Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

■TekkitCraft■[Dedyk][Non-Premium][20S][Tekkit Clasic][FreeBuild][24/7]


st0pr0

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer dno ... Klonowanie itemow na masową skale , odblokowane itemki z ee2 ktore niszcza mape co mozna bylo zobaczyc teraz bo miasto zniknelo zostal sam bedrock.

Administracja w wieku 11 lat ktora nie potrafi nic ogarnac , nie polecam. :)q

Najgorsze co w zyciu widzialem ... Kupilem dzialke za 10 tysiecy tak wiec postanowilem sie na poczatku osiedlic w piniwcy .. kopie kopie 3 klocki wykopalem bedrock ._.

Ogolnie nie ma gdzie sie budowac bo jesli nie w dol to w gore jest ograniczenie bodajze na 40-50 poziomie takze . 2 pietra maksymalnie jesli domu nie robisz i to tyle z twojej zabawy z modami...

Opublikowano

Serwer nie upadł !

@Seriess

"Administracja w wieku 11 lat" haha bardzo dobry żart.

 

A tak do reszty ogarniętych reaktywacja serwera będzie w sobotę.

Zapytacie pewnie dlaczego ?

Chcemy ominąć powtórkę sytuacji jaka była niedawno.Teraz musimy dokładnie zablokować wszystkie zagrażające itemy a ,że chcemy zrobić to dokładnie to trochę potrwa.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Servera NIE POLECAM!

Admini mają graczy w du*** jak coś chcesz to musisz czekać 10 min aby ci odpisał Oo

Jeśli chcesz ,żeby admin dodał do twojej działki kolegę pewnie odpiszę ci "Ja nie dodaje do działek.<nazwa_admina> dodaje do działek"

Server pod kase vip ma wszystko gracz nic ;p

Vip co 24h dostaje:

-chyba 4 albo 3 collectory RM

-3 kopiarki

--podstawowe maszyny z IC2

Na mapie surowcowej odejdziesz 5 kartek od spawnU i już ktoś cię zabije Oo

Adminie nie wiedzą jak wgrać backupa;p (co 1 dzień nowa mapa)

Jeśli ktoś chce zrobić na swojej działce piwnicę możesz pomarzyć 3 klocki dirta i bedrock(admini chyba nie znają komend na edytacje terenu oO

 

Tyle z mojej strony jak pisałem SERVERA NIE POLECAM!!

p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...