Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

■TekkitCraft■[Dedyk][Non-Premium][20S][Tekkit Clasic][FreeBuild][24/7]


st0pr0

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

unas na serwerze gra po 30os dziennie a uwas po 10

 

Non-Premium

http://www.speedyshare.com/xsGDF/Tekkit-3.1.2.exe

Skan:

http://replik.pl/f/ufo98765/cSsbHLWrsv

 

 

to nie jest skan to tej paczki nie umiesz zrobic sam tylko kopiujesz od innych

 

@up

Na wasz o wiele gorszy zrobili ...

nasz launcher jest dorszy no go chociesz mamy a nie tak jak wy tylko kopiujecie od innych

 

na tym serwerze jak masz range vip jestes bosss a jak masz range gracz to jestes nikim

Opublikowano

Po 1. NIE POLECAM

Po 2. Dlaczego ukradliscie paczke ufo?

Po 3. POLECAM SERVER UFO!, bo na tym to sie grac nieda. Wszystko co dobre zablokowane! Vip ma all a gracz nic!

b_560x95.png

Opublikowano

Po 1 gracz ma wszystko co potrzebne jedynym udogodnieniem VIp jest collectory...

po 2 Jesteś z ekipy MyTylkoGramy więc się nie udzielaj.

Po 3 Nasz launcher za 30 minut będzie gotowy.

Opublikowano

Ten serwer to wielka lipa.

Działa wiele bugów na kopiowanie, vip ma opa a admin to nie ogar.

Mi się ktoś od 2 dni na nick wbił i zarejestrował ale admin jest na tyle popierdzielony by tego nie ogarnąć.

NIESTETY NIE MA DOBRYCH POLSKICH SERWEROW TEKKIT ;D

ćpanie, ćpanie, ćpanie pochłonie dobrego chłopaka, zabierze cureczke mamie


Opublikowano

Bo jakis pajac widocznie od nowa wgrwał plugin odpowiedzialny za rejestracje.

Jak nie wierzysz w "bugi" to sprawdz sobie moje bagi na nicku Xeess ;D

I te zacoverowane 20HV ;D

ćpanie, ćpanie, ćpanie pochłonie dobrego chłopaka, zabierze cureczke mamie


Opublikowano

@up

To zgłaszaj bugi to będziemy naprawiać ...

 

 

I po 1

To SuperVIP ma opa bo jest to mój kolega który sponsoruje serwer ...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...