Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/ Testera!/ Chcesz Zostać Gm! / Poszukujesz Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera! Pisz tu


Antix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Od 3 lutego Nowy team Zacznie Prace Nad Projektem Homoteizm Nowe Oblicze Metina !!

Poszukuję :

WebMastera

Technika~~~~>Ja Bd 2

ClientMastera

Questera ~~~~> Nie Aktualne

Sponsor~~~~> Nie Aktualne

Grafik

Wymagania WebMaster:

Stworzenie własnego Autorstwa Strony Głównej i Forum Serwera.

 

Wymagania Technik : Aktualne

Umiejętność dodawania Nowych Przedmiotów/map Edytowanie Mobów/Dropu/miast itp

dodawanie Respów / zabezpieczanie plików .

 

Wymagania ClientMaster : Aktualne

Umiejętność edytowanie Clinta hp pe w zbrojach itp dodawanie nowość do Clinta zabezpieczenie Clinta przed hakami.

 

Wymagania Quester : Nie Aktualne

Umiejętność pisania profesjonalnych questów / edycja /dodawanie itp.

 

Wymagania Sponsor : Nie Aktualne

Wykupienie VPS na czas pracy nad serwerem , Wykupienie dedyka na start Serwera Homoteizm , wykupienie hostingu na forum i strone Główną .

 

Wymagania Grafik : Aktualne

Stworze Grafiki do clienta prezentacji ,tworzenie rang na forum , stworzenie layout stron .

 

Wynagrodzenia :

WebMaster : %is Ranga na Serwerze Forum

Technik: %is ranga na serwerze forum

ClientMaster : ranga na serwerze forum co do procentu z is się dogadamy .

Quester: %is Ranga na Serwerze forum

SPONSOR: % IS ranga na forum i serwer [GA] inf gg

Grafik : ranga na serwerze forum co do procentu z is się dogadamy .

 

Kontakt : GG :

45996505

 

PW

Zapraszam!!

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam poszukuje osób które myślą nad stworzeniem prywatnego serwera dedyk .

*Moją inicjatywą do serwera to pomysł w stworzeniu serwera:

*Mam na imię Dominik pochodzę z województwa Małopolskiego mieszkam w okolicach Krakowa

gram w tą kultową grę prawie od początku grałem na wielu serwerach Metin2 jak i również na privach

np. metin 2 : s6,s15 ,Pandora,Balmora ,Draenor,kalimdor senthia, i wiele innych których nazwy już nie pamiętam

jednak na każdym serwerze brakuje tego czegoś co zatrzymuje graczy na tym serwerze.Dlatego znając błędy innych ludzi

tworzących serwery wiem jak zrobić serwer który powinien się utrzymać na rynku więc :

-poszukuje ekipy która była by chętna opracować i wspomóc stworzenie i utrzymanie serwera

nie wiem może wystarczy tylko technik ...

 

 

Potrzeba:

Postawienia serwera + instalacja serwera ,bazy danych itp

Zrobienia klienta , lauchera

Dodanie broni,map,zbroi, itp

Zrobienie / zainstalowanie strony pod serwer

ogarnięcie jakiegoś komunikatora np.TS3 teamSpeak

Oferuje stanowiska zależne od pełnionej funkcji

oczywiście jakieś zyski z serwera is-u wszystko do ustalenia

Proszę pisać na pw lub gg44862994

 

Ps. przepraszam za błędy jeśli występują ,pasuje zrobić serwer prywatny żeby utrzymywał się jak Metin2

Myślałem zrobić gre w oparciu o fabułe metina z postaciami z gry league of legends zwanej LoL.

 

Opublikowano

Witam Od 3 lutego Nowy team Zacznie Prace Nad Projektem Homoteizm Nowe Oblicze Metina !!

Poszukuję :

WebMastera

Technika~~~~>Ja Bd 2

ClientMastera

Questera ~~~~> Nie Aktualne

Sponsor~~~~> Nie Aktualne

Grafik

Wymagania WebMaster:

Stworzenie własnego Autorstwa Strony Głównej i Forum Serwera.

 

Wymagania Technik : Aktualne

Umiejętność dodawania Nowych Przedmiotów/map Edytowanie Mobów/Dropu/miast itp

dodawanie Respów / zabezpieczanie plików .

 

Wymagania ClientMaster : Aktualne

Umiejętność edytowanie Clinta hp pe w zbrojach itp dodawanie nowość do Clinta zabezpieczenie Clinta przed hakami.

 

Wymagania Quester : Nie Aktualne

Umiejętność pisania profesjonalnych questów / edycja /dodawanie itp.

 

Wymagania Sponsor : Nie Aktualne

Wykupienie VPS na czas pracy nad serwerem , Wykupienie dedyka na start Serwera Homoteizm , wykupienie hostingu na forum i strone Główną .

 

Wymagania Grafik : Aktualne

Stworze Grafiki do clienta prezentacji ,tworzenie rang na forum , stworzenie layout stron .

 

Wynagrodzenia :

WebMaster : %is Ranga na Serwerze Forum

Technik: %is ranga na serwerze forum

ClientMaster : ranga na serwerze forum co do procentu z is się dogadamy .

Quester: %is Ranga na Serwerze forum

SPONSOR: % IS ranga na forum i serwer [GA] inf gg

Grafik : ranga na serwerze forum co do procentu z is się dogadamy .

 

Kontakt : GG :

45996505

 

PW

Zapraszam!!

Opublikowano

Popracuje jako technik na serwerze VPS,Dedyk. Potrafie w pełni edytować sf oraz po części Clienta. Potrafie pisać drobne questy oraz skrypty na strony, oraz tworze mapy do metina. Zainteresowany ? GG:44455182

nanicz.png


Opublikowano

Poszukuje sponsora na serwerownie Ununbia

Witam wraz z kolegami postanowiliśmy zrobić serwerownie Ununbia. Mamy zamiar zacząć od prywatnego serwera Metin2 [Easy] (Rozbudowany ItemShop, nowe królestwa, nowe przedmioty itp.)

 

Oczekujemy:

-Opłacenia maszyny (500zł/3MC)

 

Oferujemy:

-Rangę Game Operator na serwerze oraz rangę Sponsor na forum.

-Zarobki z ItemShopu (Idą na serwer lecz to co zostaje to idzie 50% dla ciebie i 50% dla nas).

-Znakomitą Serwerownie.

 

Kontakt:

GG:24966909

 

Poszukuję Grafika:

 

Oczekujemy:

-Ogarniętą osobę.

-Osobę która potrafi robić grafikę.

-Wykonywanie zleceń.

 

Oferujemy:

-Rangę Grafik na forum.

-Ogarnięty Team.

 

Kontakt:

GG: 24966909

Opublikowano

WITAM

BARDZO CHCIAŁBYM POGRAĆ Z KOLEGAMI NA SERWERZE HAMACHI GDYBY MÓGŁ KTOŚ GO ZROBIĆ I WYSŁAĆ JA ZMIENIĘ IP NA MOJE I SERWER BĘDZIE MÓJ

 

OFERUJE:

-GM-GA -ZALEŻY JAK KTO BĘDZIE CHCIAŁ

-ZYSKI 50% (JEŻELI JAKIEŚ BĘDĄ)

-MOŻLIWOŚĆ ROBIENIA WŁASNYCH EVENTÓW

 

CO CHCĘ:

-MINIMUM 15 LAT

-DOŚWIADCZENIE W ZAKŁADANIU SERWERA

-PRAGNĘ TYLKO SERWER KLIENTA SAM ZROBIĘ

 

 

AKTUALNE!!!

Opublikowano

Oferuje całkowicie nowy komplet broni !

-Ikonki

-Modele

-Textura

 

ss:

 

23442829591834346379.jpg

 

26336460979381158890.jpg

 

68822821460168509712.jpg

 

27960209335138181802.jpg

 

18185749343369229996.jpg

 

21288483553513722644.jpg

 

82003911380958247286.jpg

 

59391379838005687751.jpg

 

 

Oferuje także usługi webmasterskie, graficzne !

Strona :

Skrypty podstawowe zawierają:

-Rejestracje

-Pobierz grę

-Potwierdzenie rejestracji

-Ranking gildi

-Ranking graczy

-Panel gracza

-Itemshop

-Zmiane hasła, emailu, kodu usunięcia postaci

-Doładowanie sm'ów za pomocą sms'ów , przelewów bankowych

-Panel adma

-Poprostu podstawowe skrypty

(wszystkiego nie wymieniłem)

 

 

 

Skrypty rozbudowane:

posiadają to co skrypty podstawowe +

- dom aukcyjny z questem

-koło fortuny + quest

-support

-podgląd gracza dla graczy

-podgląd gildi dla graczy

-strefe vip dla gracza

-podgląd eq dla gm'a (podgląd taki jak w grze widać bony ikonki itp.)

-kanlendarz ewentów

-system statystyk

-lotek dla graczy

i wiele wiele więcej !

(wszystkiego nie wymieniłem)

więcej info PW lub gg: 11138756

pozdrawiam BombWork - pieczara22

Opublikowano

Witam, pilnie potrzebuję dofinansowania do serwera dedykowanego, który wystartuje pod koniec stycznia. Brakuje nam 15zl, możliwa płatność sms. Oferujemy % z IS wzamian, więcej informacji na gadu-gadu: 13480855

Opublikowano

Oferuje reklame na gg na którym jest prawie 500 kontaktów. Wszyscy związani z serwerami prywatnymi, każdy grał, bądź gra. 3/4 Kontaktów posiada ten numer zapisany oczywiście są kontakty których ja nie mam a inni mają te gg. Gadu pochodzi z serwerów takich jak Aferia, Valarim, Turisas, SuperNiebo, Reinor do reklamy.

 

Oczekuje jakieś doładowanie bądź coś innego, na lajcie można się dogadać. Mam też jakieś tam nk 2k ludzi z metina można zareklamować bota posiadam.

 

 

Kontakt:

 

PW

GG: 2221157

<span style="text-shadow: 1px 1px 8px #FF0000; font-weight: lighter; color: #FF0000;">dowolny tekst.</span>

Opublikowano

Witam, robię grafiki na zam*******. Grafiką zajmuję się już ponad 4 lata tak więc doświadczenie w twórczości mam wystarczająco dobre.

Mam 19 lat nazywam się Szymon.

- Reklamy

- Sygnaturki, Avatary

- Zapowiedzi, prezentacje

- Szablony, tła

i wiele innych.

 

Przykładowe pracę :

To są akurat do powstającego serwera.

Sygnaturka jak i Tło klienta.

 

 

28735925755829093736.gif

08157725325169013062_thumb.jpg

 

Jeśli ktoś potrzebuję więcej prac aby zobaczyć to proszę o kontakt na :

Skype : iTrru / sun.tio

Gady Gady : 45508174

05391566119469508166.png

Potrzebujesz Grafiki na swój serwer ? Zamów ją u mnie a na pewno

się do gadamy. Kontakt jest podany na moim Profilu.

Opublikowano

Napiszę questy, oferuję coś za coś. Jeśli nie będę w stanie czegoś napisać nie podejmę się. Zapraszam chętnych na GG: 36943519

Opublikowano

Witam Od 3 lutego Nowy team Zacznie Prace Nad Projektem Homoteizm Nowe Oblicze Metina !!

Poszukuję :

WebMastera: Akutualne

Technika~~~~> Nie Aktualne

ClientMastera Nie Aktualne

Questera ~~~~> Nie Aktualne

Sponsor :Aktualne

Grafik: Aktualne

Wymagania WebMaster: Aktualne

Stworzenie własnego Autorstwa Strony Głównej i Forum Serwera.

 

Wymagania Technik : Nie Aktualne

Umiejętność dodawania Nowych Przedmiotów/map Edytowanie Mobów/Dropu/miast itp

dodawanie Respów / zabezpieczanie plików .

 

Wymagania ClientMaster : Nie Aktualne

Umiejętność edytowanie Clinta hp pe w zbrojach itp dodawanie nowość do Clinta zabezpieczenie Clinta przed hakami.

 

Wymagania Quester : Nie Aktualne

Umiejętność pisania profesjonalnych questów / edycja /dodawanie itp.

 

Wymagania Sponsor: Aktualne

Wykupienie VPSa na czas tworzenia plików , po skączeniu Plików dedyk hosting strony głównej i forum.

 

Wymagania Grafik : Aktualne

Stworze Grafiki do clienta prezentacji ,tworzenie rang na forum , stworzenie layout stron .

 

Wynagrodzenia :

WebMaster : %is Ranga na Serwerze Forum

Technik: %is ranga na serwerze forum

ClientMaster : ranga na serwerze forum co do procentu z is się dogadamy .

Quester: %is Ranga na Serwerze forum

SPONSOR: % IS ranga na forum i serwer [GA] inf gg

Grafik : ranga na serwerze forum co do procentu z is się dogadamy .

 

Kontakt : GG :

45996505

 

PW

Zapraszam!!

Opublikowano

Cześć nazywam sie Bartek

 

Moj wiek to 18 lat niedawno co skończyłem.

 

Od bardzo dłuższego czasu zastanawiałem się co mogę robić w wolnym czasie i doszedłem do myśli że mam bardzo dużo wolnego czasu i myślę może został bym Game Master na jakimś prywatnym Serwerze Metin2 i proszę właśnie piszę tutaj małe informacje o mnie i o tym co lubię robić i jaki jestem.

 

 

Może i to nie jest bardzo piękne podanie ale to się chyba nie liczy.

 

Liczy się to jaki jestem i co potrafię a w tym nie zaprzeczę.

 

Jak wiecie nazywam się Bartek uczęszczam do szkoły Informatycznej drugi rok.

 

Zajmowałem się serwerami byłem Technikiem ale już nie chce za dużo straciłem na to czasu.

 

Byłem nie raz Administratorem na serwerze i podoba mi się to pomaganie innym,

 

na to lubię poświęcać czas bo wiem że nie robię tego na marne bo wiem że komuś pomagam.

 

Moje doświadczenie w tej grze kilka letnie mianowicie 4 lata

 

Wiem jakim trzeba być dla graczy i wiem czym GM się zajmuje, wiem że to nie łatwe i trzeba miec czasami dużo czasu ale ja mam tego czasu wiele

 

Możecie na mnie liczyć kiedy dostaje obowiązki wywiązuje się z nich i zawsze staram się pomóc

 

W tym zawodzie trzeba być twardym i konsekwentnym nie wolno łamać regulaminu dla kogoś kto ładnie prosi.

 

Kto mnie zatrudni może liczyć na pomoc 24h.

 

Co mogę powiedzieć cechy jakie mam to dowiecie sie jak mnie poznacie bliżej.

 

Nie oceniajcie ludzi po tym ile błędów narobiłem.

235761444056892195480.gif

Opublikowano

Zostanę GM na serwerze dedykowanym. Miałem dwa własne serwery. Znam dobrze komendy, piszę łatwe questy, znam się na plikach serwerowych. Mam 16 lat. Jestem uczciwym, odpowiedzialnym człowiekiem. Jeśli zostanę GM gwarantuję, że nie będę rozdawał żadnych itemów. Szukam posady na działającym serwerze lub takim, który startuje na dniach. Pozdrawiam.

Opublikowano

Witam

 

Poszukuje Ekipy żeby stworzyć serwer nie z tej ziemi.

 

Poszukuje:

 

Sponsora ----- Aktualne oraz bardzo pilne!!

Grafik ----- Aktualne

WebMaster ----- Nie Aktualne

Technik (2 ja) ----- Nie Aktualne

Quester ----- Aktualne

 

Wymagania:

Sposnor: Musi wykupić vps na zrobienie plików a potem dedyka, założyć konto na IS

 

Grafik: Zrobienie własnego layka, rang na forum, nowy znaczek GM, zrobić prezke itp.

 

 

WebMaster: Zrobienie strony oraz forum

 

 

Technik: Musi potrafić dodawać nowości na serwer itp. , zabezpieczyć wszystko

 

 

 

ClientMaster: Musi zrobić Klienta, zabezpieczyć go oraz mieć dobrego neta żeby go potem dodać

 

 

 

PS: Mile widziane są osoby które sie znają na wielu stanowiskach.

 

Wynagrodzenie:

Wszystko do ustalenia, można się dogadać

 

Kontakt:

-Tutaj PW(prywatna wiadomość)

-GG: 43890392

Opublikowano

Cześć nazywam sie Bartek

 

Moj wiek to 18 lat niedawno co skończyłem.

 

Od bardzo dłuższego czasu zastanawiałem się co mogę robić w wolnym czasie i doszedłem do myśli że mam bardzo dużo wolnego czasu i myślę może został bym Game Master na jakimś prywatnym Serwerze Metin2 i proszę właśnie piszę tutaj małe informacje o mnie i o tym co lubię robić i jaki jestem.

 

 

Może i to nie jest bardzo piękne podanie ale to się chyba nie liczy.

 

Liczy się to jaki jestem i co potrafię a w tym nie zaprzeczę.

 

Jak wiecie nazywam się Bartek uczęszczam do szkoły Informatycznej drugi rok.

 

Zajmowałem się serwerami byłem Technikiem ale już nie chce za dużo straciłem na to czasu.

 

Byłem nie raz Administratorem na serwerze i podoba mi się to pomaganie innym,

 

na to lubię poświęcać czas bo wiem że nie robię tego na marne bo wiem że komuś pomagam.

 

Moje doświadczenie w tej grze kilka letnie mianowicie 4 lata

 

Wiem jakim trzeba być dla graczy i wiem czym GM się zajmuje, wiem że to nie łatwe i trzeba miec czasami dużo czasu ale ja mam tego czasu wiele

 

Możecie na mnie liczyć kiedy dostaje obowiązki wywiązuje się z nich i zawsze staram się pomóc

 

W tym zawodzie trzeba być twardym i konsekwentnym nie wolno łamać regulaminu dla kogoś kto ładnie prosi.

 

Kto mnie zatrudni może liczyć na pomoc 24h.

 

Co mogę powiedzieć cechy jakie mam to dowiecie sie jak mnie poznacie bliżej.

 

Nie oceniajcie ludzi po tym ile błędów narobiłem.

235761444056892195480.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...