do zółwiej skały , oddajemy zasuszoną głowę
[POZIOM3] Musimy zniszczyć prawidłowy Metin Odwetu.
[POZIOM4] Odnaleźć drogę do teleportera.
[POZIOM5] Trzeba zdobyć Upiorny Totem , a następnie przenieść go na Obelsik

[POZIOM6] Zniszczyć potwory razem z Charonem.
[POZIOM7]
Zniszczyć Azraela.

11.jpg


Aby wejść trzeba posiadać: 1.000.000 Yang, grupę, 65-90 poziom.




[Poziom 1] Zniszcz 300 Czarnych Pająków, aby zezłościć prrzywódcę. (Kokony dodają bonus: 10% Przeciwko potworom)
[Poziom 2] Pokonajcie Elit. Królową Pająków.
[Poziom 3] Jeden z graczy utracił -150 punktów obrony, musicie w walce z pająkami
wytrzymać minimum 2minuty, gdy umrzecie dungeon kończy się
niepowodzeniem.
[Poziom 4] Zniszczcie Przywódcę Pająków.



12.jpg


Wejść możemy, jeśli posiadamy przynajmniej 90 poziom postaci. Do komnaty możemy wejść tylko co pół godziny.
Aby wejść potrzebujemy 3 kręte klucze. Osoba lider grupy,
która ma zamiar podbić świątynię smoka ustala 6-cio cyfrowe hasło dla
swoich towarzyszy. Gdy przeteleportuje się ma tylko 5 minut, aby podać
kod reszcie grupy. Od chwili, kiedy do przywódcy dołączy pierwsza osoba,
mamy równo pół godziny, aby pokonać niebiańskiego smoka.


13.jpg


Loch wojowników jest całkowitą nowością na serwerze. Wejście do nich wiąże się z
indywidualnym starciem z szeroką gamą potworów. Każda klasa postaci
napotka się na inne moby, które zostały do niej specjalnie dopasowane.
Aby rozpocząć swoją przygodę z lochami potrzebujemy klucza ,
który zdobyć możemy po osiągnięciu 80 poziomu postaci. Dropi ze
wszystkich potworków, które zabijamy. Gdy otrzymamy ten przedmiot,
udajemy się do naszego instruktora mocy, który oferuje nam odblokowanie
pierwszego poziomu lochów – Lożę Władców. Gracz po zaakceptowaniu
przenoszony jest do specjalnego pomieszczenia, gdzie ma tylko 2 minuty,
aby pokonać przeciwnika. Po pomyślnej próbie zostaje aktywowany bonus
+20% doświadczenia oraz szansa na drop rzadkich ulepszaczy. Dodatkowo
zaliczony zostaje pierwszy przeciwnik z danego lochu. Zarówno po udanej
jak i nieudanej próbie zobowiązani jesteśmy czekać 3 godziny, aby wejść
tam ponownie. Czas możemy zredukować, używając Eliksiru Wielosokowego .
Po pokonaniu wszystkich 7 potworów otrzymujemy stały bonus oraz 100%
szans na drop rzadkiego ulepszacza z ostatniego przeciwnika. Po
pokonaniu wszystkich mobów za okazaniem możemy dostać się na drugi
poziom lochów, inaczej zwany Koloseum. Klucz na drugi poziom lochy2_zps88071041.png
dropi dopiero po osiągnięciu 100 poziomu. Tutaj również musimy pokonać
taką samą chordę przeciwników. Podobnie jest z ostatnim poziomem, Areną.
Klucz lochy3_zps7677b962.png możemy zdobyć dopiero po osiągnięciu 120 poziomu postaci.



14.jpg



Dungeona można wykonać tylko w grupie i trzeba posiadać co najmniej 120 poziom postaci.
Jest to jeden z trudniejszych dungeonów z powodu silnych potworów.

[iNFORMACJE O DUNGEONIE]

[POZIOM1] Odszukajcie najbliższą osobę, aby powiedziała, jak dostać się do najsilniejszego potwora.
[POZIOM2] Zniszczcie 500 obrońców przywódcy.
[POZIOM3] Zniszczcie zastępce bossa.
[POZIOM4] Zniszczcie wszystkie metiny, które staną na drodzę, nie ginąc, bo grozi to wyrzuceniem wszystkich z Osady.
[POZIOM5] Pokonajcie wszystkich strażników miasta, a następnie przekażcie wszystkie Części Medalu Staremu Kowalowi.
[POZIOM6] Pokonajcie najsilniejszego stwora.

15.jpg
16.jpg


Piekielna Wrota dzielą się na 5 etapów
Aby się tam dostać musimy podejść do specjalnego NPC , który znajduje się w ukryciu :)


[POZIOM1] Wybicie 500 strażników Piekielnych Wrót , pokonanie metina wrót.
[POZIOM2] Pokonanie 2 wysłanników króla Podziemnych Wrót
[POZIOM3] Zniszczenie 10 kamieni wrót w czasie 10 minut
[POZIOM4] 5 minut przetrwania , zdenerwowany król wysyła na Ciebie całą swoją armię.
[NIE MOŻNA ZGINĄĆ]
[POZIOM5] Pojedynek oko w oko z Netheriusem podziemia.


18.jpg

Dostęp do Wymiaru Bogów jest aktywowany z momentem uzyskania 100 poziomu. Na
owym dungeonie będziemy musieli stawić czoła stworom podwładnym Bogom.
Elf, dzięki swoim mocom może im rozkazywać. Pewnego dnia ktoś wpadł na
pomysł, aby ten sposób walki stał się rozrywką codzienną. Wchodząc na
platformę masz nieograniczony czas, jednak im szybciej sobie poradzisz,
tym lepszy czas będzie zapisany na tzw.
Wejście nic nie kosztuje, a możesz sprawdzić się, jak
jesteś silny przeciwko 7 mistykom.


21.jpg



Ziemia obiecana to nie typowy dungeon , by na niego się dostać musimy wydropić przepustkę lub zakupić ją w IS.

Dungeon polega na przetrwaniu 20 fal mobów .
Za każdą falą moby są silniejsze o 50% , lecz po ubiciu każdej fali otrzymujemy po 5% na potwory

Dungeon nie ma limitu czasowego , można wejść w PT lub bez

17.jpg




Jak działa system kostiumów?

Kostiumy oraz fryzury będą w przyszłości zakładane na aktualne
uzbrojenie. Można je w każdej chwili zdjąć lub zmienić bez obawy, że
przepadną.



W jaki sposób można zmienić swój kostium i fryzurę?

W okienku wyposażenia znajdziesz pole "Kostiumy". Kliknijcie na nie, aby
otworzyć nowy podgląd. Aby wyposażyć swoją postać w dany kostium/daną
fryzurę, przeciągnijcie ten przedmiot do odpowiedniego pola. Wymienione
przedmioty znajdą się w Waszym ekwipunku.



Kiedy rozpocznie się czas trwania kostiumu i fryzury?

Czas trwania kostiumu rozpoczyna się po umieszczeniu kostiumu lub
fryzury w ekwipunku i będzie on biegł nawet w momencie zdjęcia ich z
wyposażenia.



Mam na sobie jeszcze starą fryzurę. Co mogę z nią zrobić?

Udajcie się z nią do kapitana , który wymieni Waszą obecną fryzurę na
przedmiot odpowiadający nowemu systemowi kostiumów. Wymieńcie swoją
fryzurę jak najszybciej, w przeciwnym razie przepadnie.



Czy nadal mogę korzystać z bonusów swojego uzbrojenia?

Tak, wszystkie atrybuty Waszego uzbrojenia zostaną przeniesione na
kostium lub fryzurę. Jeśli dana część kostiumu posiada swoje własne
bonusy, zostaną one dodane do parametrów Waszego uzbrojenia.


19.jpg

20.jpgZielarstwo to
Kolejna nowość na naszym serwerze. Jak łatwo się domyślić po załączonym
obrazku polega na zbieraniu roślin i przerabianiu ich na mikstury.
Umiejętność można szkolić za pomocą księgi zielarstwa .
Nauka możliwa jest co 2 godziny, a nie działają na książki nie działają
zwoje egzorcyzmu i rady pustelnika. Szkolenie jest bardzo opłacalne,
gdyż na początku szansa na pomyślne zebranie wynosi zaledwie 3%, a na
poziomie G już 90%. Różna jest także popularność roślin. Kwiaty rzadziej
spotykane będą mieć lepsze bonusy. Dodatkowo działanie wszystkich
mikstur można wzmocnić poprzez dodanie do nich liścia , którego zdobędziemy z potworów w Świątyni Hwang.


22.jpg

Posiadamy szeroko rozbudowany system petów.
Na start otrzymujemy szkatułkę z której wybieramy swojego zwierzaka , którego posiadamy do końca gry.
Zwierzakom można zmieniać bony , a ich wartości wraz z poziomem peta idą do góry :)
Według mnie jest o co walczyć na naszej słynnej antiskiej arenie :)

23.gif

Na Antisa.eu nie natkniesz się na stare miasta.
Występują u nas 3 nowe królestwa z nowymi mapami , będziecie mieli co zwiedzać :)


24.gif

Zaobserwujesz u nas nowe , własne unikalne bronie .
Potwierdzając to , w grze gdy przybliżysz broń ujrzysz logo antisy.
Nie pokazujemy wam systemu ulepszeń po to tylko by was zaciekawiła gra.
U jest tylko kilka nowych broni , zaledwie garstka :)


Tutaj jeszcze drugi komplet :

25.gif

8.jpg9.jpg10.jpg


Nasi handlarze są specjalnie dopasowani pod typ serwera.
Miejmy nadzieję że będą odpowiedni.

mowakoncowa.jpg

kiedystart.png

Start nastąpi dnia jutrzejszego - czyli Sobota (16.02.2013r) o godzinie 14:00 / 14:30
Serdecznie chcemy wszystkich zaprosić do wspólnej gry.


Słowem końcowym , jak już wspomniałem u góry - serwer posiada nową administrację , gwarantujemy tym razem pełen profesjonalizm i zero wycieków.
Za poprzednią odsłonę antisy serdecznie przepraszamy i prosimy was o drugą szansę , mam nadzieję że większość z was ją dam na .


Dzisiaj będę jeszcze aktualizował zapowiedź , dojdzie set nowych zbroi + dwie nowe autorskie mapy.

Około godziny 21:30 będzie dostępny już serwer głosowy TS3 .
Serdecznie zapraszam do wyrażania swej opinii na temat serwera - Antisa.eu !

dlagraczy.png

sygnatura.gif


mpc.png

07qm2r.jpg

irtbbf.jpg

PROFESJONALNE ATAKI z czołgów ! :)(
KUPIE BETE 5

  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Arena i walki treningowe. Co w tym tak wyjatkowego zeby to wypisac w prezentacji ? od zawsze to jest w mt2. To tak jak by sie chwalic ze ma sie wilki w m1 o.O

 

Poza tym serwer dopracowany , widac ze przemyslane pewne kwestie , pewne jednak nie ^^

14.08.2010 - rejestracja


21.12.2011 - 500 postów (ProUser)


04.07.2012 - 600 postów


 3.11.2014 - 700 postów


7.04.2015 - 800 postów (Postmaker)


    5.07.2015 - 900 postów


10.10.2015 - 1000 postów


28.03.2016 - 1200 postów


16.02.2017 - 1500 postów

Opublikowano

Serwer ładny i dopracowany.
Miałem okazje gościć na zamkniętej becie.
Jestem świadkiem że serwer nie stoi na plikach graysta , bo było dużo rzeczy pobugowanych ale je naprawili..
No nic życzę powodzenia ze startem na pewno zawitam ! :)

//nieregulaminowa sygnatura

//BR3ND

Opublikowano

Kłamstwo i tyle Daniel (Laurt ) ukradl te pliki z revolutiona poczym rozwalil serwer :)

 

Ponizej taka jego sexii focia

xxx

 

Nie grajcie na serwerze zlodzieja - . -

Opublikowano

Moja szczera opinia o serwerze..

 

To już bd trzeci serwer, który wykorzystuje jeden i ten sam schemat pomysłów. Osobiście myślę, że ludzie, którzy osiągnęli już coś na Almantii nie zagrają na tym serwerze.

 

 

Odkupiliśmy co niektóre rzeczy od serwera - Revolution.

 

Nie wiem czy to jest prawda ale w cichej nadziei mam nadzieję, że jest to bujda. Myślę, że jeżeli Burn startuje z Revolution to sam sobie by nie szkodził i nie sprzedawał plików, jednak jak jest to prawda.. to spisuje dwa serwery na straty. . .

37143810364250485063.png


Opublikowano

Twoje zachowanie jest śmieszne i karygodne :)
Nie dość że udostępniasz czyjeś dane osobowe to jeszcze twierdzisz iż są moje ;O

PROFESJONALNE ATAKI z czołgów ! :)(
KUPIE BETE 5

Opublikowano

Spoko , spoko przez telefon taki wszyczekany nie byles .. zes karte potem wyjal z telefonu bo sie dzieciaku zesrales ; ) ale co poradzic jak sie ma 17 lat i 5kg nawet na reke sie nie wezmie

Opublikowano

Spoko , spoko przez telefon taki wszyczekany nie byles .. zes karte potem wyjal z telefonu bo sie dzieciaku zesrales ; ) ale co poradzic jak sie ma 17 lat i 5kg nawet na reke sie nie wezmie

 

Po chuj że kurwa dajesz te dane, chcesz jedź do niego, jeśli coś do niego masz to zalatwcie to na osobności, a nie wpierdalasz sie w temat, nie mam ochoty czytać twoich postów.

 

@topic: Ja z chęcią zagram, jak ruszy bez problemów.

UkINXJ3.jpg


Opublikowano

Jeżeli macie jakieś pytania , proszę pytać :)
I proszę nie zwracać uwagi na użytkownika powyżej - próbuje zabłysnąć :)

PROFESJONALNE ATAKI z czołgów ! :)(
KUPIE BETE 5

Opublikowano

Przypominam o zachowaniu kultury słowa i dyskutowanie o serwerze. Wszelkie pozostałe sprawy z przeszłości czy problemy osobiste kierujcie do siebie na PW. :-)

Opublikowano

Bede jechal przez pol globu zeby jakiemus gnojowi co wazy 25 kilo przyje ? nie badz smieszny

Opublikowano

 

Jeżeli macie jakieś pytania , proszę pytać :)

I proszę nie zwracać uwagi na użytkownika powyżej - próbuje zabłysnąć :)

Możesz przedstawić tabele bonusów? I najlepiej dodać normalnie zmianki do handlarki, wiesz co jest ^^

UkINXJ3.jpg


Opublikowano

Laurt hehe dość podobne do Lourt .. tylko Lourt ma opinię jaką ma.. ale jest zdecydowanie bardziej ogarniętą zdecydowanie osobą..

 

 

 

Laurt

 

Wjebałeś się do bazy i wykradłeś pliki i loginy+hasła graczy.. Revolution miała przez Ciebie same problemy .. ;/

 

Apel !! Gracze, którzy używają jednych pasów do wszystkich kont na różnych serwerach, proszę o zmianę..

 

Mam nadzieję, że tą prezentacje szybką zamkną i dostaniesz zakaz promowanie swojego serwera na mpcforum.

37143810364250485063.png


Opublikowano

Możesz przedstawić tabele bonusów? I najlepiej dodać normalnie zmianki do handlarki, wiesz co jest ^^

bony2_zpsf6f000da.png

 

Laurt hehe dość podobne do Lourt .. tylko Lourt ma opinię jaką ma.. ale jest zdecydowanie bardziej ogarniętą zdecydowanie osobą..

 

 

 

Laurt

 

Wjebałeś się do bazy i wykradłeś pliki i loginy+hasła graczy.. Revolution miała przez Ciebie same problemy .. ;/

 

Apel !! Gracze, którzy używają jednych pasów do wszystkich kont na różnych serwerach, proszę o zmianę..

 

Mam nadzieję, że tą prezentacje szybką zamkną i dostaniesz zakaz promowanie swojego serwera na mpcforum.

 

Ciekawych rzeczy się dowiaduje ;C

Muszę Cię zmartwić masz błędne informacje.

PROFESJONALNE ATAKI z czołgów ! :)(
KUPIE BETE 5

Opublikowano

Jeśli serwer zmieni się o 360 stopni to będzie w tym samym gównie co był przedtem.

Chodziło mi o to że na lepsze.

PROFESJONALNE ATAKI z czołgów ! :)(
KUPIE BETE 5

Opublikowano

Są małe problemy , stawiamy TS'a.
Czekamy na interwencję z hosteam.

PROFESJONALNE ATAKI z czołgów ! :)(
KUPIE BETE 5

Opublikowano

ehh dziwne rzeczy sie tu dzieją, Revo*** dostaje pliki z free poto aby je sprzedać.

 

A co do serwera prezka ciekawa ale narazie nie zagram może za jakiś czas.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...