Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/ Testera!/ Chcesz Zostać Gm! / Poszukujesz Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera! Pisz tu


Antix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ekipa Azeria.pl poszukuje technika

Wymagamy:

= Jakiś kontakt (TS3 , GG ,Skype )

= Umiejętność dodawania petów i innych rzeczy

Oferujemy::

= Procent z IS

= Ranga IMPLEATOR

Oferta Aktualna

GG:39002187

 

xxxxx

1391075603-U401469.png

|User||Blue Member||KidMod Pokémon GO||Moderator Pokémon GO||ExModerator|

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie masz clientmaster'a a potrzebujesz clienta do Twojego serwera?

Mogę dla Ciebie stworzyć clienta, jakiego tylko chcesz.

Dodam to co chcesz.Po prostu stworzę za Ciebie clienta.

Kontakt Pw. Znam się na tym co robię(pracowałem dla dwóch serwerów dedykowanych.

Cena do uzgodnienia. Na pewno taniej niż u Teken5.

Opublikowano

Witam poszukuję client mastera oraz technika do priv serwera metin2 ,mile widziane osoby dorosłe i pracowite ,oferuję zyski z sms shop ,kwestia dogadań pod numerem gygy 28831361 lub 9275301 ,Pozdrawiam

Opublikowano

Oferuje całkowicie nowy komplet broni !

-Ikonki

-Modele

-Textura

 

ss:

 

 

23442829591834346379.jpg

 

26336460979381158890.jpg

 

68822821460168509712.jpg

 

27960209335138181802.jpg

 

18185749343369229996.jpg

 

21288483553513722644.jpg

 

82003911380958247286.jpg

 

59391379838005687751.jpg

więcej info PW lub gg: 11138756

pozdrawiam BombWork - pieczara22

Opublikowano

Mam duże doświadczenie w metinie. Gram od około 4-5 lat zacząłem na PLu na s23 nabiłem 50lvl jeden skill był na G1 i dostałem bana za nic

smile.png.

Na prywatnych serwerach zacząłem grać później i od GuerraMT2 nabiłem ninją 140lvl (po co archerowi więcej) wojem 147 i serwer padł.

Nie kaleczę języka polskiego, jestem opanowany oraz umiem zapanować nad graczami

smile.png

Jeśli macie jeszcze jakieś pytania piszcie na PW, a podam gg.

 

Oczekuję dobrego zgranego i ogarniętego teamu. Poziom trudności jest bez znaczenia. Jeśli będę musiał sam nabić jakiś lvl problemu nie będzie.

GM'em byłem tylko na serwerach hamachi czasem zastępowałem kogoś na dedykach.

Jakieś navi czy coś to nie ze mną te numery. Nie będę rozdawał eq, a jeśli zrezygnuję z posady to wyślę wiadomość administracji i nie będę podawał pasów na wołaj jak to niektórzy robili.

54j7mx.jpg

 

http://marekjoe.xaa....php?add=BrunoxD

 

Nawet jeśli wszyscy w Ciebie zwątpili pokaż im jak bardzo się mylili.

Opublikowano

56694936105615951102.png

86647655086367484439.png

 

Serwer : Niekoniecznie Dedyk`owany , może być Hamachi : )

Musi działać ! : )

 

49265424132225528315.png

 

Mam na imię Bartek . Mówią na mnie Billy (czyt. Bili)

Chętnie współpracuje z ludźmi którzy wiedzą co robią , i co chcą osiągnąć .

Mam tylko i aż 17 lat , nie wiem czy to takie ważne ale każdy się upiera : )

Byłem [GM] na serwerach zagranicznych , tam jest zdecydowanie najciężej... miewałem również czasy GM`owania , na Polskich serwerach.

Jak sądze gracze jak i [GA] był zadowolony z mojej pracy : >

Moderatorem byłem już w wieku 12 lat , od tamtej pory osiągnąłem najwyższy szczebel [sMOD]

na ogól jestem osobą : miłą,towarzyską,zabawną,o nieskończonej ilości poczucia humoru : )

jestem osobą godną zaufania przede wszystkim : )

Znajomość silników nie jest mi obca , poradze sobię ze wszystkim ; )

Znajomość Komend [GM] opanowałem , do maximum.

Czym by tu jeszcze zabłysnąć ... a może , z tego że wymyślam świetne zabawy/konkursy , i robię przecudowne eventy ; )

Jeśli to właśnie mnie wybierzesz , obiecuje że ta decyzja będzie najlepsza jaką mogłeś podjąć w tej kwestii.

 

54980846305675570367.png

93326195505177169128.png

 

09275141394262586866.png

Opublikowano

Witam. Napiszę questy w celu doskonalenia umiejętności. Oferuję różnego rodzaju questy. Staram się wykonywać wszystko, jeśli coś przerasta moje możliwości nie podejmuję się tego. Zainteresowanych: GG 36943519. Pozdrawiam.

Opublikowano

Oferuje całkowicie nowy komplet broni !

-Ikonki

-Modele

-Textura

 

ss:

 

 

23442829591834346379.jpg

 

26336460979381158890.jpg

 

68822821460168509712.jpg

 

27960209335138181802.jpg

 

18185749343369229996.jpg

 

21288483553513722644.jpg

 

82003911380958247286.jpg

 

59391379838005687751.jpg

więcej info PW lub gg: 11138756

pozdrawiam BombWork - pieczara22

Opublikowano

56694936105615951102.png

86647655086367484439.png

 

Serwer : Niekoniecznie Dedyk`owany , może być Hamachi : )

Musi działać ! : )

 

49265424132225528315.png

 

Mam na imię Bartek . Mówią na mnie Billy (czyt. Bili)

Chętnie współpracuje z ludźmi którzy wiedzą co robią , i co chcą osiągnąć .

Mam tylko i aż 17 lat , nie wiem czy to takie ważne ale każdy się upiera : )

Byłem [GM] na serwerach zagranicznych , tam jest zdecydowanie najciężej... miewałem również czasy GM`owania , na Polskich serwerach.

Jak sądze gracze jak i [GA] był zadowolony z mojej pracy : >

Moderatorem byłem już w wieku 12 lat , od tamtej pory osiągnąłem najwyższy szczebel [sMOD]

na ogól jestem osobą : miłą,towarzyską,zabawną,o nieskończonej ilości poczucia humoru : )

jestem osobą godną zaufania przede wszystkim : )

Znajomość silników nie jest mi obca , poradze sobię ze wszystkim ; )

Znajomość Komend [GM] opanowałem , do maximum.

Czym by tu jeszcze zabłysnąć ... a może , z tego że wymyślam świetne zabawy/konkursy , i robię przecudowne eventy ; )

Jeśli to właśnie mnie wybierzesz , obiecuje że ta decyzja będzie najlepsza jaką mogłeś podjąć w tej kwestii.

 

54980846305675570367.png

93326195505177169128.png

 

09275141394262586866.png

AKTUALNE-NIEAKTUALNE

Opublikowano

Szukam osoby która udostępni mi serwer VPS do wykonania plików serwerowych .

max 20 zł . To tylko do testu więc za duże parametry nie muszą być .

Osoba ta otrzyma GM na serwerze za pomoc .

Coś o serwerze :

Chcę postawić serwer typu hard . Max lvl 99 . System ulepszeń taki jak na globalu

lecz z troche innymi , nowymi ulepszaczami . Nowe wyglądy miast .

Z 2 - 3 nowe mapy do Expa . Nowe questy które nie widnieją na żadnym serwerze .

Wierzchowce + system ich tworzenia . No i jak najwięcej nowości by zachęcić graczy.

 

Więcej informacji pod nr. gg : 45891663

2YX6eTo.png

Opublikowano

Wykonuje grafikę na prywatne serwery Metin2

 

BFh3D.jpg

 

"Konkurs Mikołajkowy Metin2" Moja praca zajęła 2 miejsce w Konkursie.

 

Nazywam się Krystian, mam 19 lat (10/10/1993) i mieszkam od paru lat w Barcelonie. Moją karierę jako grafik zaczynałem na znanym już forum FaceMetin gdzie pełniłem funkcje moderatora działu graficznego. Do dzisiejszego dnia wykonuje mniejsze jak i większe zlecenia dla znanego wszystkim serwera Balmora.pl, pisze tutaj np. o tłach na Facebooka lub tez innych projektów graficznych takich jak tła logowania lub też wyboru postaci itd.

Również współpracuje lub też współpracowałem z innymi prywatnymi serwerami gry Metin2. Listę pracodawców napisze na samym dole mojej prezentacji i będę ja odświeżał co jakiś czas. Ogólnie jestem zadowolony z tego co robię i codziennie się szkole, używam naturalnej mocy wyobraźni dzięki której tworze ładne prace które później jeszcze lepiej się prezentują. Codziennie odwiedzam, oglądam lub tez czytam rożnego rodzaju Tutoriale, staram się być na bieżąco ze światem graficznym.

 

"Wiedz, ze wiedza bierze się z doświadczenia"

 

Moje doświadczenie graficzne oceniam na bardzo dobre. Współpracowałem z bardzo znanymi serwerami, jak i firmami. Ostatnio postanowiłem spróbować swoich sil w grafice 3D ale jak na razie jestem w tym temacie zielony "Nie oczekuj lepszych rezultatów, jeśli wciąż robisz to samo". Dokładnie tak, trzeba się rozwijać i wspinać po swojej życiowej drabinie.

 

6rvHq.png

 

nastartg.png

 

mVwTt.png

 

dsfsdfh.png

 

Więcej prac znajdziecie również w moim portfolio: http://cas93.weebly.com/

 

Wykonuje:

- Tla do klienta (wyboru postaci, logowania i teleportacji w grze)

- Ikony do gry (np. ikony broni, zbroi, itemków do questów)

- Rożnego rodzaju zapowiedzi serwera, prezentacje na MPC Forum.

- Banery reklamowe serwera

- Nowe Krolestwa (flagi do klienta)

- Sygnatury

- Logotypy

- Layouty

- Motywy do TeamSpeak3

- Tapety

- Layouty na YouTube

... i wiele więcej, moje możliwości są bardzo duże.

 

Tutaj macie przykładowo Logotyp:

 

9czV9.png

 

Przykładowe okno logowania:

X0Et6.jpg

 

Przykładowe (nowe królestwa w kliencie)

 

ssy3.png

 

Więcej prac, tak jak napisałem wcześniej znajdziecie w moim portfolio.

 

 

O mnie...

 

Dostęp do laptopa mam przez cały czas. Dodatkowo codziennie sprawdzam swoja pocztę (e-mail), wiec kontakt ze mną w sytuacji kryzysowej nie będzie zadnym problemem.

Osobą odpowiedzialna jestem bez wątpienia właściwie nie zdarza mi się nie wypełnić powierzonych mi obowiązków Jestem wytrwały w tym co robię i podążam za swoja ciekawością wiec współpraca ze mną jest na najwyższym poziomie.

 

Tak jak napisałem wcześniej, lista serwerów z którymi współpracowałem: Balmora, Avista, Anrela, Teoden, Eleris

 

Kontakt

GG: 40549387

 

 

Zgodnie z ustawa z 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (D.U. 1994/24/83) za naruszenie

praw wlasnosci poprzez kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie przedstawionych wyzej tresci bez zgody autora

grozi grzywna oraz kara pozbawienia wolnosci od 6 m-cy do lat 5 (art. 115.1).

Opublikowano

56694936105615951102.png

86647655086367484439.png

 

Serwer : Niekoniecznie Dedyk`owany , może być Hamachi : )

Musi działać ! : )

 

49265424132225528315.png

 

Mam na imię Bartek . Mówią na mnie Billy (czyt. Bili)

Chętnie współpracuje z ludźmi którzy wiedzą co robią , i co chcą osiągnąć .

Mam tylko i aż 17 lat , nie wiem czy to takie ważne ale każdy się upiera : )

Byłem [GM] na serwerach zagranicznych , tam jest zdecydowanie najciężej... miewałem również czasy GM`owania , na Polskich serwerach.

Jak sądze gracze jak i [GA] był zadowolony z mojej pracy : >

Moderatorem byłem już w wieku 12 lat , od tamtej pory osiągnąłem najwyższy szczebel [sMOD]

na ogól jestem osobą : miłą,towarzyską,zabawną,o nieskończonej ilości poczucia humoru : )

jestem osobą godną zaufania przede wszystkim : )

Znajomość silników nie jest mi obca , poradze sobię ze wszystkim ; )

Znajomość Komend [GM] opanowałem , do maximum.

Czym by tu jeszcze zabłysnąć ... a może , z tego że wymyślam świetne zabawy/konkursy , i robię przecudowne eventy ; )

Jeśli to właśnie mnie wybierzesz , obiecuje że ta decyzja będzie najlepsza jaką mogłeś podjąć w tej kwestii.

 

54980846305675570367.png

93326195505177169128.png

 

09275141394262586866.png

Opublikowano

Witam. Napiszę questy w celu doskonalenia umiejętności. Oferuję różnego rodzaju questy. Staram się wykonywać wszystko, jeśli coś przerasta moje możliwości nie podejmuję się tego. Zainteresowanych: GG 36943519. Pozdrawiam.

Opublikowano

Oferuje całkowicie nowy komplet broni !

-Ikonki

-Modele

-Textura

 

ss:

 

23442829591834346379.jpg

 

26336460979381158890.jpg

 

68822821460168509712.jpg

 

27960209335138181802.jpg

 

18185749343369229996.jpg

 

21288483553513722644.jpg

 

82003911380958247286.jpg

 

59391379838005687751.jpg

więcej info PW lub gg: 11138756

pozdrawiam BombWork - pieczara22

Opublikowano

Cześć, oferuje "reklame" tzn gg. na którym jest prawie 500 kontaktów wszyscy związani z metinem grający na serwerach prywatnych. Jest to gadugadu po serwerach Aferia m2, Turisas, SuperNiebo, Valarim wszystko można udowodnić że te kontakty są prawdziwe. Oferuje np wiadomość do wszystkich co jakiś czas, opis itp

Wzamian oczekuje

sm na serwerze lub coś takiego( nie gm)

doładowania itp

<span style="text-shadow: 1px 1px 8px #FF0000; font-weight: lighter; color: #FF0000;">dowolny tekst.</span>

Opublikowano

Poszukuje Video Mastera na serwer dedykowany.

Serwer wystartuje w ciągu tygodnia.

Wymagania:

+16lat

-Mikrofon, ts3

-Ortografia

-Duża ilość wolnego czasu

-Profesjonalizm

Oferuje:

-GM w grze, ts3, forum

-Możliwe, że % z is

Kontakt: gg 294762

Opublikowano

39467456472731055366.png

 

Jak widzicie wyżej, poszukujemy sponsora na serwer dedykowany.

Maszyna taka oby utrzymała mniej więcej około 700 osób..

Oferujemy

Stałą posadę GA/SGM

Kulturę

Zyski z Item-shop

Miłą Atmosfere

Dostępność nawet po 12 Godzin dziennie

Gadu-Gadu / Skype

Uczciwość

 

Oczekujemy

 

Kultury

Gadu-Gadu / Skype / TS

"Normalności"

Uczciwości

Poszukiwany Webmaster

 

Oferujemy

 

Stałą posadę [Web]

Kulturę

Zyski z Item-shop

Miłą Atmosfere

Dostępność nawet po 12 Godzin dziennie

Gadu-Gadu / Skype

Uczciwość

 

Oczekujemy

 

Kultury

Gadu-Gadu / Skype

"Normalności"

Uczciwości

Poszukiwany Grafik

Oferujemy

Stałą posadę [GF]

 

Kulturę

 

Miłą Atmosfere

Dostępność nawet po 12 Godzin dziennie

Gadu-Gadu / Skype / TS

Uczciwość

 

Oczekujemy

 

Kultury

Gadu-Gadu / Skype / TS

"Normalności"

Uczciwości

 

Wszelkie zgłoszenia pisać na 45543280

34870.png
Opublikowano

Oferuje całkowicie nowy komplet broni !

-Ikonki

-Modele

-Textura

 

ss:

 

23442829591834346379.jpg

 

26336460979381158890.jpg

 

68822821460168509712.jpg

 

27960209335138181802.jpg

 

18185749343369229996.jpg

 

21288483553513722644.jpg

 

82003911380958247286.jpg

 

59391379838005687751.jpg

 

 

Oferuje także usługi webmasterskie, graficzne !

więcej info PW lub gg: 11138756

pozdrawiam BombWork - pieczara22

Opublikowano

Witajcie! Przyjmę posadę jako [GM]

Mam na imię Kuba i mam 17 lat.

 

Moja przygoda z Metinem rozpoczęła się dwa lata temu na serwerze

Feniks.Posiadałem tam postać 57lvl wojownika.Na serwerach Hamachi gram

juz od półtorej roku.Głownie preferuje serwery typu "4fun" i "PvP".

 

Chciałbym zostać GM,ponieważ lubię pomagać ludziom i znam już dobrze grę Metin2.Grałem

na wielu prywatnych serwerach, po informacje zapraszam na GG.Dlaczego możesz wybrać akurat mnie?

 

Jestem cierpliwy i wyrozumiały.Ze stanowiskiem GM'a spotkałem sie dwa razy na serwerach

Hamachi typu PvP. Zawsze byłem lubianym organizatorem eventów oraz osobą do której można było pisać pytania dotyczące gry.

Lubie pomagać innym i cechuję mnie dobra pisownia ortograficzna

oraz wielka cierpliwość i szacunek do innych graczy bez względu na rozwój ich postaci.

Nie jest łatwo mnie zdenerwować i nie używam wulgaryzmów bo wychodzę z założenia że jest to bezcelowe .

 

Po więcej informacji zapraszam na:

- PW na forum.

- GG 25358093

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...