Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/ Testera!/ Chcesz Zostać Gm! / Poszukujesz Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera! Pisz tu


Antix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam nazywam się Tomek mam 34 lata

mam pomysł na dobry serwer metin2 znam dobrze ten temat

grałem w tą grę około 5 lat w tym 2 lata byłem SGM i zajmowałem się serwerem.

Wiem co oczekują gracze od takiego serwera i ja mogę temu podołać,

więc do rzeczy pisze tego posta bo poszukuje ogarniętą osobę

która ma min. 18 lat i ma trochę wolnego czasu i ma ochotę sobie trochę dorobić zł.

 

ok moje wymagania od takiej osoby

 

- pisanie questów

- znajomość bazy danych

- umiejętność tworzenia prezentacji i modyfikacji stron www np: forum itp:

- znajomość zabezpieczeń i tworzenie oraz modyfikowanie clienta pliki root (pacht)

- dodawania nowości na serwer typu questy itemki zmiana modyfikacja dmg + całą fabule

- tworzenie nowych - mobów - mpc - map od 1-120 lv

- osoba taka jest zarówno i technikiem i grafikiem

- posiadanie konta bankowego

- komunikator skype + mikro

 

czekam tylko na poważne oferty

resztę szczegółów na skype

a oferty proszę składać na pw forum

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Napiszę questy, oferuję coś za coś. Jeśli nie będę w stanie czegoś napisać nie podejmę się. Zapraszam chętnych na GG: 36943519

Opublikowano

Zostanę technikiem na serwerze hamachi

 

W teamie nie może być żadnych analfabetów, iż nie lubię pracować z takimi osobami.

 

Więcej info na gg 45748846

Technik aka Quester Helper.

Opublikowano

Kuba 20 lat zostane GM : ) nie bd sie tu rozpisywac

jezeli poszukujesz Game Mastera na swoj serwer

prosze o kontakt 5867963 rozmowa o umiejetnosciach itp na GG

pozdrawiam

Opublikowano

Hoster Hamachi - Poszukiwany

 

Cześć, poszukuje hostera na serwer hamachi Easy/Medium

 

Wymagam:

 

 

- Dobrej maszyny

- Dobrego łącza

- All password (msql, FTP)

 

 

 

Oferuje:

 

 

- GA w grze

- Dobry kontakt

- Umiejętność robienia serwerów MT2

 

 

Kontakt:

 

- PW

- GyGy: 976324

Opublikowano

Poszukuje TECHNIKA!

Szukam dobrego, technika pod serwer MT2

Sponsora już mamy, skład także.

Brakuje nam tylko technika

kontakt:

-PW

-GaduGadu: 26151479

Serwer Medium

Opublikowano

Piszę questy na zamówienie.

Dungeony zwykłe misje i inne!

oraz inne questy.

Posiadam także gotowe questy...

 

 

Ew. Dołączę do teamu serwera jako quester w zamian za % z IS.

Jednak musi to byś serwer który już ruszył.

 

 

 

2) Rozreklamuję serwer metina drogą komunikatora Gadu-Gadu.

Posiadam około 800 kontaktów graczy spragnionych dobrego serwera.

Liczba graczy z dnia na dzień intensywnie rośnie!

 

 

Więcej na PW lub GG. (Wolałbym GG)

 

 

 

 

 

GG:10636412

Piszę questy na zamówienie.

Dungeony zwykłe misje i inne!

oraz inne questy.

Posiadam także gotowe questy...

 

 

Ew. Dołączę do teamu serwera jako quester w zamian za % z IS.

Jednak musi to byś serwer który już ruszył.

 

 

 

2) Rozreklamuję serwer metina drogą komunikatora Gadu-Gadu.

Posiadam około 800 kontaktów graczy spragnionych dobrego serwera.

Liczba graczy z dnia na dzień intensywnie rośnie!

 

 

Więcej na PW lub GG. (Wolałbym GG)

 

 

 

 

 

GG:10636412

Zapraszam serdecznie na moją  nową stronę: https://przeglad-internetu.pl. Znajdziesz tam sporo śmiesznych treści z internetu w celu zapewnienia Ci najlepszego contentu i zaoszczędzeniu czasu! 🙂

Opublikowano

Zostanę technikiem na serwerze hamachi

 

W teamie nie może być żadnych analfabetów, iż nie lubię pracować z takimi osobami.

 

Więcej info na gg 45748846

Technik aka Quester Helper.

Opublikowano

Witam

 

Poszukuje Ekipy żeby stworzyć serwer nie z tej ziemi.

 

Poszukuje:

 

Sponsora ----- Aktualne oraz bardzo pilne!!

Grafik ----- Aktualne

WebMaster ----- Nie Aktualne

Technik (2 ja) ----- Nie Aktualne

Quester ----- Aktualne

 

Wymagania:

Sposnor: Musi wykupić vps na zrobienie plików a potem dedyka, założyć konto na IS

 

Grafik: Zrobienie własnego layka, rang na forum, nowy znaczek GM, zrobić prezke itp.

 

 

WebMaster: Zrobienie strony oraz forum

 

 

Technik: Musi potrafić dodawać nowości na serwer itp. , zabezpieczyć wszystko

 

 

 

ClientMaster: Musi zrobić Klienta, zabezpieczyć go oraz mieć dobrego neta żeby go potem dodać

 

 

 

PS: Mile widziane są osoby które sie znają na wielu stanowiskach.

 

Wynagrodzenie:

Wszystko do ustalenia, można się dogadać

 

Kontakt:

-Tutaj PW(prywatna wiadomość)

-GG: 43890392

Opublikowano

56694936105615951102.png

86647655086367484439.png

 

Serwer : Niekoniecznie Dedyk`owany , może być Hamachi : )

Musi działać ! : )

 

49265424132225528315.png

 

Mam na imię Bartek . Mówią na mnie Billy (czyt. Bili)

Chętnie współpracuje z ludźmi którzy wiedzą co robią , i co chcą osiągnąć .

Mam tylko i aż 17 lat , nie wiem czy to takie ważne ale każdy się upiera : )

Byłem [GM] na serwerach zagranicznych , tam jest zdecydowanie najciężej... miewałem również czasy GM`owania , na Polskich serwerach.

Jak sądze gracze jak i [GA] był zadowolony z mojej pracy : >

Moderatorem byłem już w wieku 12 lat , od tamtej pory osiągnąłem najwyższy szczebel [sMOD]

na ogól jestem osobą : miłą,towarzyską,zabawną,o nieskończonej ilości poczucia humoru : )

jestem osobą godną zaufania przede wszystkim : )

Znajomość silników nie jest mi obca , poradze sobię ze wszystkim ; )

Znajomość Komend [GM] opanowałem , do maximum.

Czym by tu jeszcze zabłysnąć ... a może , z tego że wymyślam świetne zabawy/konkursy , i robię przecudowne eventy ; )

Jeśli to właśnie mnie wybierzesz , obiecuje że ta decyzja będzie najlepsza jaką mogłeś podjąć w tej kwestii.

 

54980846305675570367.png

93326195505177169128.png

 

09275141394262586866.png

 

AKTUALNE

Opublikowano

Napiszę questy, oferuję coś za coś. Jeśli nie będę w stanie czegoś napisać nie podejmę się. Zapraszam chętnych na GG: 36943519

Opublikowano

Siemanko!

Chciałbym zaoferować swoje usługi, jako technik serwerowy. Co potrafię? :

  • Dodawanie różnorodnych nowości (zbroje, bronie, mapy, respy itd.)
  • Systemy broni, zbroi (serwer + client)
  • Zabezpieczenie serwera (bazy danych, bashpanel i DoS)
  • Edycja bazy danych (Navicat)
  • Nowi NPC
  • Odbugowywanie serwera (bug fixy)
  • Wgrywanie Diffów

Czego oczekuję?. :

  • Zgranego Teamu
  • Komunikacji głosowej podczas pracy
  • Stałego kontaktu
  • Wolna ręka, co do wyboru wersji systemu Freebsd (przy dedyku)
  • Zainteresowania i zapału przy pracach nad serwerem
  • Pasji do serwerów prywatnych Metin2

Więcej informacji pod numerem GG : 43802283

Opublikowano

Szukasz Questera ?

Dobrze trafiłeś. Jestem całkiem niezły w te klocki.

Umiejętności

Potrafię pisać:

  • Biologa
  • Dungeony
  • Misje Fabularne
  • Misje na czas
  • Misje, wykonywane tylko określoną ilość razy

Oczekiwania

Oczekuję:

  • Zgrane Teamu
  • Nie chcę nagrody w postaci PLN , ani nic z tych rzeczy
  • Rangę minimum na Forum , w grze nie koniecznie
  • Stałego kontaktu z Administratorem serwera (minmum 1 godzina dziennie)

Kontakt

PW na Forum

GG:44582194

 

Nieaktualne

nexi.png

 

CYTOWAĆ MOJE POSTY, JEŚLI LICZYCIE NA POMOC !!

Opublikowano

Za sponsoruje kanał na TeamSpeak (nie pokój).

 

 

Oferuje :

- Miły kontakt

- Dużo czasu poświęconego na utrzymywanie porządku na kanale

- Opłacony kanał TS

 

 

Oczekuje :

- Miły i szybki kontakt

- Ranga w grze

- Nie chce korzyści z IS, bo nie robię tego dla zysków tylko dla przyjemności.

 

 

Zainteresowanych proszę pisać na PW i gg : 164498.

Opublikowano

5142044200_1357833626.png

Witajcie!

Nazywam się Radosław

szukam Pracy jako

GAME MASTER.

Lat mam 17,

posiadam czas wolny,

komendy nie są mi obce,

nie daje się wyprowadzić z równowagi,

jestem osobą spokojną oraz wyciszoną.

W GameMasterowaniu mam doświadczenie.

Posiadam bardzo dużo pomysłów na eventy.

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej PISZ NA GG!

 

GG: 18837640

 

 

 

 

AKTUALNE.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...