Up zwinąłeś tak jakby mi to,też takie coś tworze ;d (tak jakby )
I chciałbym tu poprosić tych starych graczy metin2 (dzieci metina) o wypisanie mi co by im sie spodobało na serwerze-nowe mapy zamiast starych,dziwne questy stary klient,2,5x exp pl to już jest i kilka innych rzeczy.
Z góry dzieki.