Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/ Testera!/ Chcesz Zostać Gm! / Poszukujesz Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera! Pisz tu


Antix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Poszukuję sponsora.

Wymagam :

Wykupienia Vps-a do testowania plików.

Później jakaś lepsza maszyna.

O nas:

Znamy się na naszej pracy.

Podchodzimy z projektem poważnie.

Więcej na GG :

*-35635233

*-15772718

5_SurvingIgnite.gif

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Bez żadnego owijania w bawełnę poszukuje technika który wykona serwer easy chętni proszę pisać pod nr gg 36815821

 

 

nie aktualne

Opublikowano

Witam!

 

Poszukiwani do teamu Tenari(Serwer Dedykowany):

WebMaster-Ma za zadanie zrobienie strony ,oskryptowaniu jej i dodaniu IS

Quester-Musi dobrze umieć pisać questy i mieć dobrą wyobraźnie.

Technik-Pomocnik naszego technika (mnie) będzie pomagał mi ;p

 

Serwer będzie Medium z dodatkami easy na plikach ryxoxa v2.Wiecej info na gg

Michios-15772718

Bartek-35635233

 

 

sygna.png

Opublikowano

Potrzeba Grafika dla DimoreMT2.pl

logo.png

Drodzy Użytkownicy a zarazem Graficy, pilnie potrzebujemy osobę, która interesuję się grafiką, i jest w stanie dokończyć troszkę materiału DimoreMT2.pl

Za grafikę oczywiście jesteśmy w stanie zapłacić kwotę, podaną przez Was.

===Kontakt GaduGadu===

2624779

===========

_________________________________________________________________________________________________________________

Przede wszystkim potrzebujemy dokończyć Jednej Pracy, jest to "Layout".

======================================

==================================

metin2.png

Publiczny Serwer Głosowy TeamSpeak3.

Już u Nas, uzyskasz swój własny pokój/kanał, zupełnie za darmo !

ifwsqp.jpg

Addres iP: Ogarowo-Ts.eu

Opublikowano

Team Nouth poszukuje następujących osób

 

Web mastera -> ( % z is )

 

Grafika -> ( % z is )

 

Quester -> ( Dogadamy się )

 

Client Mastera -> (Ranga w grze jak i na forum + % z is)

 

Pisać na gg podane w profilu.

Technik aka Quester Helper.

Opublikowano

Siemanko Wszystkim.

Jestem Szymon lat 19 zajmuję się grafiką komputerową. Obecnie mieszkam nieopodal Wadowic lub dla osób które nie za bardzo wiedzą gdzie to jest to nie daleko Krakowa a dokładniej nie cała godzina jazdy samochodem.

Grafiką zajmuję się około 4 lat.

Napotkałem się już z takimi grafik jak do :

- Zapowiedzi serwerów

- Grafika do serwerów

- Reklamy serwerów, firm, osób publicznych

- Animacje

- Filmiki do GamePlay.

- Szablony stron www ( aktualnie mam 1 do zaoferowania )

- i wiele innych.

Grafikę staram się wykonać w szybkim tempie jak i dokładnym. Postanowiłem się odsłonić także w internecie a nie tylko dla znajomych bądź osób które mnie poleciły. Miałem dotyczenia z serwerami jakie teraz stają na nogi jak i z takimi co są już od kilku miesięcy bądź lat.

Coś o mnie.

Jestem sympatyczny, dobrze porozumiewam się ze wszystkimi, kontakt ze mną jest praktycznie cały czas z tego względy że laptopa mam na wyłączność. Czas jaki poświęcam do sprawdzenia jak i tworzenia jest spory.

Kontakt ze mną uzyskacie po przez następujące sposoby.

Gadu-Gadu : 45508174

Skype : iTrru

05391566119469508166.png

Potrzebujesz Grafiki na swój serwer ? Zamów ją u mnie a na pewno

się do gadamy. Kontakt jest podany na moim Profilu.

Opublikowano

Team Nouth poszukuje następujących osób

 

Web mastera -> ( % z is )

 

Grafika -> ( % z is )

 

Quester -> ( Dogadamy się )

 

Client Mastera -> (Ranga w grze jak i na forum + % z is)

 

Pisać na gg podane w profilu.

Technik aka Quester Helper.

Opublikowano

Witam szukam sponsora na Vps ( kosz maszyny 20-30 zł )

 

-Maszyna jest nam potrzebna do prac nad plikami serwerowymi

 

W swoim team posiadamy :

 

Technika(clientmastera)-Zajmuje się bazą, klientem

 

Webmastera(Grafika) - zajmuje się grafiką , stroną , oraz pomysłami na fabułą

 

Więcej info na gg 35653407

E9mwj60.png

Opublikowano

Team Nouth poszukuje następujących osób

 

Web mastera -> ( % z is )

 

Grafika -> ( % z is )

 

Quester -> ( Dogadamy się )

 

Client Mastera -> (Ranga w grze jak i na forum + % z is)

 

Pisać na gg podane w profilu.

Technik aka Quester Helper.

Opublikowano

Szukamy pomocy w tworzeniu nietypowego serwera.

Ten projekt jest na razie utajniony, jeżeli ktoś zechcę pomóc oczywiście się o wszystkim dowie.

Potrzebujemy ludzi, którzy znają się co nieco na edytowaniu klienta, plików serwera.

Na ten czas pracujemy na Hamachi bo nie ma co zakupywać dedyka na razie file:///C:/Programy/AQQ/System/Shared/Themes/Standard/Smileys/Mini/smile.png

Na razie jest nas dwóch

Ja: Serwer/Client

Kolega: Grafik i medium server/client

 

Do tego jeszcze znajdzie się WebMaster/Grafik

Najchętniej poszukujemy osób o ustosunkowaniu spokojnym do pracy w zespole niekoniecznie z dużym zasobem czasu.

O umiejętnościach edycji klienta, paczera etc. lub osoby co miały jakąś styczność z edycją serwera.

Informacje podam na pw tylko podaj jaką miałeś/aś styczność z tworzeniem.

Ponadto nie poszukujemy Tylko beta testerów GM, GA i Modków.

Najlepiej osoby o szerokim uzdolnieniu i w razie wypadku douczenia sie tego co bd potrzebne do projektu.

Szukamy pomocników!

GG:36519953 lub 917556

Wszystkie poradniki w "O mnie" i na moim profilu YouTube.


51dd70965ae71.png


!!!HIT!!! -- Pełno klientów na DT nawet na najstarszym kompie bez zamuły!


!!!HIT!!! -- Nowa modyfikacja do Metina FastKill


World of Metin2


Opublikowano

Czesc Szukam Questera co pisze bardzo dobre Questy na Serwer Dedykowany.

 

W demie chciałbym próbny Quest np: Wieża demonów żeby wejśc trzeba byc w pt minimum 3 osoby + czyli tworzy się pt zbieramy co najmiej 3 osoby żeby wejśc.

 

Kontakt: 34734711

235761444056892195480.gif

Opublikowano

Szukam Technika na Serwer Metin 2 Medium/easy

 

potrzebuje

 

-Technika (nie dzieci typu Haronis)

 

-WebMaster

 

-Grafika (wykonanie Logo i prezentacji)

 

Kontakt

 

gg:20598518

 

Pw tutaj !

47852931806752427550.png

Opublikowano

Team Nouth poszukuje następujących osób

 

Web mastera -> ( % z is )

 

Grafika -> ( % z is )

 

Quester -> ( Dogadamy się )

 

Technika ( Moja prawa ręka tzn wgrywanie mapek(Mój net nie pozwala na sciaganie 100mb ;x ), zabezpieczenia. ) -> Ranga w grze i na forum + % z is

 

Client Mastera -> (Ranga w grze jak i na forum + % z is)

 

Pisać na gg podane w profilu.

Technik aka Quester Helper.

Opublikowano

Zostanę Game Masterem na serwerze hamachi!

 

 

Oferuję:

Wolny czas.

Bardzo dobrą znajomość komend.

Rozmaite pomysły na eventy.

 

 

 

Oczekuję:

Zgodnej, zgranej ekipy serwera.


1310050507-U250359.jpg

 

90% ostrzeżeń. Pjona !!

Opublikowano

Poszukuje

 

Technika Metin2

 

Oferuje

- Miła atmosfere

- Range [Tech] z przywilejami GM

- Range na forum

- % z is

 

Wymagam

- Umiejetności edytowania plikow

- Pełnego Ogaru

 

Kontakt

GG: 36699846

PW na forum : www.neveris.pl Profil Inco95

Opublikowano

Team Tenaria poszukuje :

~Questera.

Wymagamy :

Profesjonalne pisanie questów i dungeon-ów.

Oferujemy :

Prace na dedyku .

(dogadamy się)

O nas :

Mamy już skompletowany cały team.

Znamy się na swojej pracy.

Quester u nas będzie miał dużo pracy.

Podchodzimy poważnie do pracy.

Więcej na GG:

~35635233

~15772718

5_SurvingIgnite.gif

Opublikowano

Witam w Moim podaniu na GameMastera

 

Mam na imie Bartek, mam 17lat, mieszkam w małej miejscowości koło Wrocławia. Gdzie swoje uczęszczam do LO im Tadeusza Kościuszki.

 

 

Charakter:

-Miły.

-Cierpliwy.

-Uprzejmy.

-Pomocny.

-Inteligętny.

-Szczery.

 

Doświadczenie.

Swoja przygode z metin2 zacząłem w 2007roku na Polskim serwerze, gdzie wbiłem 93poziom Wojownika, 87buffa i kilka mniejszych. W 2009rok postanowiłem zagrać na Prywanym serwerze AvalonMT2. W 2010roku dostałem pierwsza propozycje posady GM na Serwerze Hamachi JelonkaMT2 który po 6miesiacach niestety upadł, wiec postanowiłem rozejrzeć sie za nowa posada.. Po kilku dniach dostałem się na posade GM na serwerze ReactiveMT2. Byłem jeszcze GM na kilku innych serwerach i różnych projektach które padły lub nie wypaliły.. Jestem Aktualnie w Teamie jednego dedyka na którym niby trwaja modernizacje. Jestem wstanie odejść z tego serwera i zająć się tylko Twoim

 

Dodatkowe:

Mam rozpisany fajny projekt serwera który trzeba wykonać ;D

 

Odpowiedzi na reszte Twoich pytań otrzymasz na:

GG:802822

Counter-Strike | Metin2 PL | Metin2 Priv | Shakes and Fidget


Brak Sygnaturki :C

Opublikowano

Poszukuje ekipy do projektu serwera dedykowanego metin2.

Typ:Hard/Medium

Max lvl : 115/150

Więcej na gg.

Sponsora już mam-VPS wykupiony.

Poszukuję:

-Technika(OFF)

-Webmastera(ON)

-Grafika (OFF)

-Questera(ON)

Kontakt PW lub

GG: 44963007

(OFF)

BDrwh.png?1

Sygnaturka by FructoN.

FructoN jest tylko jeden.

Opublikowano

dołącze do ekipy serwera dedykowane

oferuje

Maszynę w jee.pl

 

oczekuje:

-Skończonych plików

-Ogarniętego TEAM

 

W zamian:

 

Posada GM implementor

oraz % z is dogadamy się

więcej info gg

 

20598518

47852931806752427550.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...