Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Spolszczenie Dragon ball Online v.0.2


ScoTube

DBO  

194 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy robi? nast?pne wersje Spolszczenia ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a zamierzasz spolszczać cała grę? czy jednynie najwazniejsze rzeczy? bo jezeli tylko najwazniejsze to moglbys miec ludzi od mało znaczących rzeczy a w miare czasu mieli bysmy pieknie spolszczoną całość

 

i czy tez macie nazwy niektorych potworow MONSTER [COSTAMCOSTAM] I NPC[324234] ?

 

Bo ustawiłeś źle w instalacji spolszczenia.

 

 

I JAK Wygladają prace?

 

Prace idą powoli ;)

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

a jeszcze jedna prosba formatowałem dzis komputer i po ponownym zainstalowaniu,paczowaniu dbo i wklejeniu spolszczenia gdy uruchamiam spolszczenie w celu aktywacji wyskakuje mi komunikat :

 

DBOCOM Language Patcher.exe - Bład systemu

 

Nie można uryuchomic progarmu , poniewazna komputerze nie znaleziono MSVCP100.dll . Sprobuj ponownia zainstalowac program,aby naprawic ten problem.

 

Pomocy! Totalnie niewiem co zrobic...

Opublikowano

problem rozwiazany napierw byl bład MSVCP100.dll

 

potem wyskoczyl MSVCR100.dll

 

a potem jeszcze do kompletu net famework 4 czy jakos tak;D

 

ALE dzieki za pomoc i czekam z niecierpliwoscią na kolejną wersję :)

Opublikowano

Nie ma spraw, prace idą bardzo dobrze. Będziecie musieli poczekać z 2 tygodnie max bo chcę dużo zrobić.

 

Bardzo dobrze,jest na co czekać.Pozdrawiam.

Opublikowano

Pobałem sam plik ktorego nie było wrzucilem do systemu i działa

 

Widzisz, najprostsze sposoby a takie skuteczne.

 

 

v.0.3 może ukaże się w piątek o ile dobrze pójdzie.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...