Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

■TekkitCraft■[Dedyk][Non-Premium][20S][Tekkit Clasic][FreeBuild][24/7]


st0pr0

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Po 1 gracz ma wszystko co potrzebne jedynym udogodnieniem VIp jest collectory...

po 2 Jesteś z ekipy MyTylkoGramy więc się nie udzielaj.

Po 3 Nasz launcher za 30 minut będzie gotowy.

jakos juz mineło ponad godzina i launchera nie macie

 

i tak wogóle zal dupe wam sciska bo my mamy launchera a wy nie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

Opublikowano

marek dostalem za to ze zbroji moj brat StivcioPL nie oddal z rm ale juz nie ma i tak bo reset mapy byl to dostane unbana? na nick i na ip nicki:Adamus(ja),StivcioPL(brat)

Opublikowano

Nick: kubagosth

Wiek: 14

Dlaczego ty: bo jestem kreatywny i znam się dobrze na modach oraz plugin-ach lubię pomagać innym

Skype : kubagosth

Czy będziesz płacić składki na serwer(10zł SMS): nie

Opublikowano

91.193.54.87:25591

91.193.54.87:25591

91.193.54.87:25591

91.193.54.87:25591

91.193.54.87:25591

91.193.54.87:25591

91.193.54.87:25591

91.193.54.87:25591

ZAPRASZAMY

Only CKM !!!

Jak pomogłem to daj reputację na ^^ Mnie to satysfakcjonuje i zachęca do dalszej pracy.

Opublikowano

Nick:Pawelzabojca

Wiek:18

Dlaczego ty:Zawsze mam dużo czasu i często gram w mc dziennie ok 6 h w weekendy więcej

Czy będziesz płacić składki na serwer(10zł SMS):nie

Opublikowano

Czy może ktoś mi pomóc ? Pobrałem launcher i nie mogę go odpalić normalnie ani za pomocą "uruchom jako administrator". Chciałbym pograć na serwerze z modami ;)

Opublikowano

Nick:Billy21

Wiek: 14

Dlaczego ty: Poniewaz jestem ogarnięty, Miły. Pomagam graczą, A serwer mi sie bardzo podoba ;d

Czy będziesz płacić składki na serwer(10zł SMS): Raczej tak

Kontakt ze mną:

Skype fortunek18

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...