Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WRPSP] Problemy i Pytania związanie z WRPSP !


Wilczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 436
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Niemozliwe. Dales zamien? Ewentualnie uruchom jako administrator (prawy myszy>uruchom jako admin)

Huh dziala:D tylko w szkole mi nie działa;/ wiesz może czemu? :)
Opublikowano

Mi w szkole tez nie dziala. Zapewne przez to ze komputery sa polaczone z serwerem i tam jest cos zblokowane. Odpalalem nawet na adminie i nic. Mozliwe tez ze to wina kompa ale w domu mam stary podobny i sie wlacza normalnie tylko tnie. A w szkole nic. Wiec pewnie to wina tego ze komputery sa podlaczone do serwera :)

Opublikowano

Witam xD czy to tylko mi nie dziala strona i nie moge sie zalogowac czy server znowu off ? -.-

 

a5964i.jpg

 

Strona normalnie działa, launcher też - da się zalogować.

Przeczyśc ew. ccleanerem, odkurzaczem, rejestr itd.

1377080447-U702970.png

Cristiano.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mam pytanie czy wam tez wyskakuje "Nie można połączyc się z serverem patchy" przy próbie włączenia WRPSP ? :(

Co zrobic ? HELP :P :)

 

 

 

#edit STORNA tez nie działa ... -_-

Validating | Members | WarRock Helper | Pro User | Postmaker | MPC WarRock Team|

 

Opublikowano

Instrukcja od adminow wrpsp:

wejdz c:\windows\system32\drivers\etc\hosts

 

otwórz hosts w notatniku

 

i pod tym 127.0.0.1 localhost

 

wpisz to:

176.31.103.210 wrpsp.eu

 

a pod tym: 176.31.103.210 wrpsp.eu Wpisz to: 176.31.103.210 www.wrpsp.eu

Opublikowano

Jak to ma byc ? Pomożcie



Poda ktoś cały wpis z notatnika bo nie ogarniam !

'

               

Opublikowano

Jak to ma byc ? Pomożcie

 

Poda ktoś cały wpis z notatnika bo nie ogarniam !

'

jak otworzysz ten plik (prawym i otworz za pomoca notatnik)

to znajdz taka linijke:

127.0.0.1 localhost

i pod nia wpisujesz:

176.31.103.210 wrpsp.eu

176.31.103.210 www.wrpsp.eu

 

 

strona nie dziala?

 

Ej a działa już wrpsp na win8??

Mi na wersji Essential nie dzialalo. Na innych podobno dziala.

Opublikowano

strona nie dziala?

 

Ej a działa już wrpsp na win8??

 

Działa na Windows 8, lecz nie wiem dokładnie na których wersjach.

 

@Top zastosujcie się do instrukcji adminów i nie spamujcie, że WRPSP nie działa.

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

ChopinRapuDzii ja tak samo mam radek mi pomagał i raczej nie zagramy sobie w wrpsp bo sa poblokowane systemy ;/

Też kurrr. wymyślili ja pier.. wkurwiony!

Testuje to na drugim komputerze i też nie działa administracja przegieła z tym naprawde.

I teraz na czym mam sobie pograc w wrpsp na kalkulatorze, ?

Teraz tylko czekac na nowego clienta. ;/

               

Opublikowano

Chłopie to ma połowa ludzi sobie już nie zagrasz w wrpsp teraz tylko czekaj na nowego clienta.

Im play WrMontana.!

ChopinRapuDziii nic nie poradzisz musisz przeniesc sie gdzie indziej.

Przed chwila zrobiłem to na drugim kompie na wind xp i zapisałem normalnie odpalam i wyskauje "Nie może sie połaczyc z serverm patchy."

Na dzień dzisiejszy kończe z wrpsp. Waiting for new client.

               

Opublikowano

Musicie to robic na koncie administratora. Wogole ja tego nie musialem robic (nie wiem dlaczego) a jak to robilem z ciekawosci czy u mnie tez bedzie odmowa dostepu to wszystko elegancko poszlo. Tzyczu ma systep od poczatku na laptopie i nie wiem co to za wersja ze jest na administratorze i nie da sie zmienic uprawnien dla kogos i samemu sie nie ma. Najwyzej sprobujcie zrobic nowe konto z pelnymi uprawnieniami i sprobujcie na nowym.

Opublikowano

Musicie to robic na koncie administratora. Wogole ja tego nie musialem robic (nie wiem dlaczego) a jak to robilem z ciekawosci czy u mnie tez bedzie odmowa dostepu to wszystko elegancko poszlo. Tzyczu ma systep od poczatku na laptopie i nie wiem co to za wersja ze jest na administratorze i nie da sie zmienic uprawnien dla kogos i samemu sie nie ma. Najwyzej sprobujcie zrobic nowe konto z pelnymi uprawnieniami i sprobujcie na nowym.

Ok pobawie się jeszcze.

Ale widzisz weedexx prawie każdy to ma.:(

               

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...