Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[NON-PREMIUM][WL]Kwadratowa Masarnia[Jak KWADRATOWA MASAKRA][OGARNIETA ADMINISTRACJA]


ToJaAdi121099

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Kwadratowa Masarnia!

 

Informacje.png

 

strzalka.gifTYP: Life MC

strzalka.gifSloty: 17

strzalka.gifIP: s3.fiberhost.pl:25003

strzalka.gifPotwory: TAK

strzalka.gifZwierzęta: TAK

strzalka.gifPvP: TAK

strzalka.gifPremium: NIE

strzalka.gifNether: TAK

strzalka.gifBialaLista: TAK

 

 

Administracja2.png

[HeadAdmin]adi121099 [Admin]erktus2002 [Admin]agam333

 

pluginy.png

LIfeMC,esseinstals,World edit itd.

 

InformacjeDot.png

Aby zapisac sie na WL pisz podanie na forum :)

Wzor:

Nick:

Imie:

WIek:

Cos o tobie:

Ortografia:

 

TS:

IP: ts.tsworld.pl

Kanal: Kwadratowa Masarnia kanal nr 327

;)

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: PolskaPapryka

Imie: Patryk

WIek: 15

Cos o tobie: Lubie Piłkę Nożną , Minecrafta i interesuje się grafiką

:)

Ortografia: Myślę , że dobra

:)

Opublikowano

Nick: iTaskin

Imię: Piotr

Wiek: 13

Coś o tobie: Lubie siatkówkę, jestem sympatyczny i myślę, że ogarnięty.

Ortografia: Dobry

Opublikowano

Nick: TofTof

Imie: Paweł

WIek: 15

Cos o tobie: Mam wolne... Całe życie...

Ortografia: 10/10

Opublikowano

Nick:MrVortePL

Imie:Marcin

WIek:14

Cos o tobie:Lubie gracz w MC.

Ortografia:7/10

Opublikowano

Nick:DwarfSpyker

 

 

Imie:Patryk

 

 

 

Wiek:13lat .

 

 

 

 

Cos o tobie:Lubie piłke nożną , siatkową . Interesuje się komputerami . Dużo czasu spędzam grając w Minecraft'a

 

 

 

Ortografia:10/10 ;D

Opublikowano

Nick: alexrist

 

Imie: Marek

 

WIek: 13

 

Cos o tobie: Mieszkam w Częstochowie,lubie mc i battlefield'a

 

Ortografia: 10/10

 

 

 

EDIT: Mógłbyś mnie dodać drugi raz? Gdyż pisze mi, że nie dodano mnie do whitelisty. Z góry dziękuje.

Opublikowano

Nick: promon1

Imie: Kuba

WIek: 17

Cos o tobie: jestem zwyklym 17 latkiem który lubi gry komputerowe np minecrafta gram dla funu nie dla jakiś osiągnięć :>

Ortografia: 100% piątka z polaka

xD

 

promon.jpg

 

 

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

 

 

 

default.jpgberserker.jpg

 

 

Zbieram---

 

 

 

 

999338181.png

 

 

animacjaw.gif

 

Opublikowano

Nick kdas

wiek 13

Interesuje sie webmasterstwem i grafika gimp itp.

jestem mily. nie griefuje przewaznie gram sam. bez zadnych sojuszow itp. :D bardzo lubie tego typu serwery lecz poprzednio jak gralem na podobnym nie bylo ciekawie ..

ortografia: trudno powiedziec mam dyslekcje itp.

 

przepraszam za bledy ale pisze na telefonie ;) heh

 

 

Opublikowano

Nick:PiterosE

Imie:Piotrek

WIek:15

Cos o tobie:Lubię minecraft, interesuje się sportem i grafiką.

Ortografia:Tak.

 

Chciałbym zapisać Kumpla.

 

Nick:Wonterek

Imie:Konrad

WIek:15

Cos o tobie:Ogarnięty, maniaczy w minecrFta.

Ortografia:Tak.

Opublikowano

Nick: megaszycha

Imie: Dominik

WIek: 12

Cos o tobie: Jestem Dominik od 3,5 roku mieszkam w Niemczech

;) I gram z znajomymi w Piłkę Nożną

Ortografia: Cóż jak mówiłem od 3,5 roku mieszkam w Niemczech ale spoko

:)

Opublikowano

Nick: Hauku

Imię: Krystian

Wiek: 18, za miesiąc 19 no ale już nie będę sobie dodawał ; )

Coś o tobie: Coś o mnie? Cóż mogę napisać. Producent muzyczny od 6 lat zajmujący się produkcją muzyki elektronicznej, w wolnych chwilach zapalony gracz MC.

Ortografia: Co prawda moim zdaniem od ortografii ważniejsze jest to wiedzieć co napisać/powiedzieć i potrafić poprawnie złożyć zdanie, bo patrząc na niektóre posty tutaj na MPC wielu osobom przydała by się lekcja składni zdania, nie ortografii.

Opublikowano

Nick:Remessis

Imie:Wojtek

WIek:14

Cos o tobie:Lbie grac multiplayer nie lamie nie placze jak noob jak strace itemki i nie griefuje :)

Ortografia: mam wade wymowy wiec zdazaja sie bledy ; )

Opublikowano

Nick:DeadCampeon

Imie:Patryk

WIek:16

Cos o tobie:Lubię piłkę nożną, interesuje się informatyką, tworze modyfikacje do gier.

Ortografia:9,5\10

Opublikowano

Nick: Marecky

Imię: Marek

WIek: 19

Coś o tobie: Lubię imprezować za często mnie nie ma ale jak już jestem to kilka godzin :D. Nie grifuję zachowuję kulturę osobistą.

Ortografia: Nie popełniam byków jeżeli oto chodzi ;)

Opublikowano

Nick : KuShEr

Imie : Dominik

WIek : 13

Cos o tobie : Lubie grac w mc , rozmawiac , nie kradne

xD

Ortografia : ujdzie

;)

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...