Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[NON-PREMIUM][WL]Kwadratowa Masarnia[Jak KWADRATOWA MASAKRA][OGARNIETA ADMINISTRACJA]


ToJaAdi121099

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: Pangeboom

Imie: Krzysiek

WIek: 14

Cos o tobie: Jestem ogarnięt, bobrze buduje oraz szanuje innych ludzi. ^_^

Ortografia: W końcu ma się tą 5 z polskiego :D

mca.png
Opublikowano

Nick: MarquezPL

Imie: Dominik

WIek: 18

Cos o tobie: Zwykły szary przeciętny użytkownik tego pięknego świata zwanym internet..

Ortografia: Jest na wysokim poziomie generale.

Opublikowano

Nick: DrYoyo

Imie: Sylwester

WIek: 15

Cos o sobie: Lubie grać na komputerze, nie lubie chodzić na dyskoteki itp.

Ortografia: 5/6 czasami mam problem ;/

Opublikowano

Nick: Szelt

Imię: Arkadiusz ;p

Wiek: 14

Coś o tobie:Lubie grać ogólnie w minecrafta. Zawsze interesowała mnie gra na kwadratowej masakrze. Nie grief-am , gram zespołowo i lubię pomagać innym ;pp.

Ortografia: Raczej jak na mój wiek to dobra ;p.

Opublikowano

Nick:Alerias

Imię:Patryk

Wiek:15

Coś o tobie:Jestem inteligentnym i asertywnym młodym człowiekiem , lubię grać w koszykówkę i w piłkę nożną a w wolnym czasie w minecraft.

Ortografia:Nie popełniam błędów ortograficznych , ale jeśli już to zaraz poprawiam.

Opublikowano

Nick: Dzikimacior

Imie: Patryk

WIek: 16

Cos o tobie: Nazywam sie Patryk mam 16 lat. Interesuje sie Pilka Nozna i Siatkowka. Mieszkam w Rzeszowie.

Ortografia: 9/10

Opublikowano

Nick:Aviv0

Imie:Damian

Wiek:14

Coś o tobie:Nazywam się Damian i mam 14 lat. Trenuję koszykówkę i karate.Jestem dobrym uczniem w szkole, mam bardzo dobre relacje z innymi osobami bardzo łatwo i szybko nabieram nowe znajomości.Uważam się za miło i przyjacielską osobę.

Ortografia:6/10

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...