Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Turniej]Haxball turniej #8 2vs2


OgarnijSię

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mi chodziło o wulgi odnośnie do którejś z osób xD

Randomowo 2 dni stażu na forum

 

pewnie multi acc któregoś z nich aha pozdro lub ogarnijsie

 

 

Dzięki OgarnijSię, za wyjasnienie.

Zdyskwalifikujcie tych co bluzgali i tyle a nie łamanie regulaminu i bez dyskwalifikacji co to za konkurs gdzie organizator przymyka oko na złamanie regulaminu

fighting0070.gif

2151571077.png

Sygna nr 2 i 3:

 

 

f51f61ce7c7db.jpg

1358683560-U261555.png

Sygnatura by SoiThe

 

 

 

Pomagam w działach "Problemy z grami" "Komputery" "BFP4F" "Tworzenie stron www"

Opublikowano

Randomowo 2 dni stażu na forum

 

pewnie multi acc któregoś z nich aha pozdro lub ogarnijsie

 

 

 

Zdyskwalifikujcie tych co bluzgali i tyle a nie łamanie regulaminu i bez dyskwalifikacji co to za konkurs gdzie organizator przymyka oko na złamanie regulaminu

 

Bo według mnie nie było to złamanie regulaminu, drobne przewinienie, jedynie co mogłem zrobić to go upomnieć, jednak tego nie zrobiłem...

kazdemu może sie zdarzyć.

harnasiek_sygna.png



Masz pytanie? Problem? Pisz PW!


Pomogłem? Polub ->


Opublikowano

Ustawka i kolezenstwo dominuje...

 

A jednak !

 

Co wynika z postu st1m "pizdy.pl"

 

jego post nie był przekleństwem , a odniesieniem do istniejącej strony

 

zh17b8.jpg

Opublikowano

Bo według mnie nie było to złamanie regulaminu, drobne przewinienie, jedynie co mogłem zrobić to go upomnieć, jednak tego nie zrobiłem...

kazdemu może sie zdarzyć.

 

REGULAMIN.

Istnieje coś takiego czego trzeba się trzymać.

Regulamin mówi, że WUGL, jakikolwiek jest karalny dyskw. a drobne przewinienia ujdą na sucho.

Na przyszłość jak chcesz coś organizować to pisz swój regulamin, którego będziesz się trzymać a nie taki, który wygląda na długi a wszyscy mają go gdzieś.

Opublikowano

Dobra nie płacz że nie dostaniesz plakietki będzie następnym razem okazja.A jak Goalder dostanie zdysfilikowany to ci nic nie da bo i tak dostaniecie -10% a legend team blue(może nawet) gold xD

Segz

16ob.png

Opublikowano

Jeśli mówimy już o definicji to

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Kurwa

fighting0070.gif

2151571077.png

Sygna nr 2 i 3:

 

 

f51f61ce7c7db.jpg

1358683560-U261555.png

Sygnatura by SoiThe

 

 

 

Pomagam w działach "Problemy z grami" "Komputery" "BFP4F" "Tworzenie stron www"

Opublikowano

pizdy.pl

 

Z tego wynika

Not Found

The requested URL / was not found on this server.

 

Ze adres nie został znaleziony na serwerze więc taka strona nie istnieje ..

Opublikowano

Dobra nie płacz że nie dostaniesz plakietki będzie następnym razem okazja.A jak Goalder dostanie zdysfilikowany to ci nic nie da bo i tak dostaniecie -10% a legend team blue(może nawet) gold xD

 

Po raz enty powtórzę Ci, że nie chodzi nam o żadną plakietkę tylko o uczciwość.

Może znajdzie się ktoś tak mądry i to pojmie ?

Nie masz naprawde już żadnych argumentów tylko teraz wyjeżdżasz z wikipedią i jakimiś definicjami ? <_<

 

#up Nom, HTML mi na stronie padł i się nie da wejść.

 

Czas zakończyć wypowiedzi w tym temacie bo jeszcze Wam się "definicje" skończą.

Kolesiorstwo rlz.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Jest godzina 20:07 mieliśmy grać o 20:00,a linka jak do tej pory jeszcze nie dostałem...

Nie ma to jak niezorganizowany organizator.

 

Drużyna przeciwna, prosiła mnie o przełożenie, masz wszystko na pw, więc po co siejesz zamęt?

harnasiek_sygna.png



Masz pytanie? Problem? Pisz PW!


Pomogłem? Polub ->


Opublikowano

Jak to już ktoś napisał"Tak to jest danie organizować turnu randomowi"

 

 

Drużyna przeciwna, prosiła mnie o przełożenie, masz wszystko na pw, więc po co siejesz zamęt?

 

Wszystko powinno być ustalone dawno i rzetelnie , a nie przekładasz. Wszyscy na początku ustalają date wszystkich meczy , ta która wszystkim pasuje - nie ma kogoś , no to peszek i walkower dla drużyny przeciwnej , a nie jakieś przekładanie

Opublikowano

Jak to już ktoś napisał"Tak to jest danie organizować turnu randomowi"

 

 

 

 

Wszystko powinno być ustalone dawno i rzetelnie , a nie przekładasz. Wszyscy na początku ustalają date wszystkich meczy , ta która wszystkim pasuje - nie ma kogoś , no to peszek i walkower dla drużyny przeciwnej , a nie jakieś przekładanie

 

Już Ci pisalem, to ja organizuje konkurs, nie ty. Moja sprawa jak to robie, kiedy robie mecze, wiec z łaski swojej się nie wpierdalaj. Dzięki.

harnasiek_sygna.png



Masz pytanie? Problem? Pisz PW!


Pomogłem? Polub ->


Opublikowano

Już Ci pisalem, to ja organizuje konkurs, nie ty. Moja sprawa jak to robie, kiedy robie mecze, wiec z łaski swojej się nie wpierdalaj. Dzięki.

 

Jakim cudem człowiek o takim zachowaniu został dopuszczony do MMT oraz do prowadzenia turnieju , ten fakt pomijam.

 

Ale mam prawo przedstawić własną opinię na ten temat , bo jak coś robisz i to w dodatku jest oficjalnym turniejem na forum , to rób to dopięte na ostatni guzik i przedstawiaj sprawę rzetelnie , i też takiego podejścia od ciebie oczekuje większość osób w turnieju.

 

Skoro powiedziałeś że bierzesz to na siebie.

Opublikowano

Dzieki wszystkim za udział w turnieju.

 

 

Wyniki:

 

1 miejsce drużyna LegendTeam ( Goalder12 i bartek15311 )

2 miejsce drużyna CheriCheriLady (Immoral i Bambos)

3 miejsce druzyna stP Team (st1m i Piotreks34 )

 

Nagrody niedługo zostaną przyznane.

harnasiek_sygna.png



Masz pytanie? Problem? Pisz PW!


Pomogłem? Polub ->


Opublikowano

Chciałbym dobrowolnie oddać swoją nagrodę -10% użytkownikowi Piotreks34 (w sumie dostanie 2x -10%), ponieważ nie posiadam paska ostrzeżeń i na nic mi się to nie przyda.

 

Pozdrawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...