Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Spolszczenie Dragon ball Online v.0.2


ScoTube

DBO  

194 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy robi? nast?pne wersje Spolszczenia ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

jest juz nowe spolszczenie?? parę dni mnie nie było i się pogubiłem z deka... i łatkę wystarczy wkleić do folderu i jeszcze raz spachować??

 

Wystarczy że wkleisz łatkę i patcher i tylko spatchujesz i będzie wszystko grać ;-)

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Będę mógł aktualizować klienta jak bede miał spolszczone DBO ?

 

Oczywiście że tak, ja jakoś mogę i problemów nie ma ;-)

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Witam poraz któryś,kiedy możemy się spodziewać nowego spolszczenia?

 

 

Napisałem że nie wiem bo mam spalony dysk, aktualnie jestem u brata w domu i nie mogę kontynuować prac.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Napisałem że nie wiem bo mam spalony dysk, aktualnie jestem u brata w domu i nie mogę kontynuować prac.

Jak wyeliminować (location) w grze i przywrócić normalne nazwy w spolszczeniu czyli które opcje mam zaznaczyć a które odznaczyć przy instalacji spolszczenia ?

Opublikowano

Nie możesz ze spolszczenia v.0.2 robić następne prace ?

 

Jak wyeliminować (location) w grze i przywrócić normalne nazwy w spolszczeniu czyli które opcje mam zaznaczyć a które odznaczyć przy instalacji spolszczenia ?

 

Odznacz wszystko i będzie dobrze.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Mam pytanie. spolszczenie ładnie działa ale czemu mi scouter usunęło? Wogóle nie mam. Ani nie mam slota na dole po prawej na niego.

Opublikowano

Mam pytanie. spolszczenie ładnie działa ale czemu mi scouter usunęło? Wogóle nie mam. Ani nie mam slota na dole po prawej na niego.

 

 

Możliwe że masz popsuty, kup nowy, albo w plecaku masz.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

ScoTube rób spolszczenie dalej :D fajnie by było zagrać w takie spolszczone dbo :p mała aktywność pewnie dlatego że ludzie wchodzą i patrzą czy wyszło nowe spolszczenie a jak nie ma to poprostu wychodzą z tematu :/ miała być łatka następna kiedy dodasz? czy wgl dodasz? :(

Opublikowano

ScoTube rób spolszczenie dalej :D fajnie by było zagrać w takie spolszczone dbo :P mała aktywność pewnie dlatego że ludzie wchodzą i patrzą czy wyszło nowe spolszczenie a jak nie ma to poprostu wychodzą z tematu :/ miała być łatka następna kiedy dodasz? czy wgl dodasz? :(

No właśnie rób spolszczenie, nie patrz na aktywność innych :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...