Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Spolszczenie Dragon ball Online v.0.2


ScoTube

DBO  

194 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy robi? nast?pne wersje Spolszczenia ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

I jak tam idą prace? Będzie v3 polish?

 

Napisałem wyżej, że jak poprawi się aktywność w dziale to pomyślę nad kontynuacją spolszczenia ;x

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Na tą chwilę nie planuję wydania spolszczenia gdyż aktywność jest mierna ;x

 

Szkoda, spolszczenie zostanie w wersji v.0.2 :(

Opublikowano

Witam mam Sprawę,tzn prośbę albo pomysł nie wiem jak to nazwać,ale proponuję żebyś już zaczął robić spolszczenie,gdy się poprawi aktywność to prezentem będzie spolszczenie? Pasuje?

Opublikowano

Witam mam Sprawę,tzn prośbę albo pomysł nie wiem jak to nazwać,ale proponuję żebyś już zaczął robić spolszczenie,gdy się poprawi aktywność to prezentem będzie spolszczenie? Pasuje?

 

Tu nie chodzi o prezenty...itd. Ale martwi mnie aktywność średnia.

 

 

A co do spolszczenia zacznę robić chyba w piątek ;-)

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Tu nie chodzi o prezenty...itd. Ale martwi mnie aktywność średnia.

 

 

A co do spolszczenia zacznę robić chyba w piątek ;-)

To powodzenia w robieniu spolszczenia,podeślij mi jakieś teksty do przetłumaczenia na gg 24511954 coś pomogę ;p

Opublikowano

To powodzenia w robieniu spolszczenia,podeślij mi jakieś teksty do przetłumaczenia na gg 24511954 coś pomogę ;p

 

 

Jutro pogadamy o tym, lepiej będzie nam się robiło we 2 niż w pojedynkę ;-)

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Tu nie chodzi o prezenty...itd. Ale martwi mnie aktywność średnia.

 

 

A co do spolszczenia zacznę robić chyba w piątek ;-)

 

Dziękować. Bardzo ładnie,tylko na to czekałem.

Opublikowano

Dziękować. Bardzo ładnie,tylko na to czekałem.

 

Ostatnio mam dużo pracy, więc nie obiecuję że na 100% wyjdzie na czas, gdyż ostatnio mi się zwaliło na głowę dużo spraw.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Ostatnio mam dużo pracy, więc nie obiecuję że na 100% wyjdzie na czas, gdyż ostatnio mi się zwaliło na głowę dużo spraw.

 

Nie ma sprawy, ważne że nowsza wersja spolszczenia wyjdzie.

Opublikowano

wiem ze to nie ten temat - ale sco czy po najnowszym patchu spolszczenie nie przeszkadza w wykonaniu 1q ? zmienili zaznaczanie scouterem ale zaznaczajac laske nic to nie daje i za ni chu chu nie da sie tej laski nim zmierzyc a nie chce mi sie o taka pierdole robic tematu wiec pytam tu |:)

Sarka

Opublikowano

wiem ze to nie ten temat - ale sco czy po najnowszym patchu spolszczenie nie przeszkadza w wykonaniu 1q ? zmienili zaznaczanie scouterem ale zaznaczajac laske nic to nie daje i za ni chu chu nie da sie tej laski nim zmierzyc a nie chce mi sie o taka pierdole robic tematu wiec pytam tu | :)

Sarka

 

 

W najnowszym spolszczeniu będzie działać to scouter, niektórym normalnie działa.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Naprawdę dobre spolszczenie , czekam na nową wersję :)

 

Dodaj jak najszybciej ;o

 

Dzięki niemu można się więcej dowiedzieć.

 

PS. Dziękuję za to spolszczenie ,Oby tak dalej :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...