Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Turniej]Haxball turniej #8 2vs2


OgarnijSię

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dzisiaj mecz o 18.00

 

W koncu 18 czy 17 ?!?!

Na poprzedniej stronie ze 18 a kilka postow up ze 17 ;_;

Opublikowano
I jeszcze taka prosba musimy grac na classic ?

 

Tozto nudne i wolne. Bysmy raz pograli na power big

Nie,power jest zbyt łatwy.

eQUQa.png
Opublikowano

No to ja już nie wiem o której gramy ;_;

 

Look:

 

 

46d3a0.jpg

 

jeqksi.jpg

 

 

 

Ogarnie ktoś kogoś ?

Opublikowano

Dobra OgarnijSię, coś za coś... :)

 

Po 1 primo, nikogo nie obrazałem, nie napisałem wulgaryzmu żadnego na haxballu.

Po 2 wczoraj przegraliśmy z drużyną Legend Team, więc nie wiem jakim prawem tak ludzi w chuja robisz:)

Po 3 macie dowód, że nie kłamię ;)

 

isef0u.jpg

 

 

Gratulacje drużynie Legend Team za wytrwałość, mam nadzieje, że konkurs zostanie unieważniony, pozdrawiam.

 

Jezeli będzie potrzeba więcej wyjasnien, nie ma sprawy, wystarczy pisać na pw. :)

 

Tak samo jak był pierwszy mecz, Pestka coś bardzo napierał na walkower..

 

heh, komus za bardzo zalezy na plakietce.. ;)

 

Prosze o wyciagniecie konsekwencji

harnasiek_sygna.png



Masz pytanie? Problem? Pisz PW!


Pomogłem? Polub ->


Opublikowano

Dobsz Rogosline, żegnamy Cię.

A teraz do sedna...

Kto przejmuje organizacje turnieju i o której gramy ?

Opublikowano

Kiedy gramy kurwa

 

czyt pw;)

 

 

 

Biore turniej na siebie.

 

TABELA AKTUALNA !!@@@@@@2

 

1401887.jpeg

harnasiek_sygna.png



Masz pytanie? Problem? Pisz PW!


Pomogłem? Polub ->


Opublikowano

WSZYSCY CO JESZCZE NIE GRALI PROSZENI O PRZECZYTANIE PW !!! USTALIMY KIEDY DOKLADNIE CHCECIE GRAC! MECZE ZACZYNAM OD JUTRA BO MUSZE TO WSZYSTKO OGARNAC, SORRY ZA ZAMIESZANIE!

 

 

WIEC ZAPRASZAM NA PW, USTALAC GODZINY NA JUTRO

harnasiek_sygna.png



Masz pytanie? Problem? Pisz PW!


Pomogłem? Polub ->


Opublikowano

Dobra OgarnijSię, coś za coś... :)

 

Po 1 primo, nikogo nie obrazałem, nie napisałem wulgaryzmu żadnego na haxballu.

Po 2 wczoraj przegraliśmy z drużyną Legend Team, więc nie wiem jakim prawem tak ludzi w chuja robisz:)

Po 3 macie dowód, że nie kłamię ;)

 

isef0u.jpg

 

 

Gratulacje drużynie Legend Team za wytrwałość, mam nadzieje, że konkurs zostanie unieważniony, pozdrawiam.

 

Jezeli będzie potrzeba więcej wyjasnien, nie ma sprawy, wystarczy pisać na pw. :)

 

Tak samo jak był pierwszy mecz, Pestka coś bardzo napierał na walkower..

 

heh, komus za bardzo zalezy na plakietce.. ;)

 

Prosze o wyciagniecie konsekwencji

 

Mi zależy na plakietce?? Byłem wtedy na rezerwie a jak pisze

-W razie nie wstawienia się jednego zawodnika,do drużyny bierze się rezerwę(nie dostanie ona nagrody)

a jak komuś zależy na plakietce to chyba tylko jednej osobie;] (st1m) jak to było w ostatnim konkursie...

1357577137-U262310.png

Opublikowano

Powiem tak..

Nic nie wiesz a komentujesz.

Czepiasz się ostatniego konkursu gdyż jest on przeszłością i kilku osobom wyjaśniłem dlaczego go nie prowadziłem dalej.

Nie sądzę aby taka osoba jak ty powinna o tym wiedzieć.

Akurat to Tobie tak bardzo zależało na walkowerze więc logiczne, że plakietka rlz.. stawałeś murem za OgarnijSię?

To jest żałosne.

Opublikowano

Powiem tak..

Nic nie wiesz a komentujesz.

Czepiasz się ostatniego konkursu gdyż jest on przeszłością i kilku osobom wyjaśniłem dlaczego go nie prowadziłem dalej.

Nie sądzę aby taka osoba jak ty powinna o tym wiedzieć.

Akurat to Tobie tak bardzo zależało na walkowerze więc logiczne, że plakietka rlz.. stawałeś murem za OgarnijSię?

To jest żałosne.

 

 

Niby mecz był o 14:30 czekalismy do 15:00 nikt nie wszedł, to chyba jest walkower?

Tak jak pisało, rezerwa nie dostaje nagrody wiec jak mogło mi na niej zależeć?

A ty skąd wiesz, że niby ja go tak namawiałem na walkower?

Harnaś sam pośpieszał bo chciał isc expic....

1357577137-U262310.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...