Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/ Testera!/ Chcesz Zostać Gm! / Poszukujesz Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera! Pisz tu


Antix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam poszukuje DOBREGO TECHNIKA

Posiadam serwer dedykowany (parametry podam na gg )

 

Więc do rzeczy :

-Poszukuje dobrego technika który wgra na serwer (swoje pliki lub pliki gotowca dobrego(Typ : hard/medium lub medium/easy) oraz zabezpieczy serwer przed atakami

oraz stworzy do niego lancher

 

Wgrane wszystko mysql , czyste pliki mt2 itp. ( brak tylko plików )

Więcej info na gg 35653407

 

(PRZYJMUJĘ OSOBY KTÓRE ZNAJĄ SIĘ NA RZECZY )

Aktualne

E9mwj60.png

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam

 

Poszukuję pomocy przy stawianiu serwera.

Robię pierwszy raz serwer i sobie nie radzę z tym zbytnio. Kontakt : Gadu 37662428

za pomoc wynagrodzę ekwipunkiem na serwerze iMetin

Opublikowano

Poszukuje technika do pomocy.

Serwer stoi na VPS 2,5GHZ 512 RAM

Autopatcher,troche zabezpieczony,strona,forum jest.

Wiecej info na priv GG 1739951

86609055853348996726.png

Opublikowano

Zostanę GameMasterem.

 

 

 

Coś o mnie :

Gram w metina od 2008r.Wtedy zacząłem grać na plu,mojego młodszego brata wtedy była komunia a ja miałem wtedy 13lat.

Mam dotychczas 17lat w lipcu planuję osiemnastkę

 

 

Doświadczenie:

 

Byłem GameMasterem w skrócie (GM) na serwerze Yitian2,byłem ponad rok dobrze mi się pracowało wtedy było to 3 lata temu,lubię pisać z ludźmi.

Od roku nie jestem GM na żadnym serwerze ponieważ grałem w Minecraft.

Ucze się komend na pamięć w tej chwili znam 70% ,Jak organizować dobre eventy czyli np ox jak rozdać nagrody,kicknąć,sprawdzić ilośc graczy,npc jak pzrywołać bossy ,metki nie będę wypisywał bo szkoda czasu.

Poświęcić na serwer moge cały dzień,dlaczego ? ,a bo dlatego że nie chodzę do szkoły,aktualnie szukam pracy ,narazie rodzice mnie utrzymują,

Dlaczego warto wybrać mnie ?Ponieważ nie każdy człowiek ma czas na takie gry itp.

Szczera rozmowa kontakt ? : Skype : wiktorko5001 : GG ? : 32750249

 

C Z E K AM

Opublikowano

Witam.Oferuję Siebie jako technika :rolleyes:

 

Co potrafię?

1.Dodać bronie przedmioty-wszystko co trzeba

2.Zrobić klienta

3.Zrobić questy

4.Dużo czasu włożonego w projekt

5.Stałego kontaktu

6.Zgrany team z poprzednika / super reklama YouTube etc :)

Na koniec: Jestem osobą która ma wiele pomysłów na serwer,nie pobieram zysków z item-shop oraz nie żądam zapłaty (robię to dla siebie,dla graczy -dla przyjemności:)

Posiadam komunikator team speak 3.

 

Czego oczekuję?

1.Maszyny -vps do roboty dedyk do startu

2.Zgranej ekipy-bądź sponsora

3.Stały kontakt gg-telefon-ts3

4.Wymagam od całego zespołu komunikatora team speak 3

5.Kultury osobistej oraz miło spędzonego czasu ;]

6.Wiek +18lat

 

Kontakt:

1.gg:42864828

2.Prywatna wiadomość

http://www.mpcforum.pl/user/839451-roscislawjp/
Pozdrawiam
Opublikowano

Poszukuję sponsora na nowy serwer mt2 dedyk WentaiMt2. Jest to 4fun maszynę testową mamy tylko potrzebujemy pieniędzy aby opłacić na dalszy miesiąc i fw wykupić. Za pomoc finansową oferujemy GM na serwerze i pewien % z is, jest to kwestia dogadania się. Zainteresowanych kieruję pod GG: 43587782

Opublikowano

4411927607.png

Zgodnie z ustawa z 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (D.U. 1994/24/83) za naruszenie

praw wlasnosci poprzez kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie przedstawionych wyzej tresci bez zgody autora

grozi grzywna oraz kara pozbawienia wolnosci od 6 m-cy do lat 5 (art. 115.1).

Opublikowano

Oferuje reklame na gg na którym jest prawie 500 kontaktów. Wszyscy związani z serwerami prywatnymi, każdy grał, bądź gra. 3/4 Kontaktów posiada ten numer zapisany oczywiście są kontakty których ja nie mam a inni mają te gg. Gadu pochodzi z serwerów takich jak Aferia, Valarim, Turisas, SuperNiebo, Reinor do reklamy.

 

Oczekuje jakieś doładowanie bądź coś innego, na lajcie można się dogadać. Mam też jakieś tam nk 2k ludzi z metina można zareklamować bota posiadam.

 

 

Kontakt:

 

PW

GG: 2221157

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

<span style="text-shadow: 1px 1px 8px #FF0000; font-weight: lighter; color: #FF0000;">dowolny tekst.</span>

Opublikowano

POSZUKIWANY!!!!

Witam poszukuje konkrtetnej osoby juz kolejny raz WEBMASTERA. Ktory stworzy stronke albo na dedyku ktory jest wykupiony. albo NARAZIE na darmowej domenie. Podkreslam tylko narazie. Pisalo do mnie juz wielu webmasterow ktorzy krzyczeli ze sie podejma a pozniej nie odpisuja... jak masz zamiar tak zrobic to nie pisz do mnie !! Konkretne oferty gg: 33926348 albo pw!!

Opublikowano

Siemankoo ...

Serwer Inveria poszukuje pilnie :

Webmastera

Oferujemy miłą i przyjemną prace oraz Atmosferę

Mamy skończone pliki serwerowe oraz Maszyny 2 wykupione + demone ..

Webmaster Dostaje range GA

 

Kontakt ..

TeamSpeak3 ip : Inveria.pl

GG : 7855009

PW

//nieregulaminowa sygnatura

PiecuPL

Opublikowano

ZOSTANĘ GM'em

 

Witajcie. Mam na imię Łukasz. Posiadam 18 lat w maju 19. Chciał bym zostać GM'em na Serwerze może to być Serwer:

 

- Hamachi

- Dedyk

 

Jestem doświadczony w privach. Jestem cierpliwy, pomocny. Posiadałem swoje privy bardzo dużo. Postaram się pomóc w rozwijaniu Serwera. Liczę że właściciel serwera to nie będzie bez obrazy ale dzieckiem który miał by 13 czy tam 14 lat.

Jeżeli ktoś chciał by się więcej o mnie dowiedzieć to proszę o skontaktowanie się ze mną.

 

Jestem często na SKYPIE i czasami na GG

 

SKYPE: saints05051

 

GG: 45766826

Opublikowano

zostane technikiem

 

Zostane technikiem i webasterem , posiadam 100% ukonczone pliki i strone, nic tylko wrzucac i odpalac serwer .

 

- Hamachi

- Dedyk

 

Jestem doświadczony w privach. Poradzę sobie ze wszystkimi napotkanymi problemami ktorych raczej nie bedzie poniewaz wszystko jest przetestowane .

 

gg 35352293

Opublikowano

Witam.

Poszukuję sponsora, który zainwestuje wraz ze mną w nowo powstający server .

Graczom będziemy mogli zaproponować wiele nowych mapek oraz nowatorskich questów,

które z pewnością zaspokoją potrzeby zarówno nowych graczy jak i starych

"metinowskich wyjadaczy", których znudziła monotonia Prywatnych Serverów.

Za projekt odpowiada kadra doświadczonych osób, które nie raz miały

styczność zarówno z techniczną stroną, podobnych ku tej, inicjatywom jak

i w kwestii obeznania ze sprawami zwykłych userów.

Na potencjalnego sponsora czekają: ukończone w 90% pliki oraz profesjonalna, doborowa śmietanka zasiadająca w TEAM.

Oferujemy całkowity zwrot kosztów zainwestowanych w serwer oraz zyski + posada w TEAMie..


Co do poszukiwań, szukam :

- Sponsora



W razie wszelkich pytań proszę pisać:


GG: 802896

Skype : Barnej.1337

TEL: Podam na Pw.

 

 

 

Aktualne.

Combat 18.

Opublikowano

Piszę questy na zamówienie.

Dungeony zwykłe misje

oraz inne questy.

Posiadam także gotowe questy...

 

 

Ew. Dołączę do teamu serwera jako quester w zamian za % z IS.

Jednak musi to byś serwer który już ruszył.

 

 

 

2) Rozreklamuję serwer metina drogą komunikatora Gadu-Gadu.

Posiadam około 800 kontaktów graczy spragnionych dobrego serwera.

Liczba graczy z dnia na dzień intensywnie rośnie!

 

 

Więcej na PW lub GG. (Wolałbym GG)

 

 

 

 

 

GG:10636412

Piszę questy na zamówienie.

Dungeony zwykłe misje i inne!

oraz inne questy.

Posiadam także gotowe questy...

 

 

Ew. Dołączę do teamu serwera jako quester w zamian za % z IS.

Jednak musi to byś serwer który już ruszył.

 

 

 

2) Rozreklamuję serwer metina drogą komunikatora Gadu-Gadu.

Posiadam około 800 kontaktów graczy spragnionych dobrego serwera.

Liczba graczy z dnia na dzień intensywnie rośnie!

 

 

Więcej na PW lub GG. (Wolałbym GG)

 

 

 

 

 

GG:10636412

Zapraszam serdecznie na moją  nową stronę: https://przeglad-internetu.pl. Znajdziesz tam sporo śmiesznych treści z internetu w celu zapewnienia Ci najlepszego contentu i zaoszczędzeniu czasu! 🙂

Opublikowano

Witam.

Zostanę GM na prywatnym serwerze metin2 [bez róźnicy czy dedyk, czy hamachi].

Nie znam się za bardzo na sprawach technicznych serwera, dlatego zgłaszam się na osobę, która będzie odpowiedzialna za ogarnięcie graczy, porządku na serwerze, organizację eventów, konkursów itp (znam się na tym jak mało kto :D ).

Doświadczenie: Game Masterem byłem już przeszło 8 razy, znam się na tym, znam komendy, potrafię zorganizować graczom rozrywkę.

Czasu na grę mogę załatwić więcej, nie ma problemu. W Metina gram już czwarty rok.

Mam 17 lat, jestem zorganizowany, kreatywny, odpowiedzialny i godny zaufania.

Jeśli potrzeba więcej informacji, proszę pisać na PW.

Co mogę dodać... Polecam siebie, bo wiem, że jestem w tym dobry :)

Pozdrawiam i proszę pisać na PW, tam ew. dogadamy się co i jak :)

727881401622271220780.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...