Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Turniej]Haxball turniej #8 2vs2


OgarnijSię

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra zrobie awanture ;) sami chcecie :)

No więc o godzinie 14 napisaliscie nam ze gramy o 14;30 mecza ... no naprawde profesjonalizm 30 minut wczesniej pisze ci gosciu ze grasz mecza a wiadomosc odczytalem o 16 .. ale pominmy to

Zagralismy okolo 18 i wygral Legend Team 10-6 ;)

i na gg dowiedziałem sie o 2 meczu oto krótka rozmowa :

bartek;D

18:37:44

dzieki za gre;)

18:37:47

10-3

18:37:49

wrzuc wynik

 

 

 

Rogosline

18:41:14

tylko

18:41:15

jest

18:41:21

drugi cwiercfinal

18:41:23

xD

 

 

 

bartek;D

18:41:27

co?

 

 

 

Rogosline

18:41:34

licza sie pkt

18:41:37

wygraliscie 1 dwumecz

18:41:39

macie 2 pkt

18:41:42

jak my wygramy

18:41:46

drugi dwumecz

18:41:54

to jest remis

18:41:57

2:2 w pkt

18:42:01

potem ostateczna runda

18:42:07

tak bylo w poprzednich turniejach

 

 

 

bartek;D

18:42:15

okej

18:42:15

;)

18:42:16

z/w

 

 

 

Rogosline

18:46:05

jak chcecie to mozecie dzisiaj zagrac

 

 

No ok gramy drugi mecz przed chwila i jest

4 połowa czyli osatnia i prowadzimy 7-6 i zakonczyla sie ta 4 polowa wynikiem 7-6

Oczywiscie caly mecz na lagach gdzie strzelili nam z 2 bramki przeciwnicy ( Organizatorzy)

no i jest te 7-6 i mowia nam ze gramy dogrywke o zloty gol ... ale przeciez kur** wygrywamy 7-6 i wtf z tym zlotem golem o co tutaj chodzi ...? wygrywamy i niby dogrywke gramy :) . Jak już nie cofne tego to przeciez mamy po 2pkt tak jak było pisane czyli jeszcze jeden mecz trzeba rozegrac..

Na zakonczenie powiem tak:

1. Hoster to jakas kpina ping 300+...

2. Organizatorzy sami nie wiedza co robia..

3. Pisza ci 30 minut wczesniej ze mecz za 30 minut...

4. Nie potrafia sie z porazka pogodzic..

.... WTF..?

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Cwierćfinał wygrany przez Konfitury Indyjskie dzięki zdobytej złotej bramki.

1poł:

 

h7ltcc.jpg

2poł:

laaid6.jpg

złota dogrywka:

tcm6ox.jpg

@up

To 30 minut wcześniej to już nieistotne bo przełożyłem mecz na 19:50.

Wygraliśmy pierwsze 2 połowy,potem wy zremisowaliście 2 i doszło do złotej dogrywki...

Pestka strzelił wam gola i jest 1:0 do nas czyli 'złoty gol' i wygrywamy.

Co do pingu to się nie zgodę bo pestka miał 84 pinga a tobie do 200 dochodziło...kolega miał 114 ping i też narzekał.

eQUQa.png
Opublikowano

Po 1 to gralismy 4 polowy debesciaku i czytaj co pisalem wyzej... a wynik to 7-6 dla nas ..

 

-Rozgrywany będzie dwumecz(2 połowy,1poł-3min.po 3 gole) ,liczy się bilans zdobytych bramek.W przypadku takiej samej ilości bramek dojdzie do tzw.złotej dogrywki(drużyna która 1 zdobędzie bramkę wygrywa)

 

 

 

Hmm czyli jak bylo 7-6 dla nas po 4 polowie to czemu gralismy o zlotego gola..?:)

Opublikowano

1.bartek.. ty chciales żeby ci wysłał 4godziny przed meczem??

2.Nie ja jestem hostem ani organizatorem...

3.o 14 juz powinna być wasza przegrana

4.Do góry masz wyniki

1357577137-U262310.png

Opublikowano

1.Wyniki z 2 połow a nie z 4 ..;)

2.Profesjonalizm macie zajebisty .. ;)

 

hahaha tak ..

Po 1 z tych screenow wynika że jest 4-3 dla nas ..

po 2 jak niby bylo tylko 4-3 dla nas to po chuj gramy o zlotego gola?

Opublikowano

A po

1.Wyniki z 2 połow a nie z 4 .. ;)

2.Profesjonalizm macie zajebisty .. ;)

Hmm do tego jeszcze wziąłeś sobie jakiegos innego zawodnika... potem gold wbił i chciał grac

1357577137-U262310.png

Opublikowano

Hmm, najpierw na bramki a potem mu na gadu piszesz, że na pkt. Kręcenie po porażce... turniej - zero zorganizowania ( brak jakiejkolwiek tabelki ) w końcu nie wiem kiedy gram itd. ...

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

Hmm, najpierw na bramki a potem mu na gadu piszesz, że na pkt. Kręcenie po porażce... turniej - zero zorganizowania ( brak jakiejkolwiek tabelki ) w końcu nie wiem kiedy gram itd. ...

 

Z tego co tam pisze to kaś mial zrobić

1357577137-U262310.png

Opublikowano

Hmm, najpierw na bramki a potem mu na gadu piszesz, że na pkt. Kręcenie po porażce... turniej - zero zorganizowania ( brak jakiejkolwiek tabelki ) w końcu nie wiem kiedy gram itd. ...

 

 

Dokładnie u nas tak samo poczytaj jaka awantura..

Opublikowano

Z tego co tam pisze to kaś mial zrobić

 

A zdam ci głupie pytanie - widzisz gdzieś tą tabelkę ? :/

 

Godziny o których gramy - dzisiaj się niby jakiś mecz odbył ( ale nie widać )

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

Cwierćfinał wygrany przez Konfitury Indyjskie dzięki zdobytej złotej bramki.

1poł:

 

h7ltcc.jpg

2poł:

laaid6.jpg

złota dogrywka:

tcm6ox.jpg

@up

To 30 minut wcześniej to już nieistotne bo przełożyłem mecz na 19:50.

Wygraliśmy pierwsze 2 połowy,potem wy wygraliście 2 z takimi samymi wynikami i doszło do złotej dogrywki...

Pestka strzelił wam gola i jest 1:0 do nas czyli 'złoty gol' i wygrywamy.

Co do pingu to się nie zgodę bo pestka miał 84 pinga a tobie do 200 dochodziło...kolega miał 114 ping i też narzekał.

 

ciekawe czemu w 4 polowie pisalem 7-5 dla nas a wy niee 7-6 i sie zgodzilem bo tak faktycznie jeblem sie o 1 bramke i bylo jednak te 7-6 ale ostatnia skonczyla sie wynikiem 0-0 więc zostało 7-6 dla nas więc wygralismy....

Opublikowano

1.Kaś mi nie chce dać pliku do tej tabelki.

 

 

 

ćwierćfinał jest rozgrywany tak:

 

gramy dwumecze,liczy sie bilans bramek zdobytych.Potem jest rewanż i gramy tak samo.Jeśli wygra ta drużyna co uległa rywalom w pierwszym dwumeczu to jest złota dogrywka(złoty gol jedna bramka wygrywa ta drużyna)

 

2.Wygraliśmy 4 połowy w 2 dwumeczu,jest 2:2 w pkt.Czyli jest złota dogrywka.Wygrywamy.W 1 dwumeczu przegrałem z harnasiem i jest 2 pkt do was,w drugim dwumeczu wygraliśmy pkt do nas,jest 2:2 i złota dogrywka.

3.Nie było żadnego 6:7 ?Są dowody że było 4:3 do nas.Po pierwszych 2 połowach były bezbramkowe remisy.

4.Pisałem do pw,widziałem że jesteście obecni to napisałem.Ok nie ma walkowera przekładam mecza.Przeczytaj 2.

 

tabela

http://ezon.site90.com/

eQUQa.png
Opublikowano

OgranijSię

Człowieku kurwa początki wygrywalismy mielismy nawet po 2 polowie przewage chyba 5-2... wiec jak tu kurwa remisy mogly byc .. ? moglem to kurwa nagrac -,-

Opublikowano

1 dwumecz wygraliście.

2 dwumecz wygraliśmy my.

Dwumecz składa się z dwóch meczów,jeden mecz jest po 2połowy to logiczne że będą 4 połowy w jednym dwumeczu a ogólnie w całym ćwierćfinale 8 połów.W półfinale jest już inaczej.

Nie był wynik 7-6...Jest 4-3 do nas,bezbramkowe remisy i złota dogrywka bo jest remis w pkt w dwumeczach 2:2 wygraliśmy złotą dogrywkę i jest 4:2 w pkt ogarniasz ?

@down

Daj dowód.

I tak byśmy wygrali i to walkowerem bo leciały wulgi twojego kolegi w naszą stronę typu:"zamknij ryja słuchaj mnie"

eQUQa.png
Opublikowano

-Rozgrywany będzie dwumecz(2 połowy,1poł-3min.po 3 gole) ,liczy się bilans zdobytych bramek.W przypadku takiej samej ilości bramek dojdzie do tzw.złotej dogrywki(drużyna która 1 zdobędzie bramkę wygrywa)

 

 

Dwumecz tak ?:)

Więc pierwszy dwumecz my wygralismy 10-6 ;)

Opublikowano

@up

Tak 2pkt do was.Czytaj jak są rozgrywane ćwierćfinały.

 

TERMINARZ MECZÓW

 

stP Team vs Lamy-17:00

CheriCheriLady vs DzikieKluchy 18:00

NabZ vs Botałki-18:30

eQUQa.png
Opublikowano

Dobra powiem jedno pierdole ta cala sprawe bede dupe sobie zawracal ...

Gratulacje fałszywego zwycięstwa :) Gratulacje !!

Mam nadzieję że na następnym turnieju spotkamy się w finale i pokażesz swój poziom .

To tyle ;) Pozdrawiam Legend Team !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...