Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[NON-PREMIUM][WL]Kwadratowa Masarnia[Jak KWADRATOWA MASAKRA][OGARNIETA ADMINISTRACJA]


ToJaAdi121099

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick:iPLAYYS

Imie:Szymon

WIek:14

Cos o tobie:Insteresuję się różnymi sportami i graniem w rózżnego rodzaju gry :D

Ortografia: Bardzo Dobra 8,5/10

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:BPlease

Imie:Kacper

WIek:14

Cos o tobie:Lubie wszelkiego rodzaju sporty i od czasu do czasu pograć w fajne gierki a najbardziej w Minecrafta.; )

Ortografia: 9/10

Opublikowano

Nick:TheDracoPL

Imie:Patryk

WIek:14 , ale jestem ograniety niz nie jeden 16-latek

:D

Cos o tobie:Hmm... Lubie grac w piłke nożna ( najbardziej na hali ) , lubie grac w gry itd.

Ortografia:9/10 . Kazdemy moze sie zdarzyc blad ;-]

Opublikowano

Nick: SHOEL_PL

Imię: Dawid

Wiek: 16

Coś o sobie: Jestem ogarnięty, staram się dobrze bawić i lubię grać w piłkę nożną

Ortografia: 9/10

Opublikowano

Nick: Zgrex

Imię: Jakub

Wiek: 16

Coś o tobie: Lubie grać w MC ,gram od wersji beta 1.3. Jestem zabawny ( mam taką nadzieje xD ) :D i lubię grać w grupie.

Ortografia: 8,5/10

Niestety Sygnatura Uciekła :(


Opublikowano

Nick: Kriszu

Imie: Krystian

WIek: 15

Cos o tobie: Gra w mine od 1.2 Beta, gram w lola, lubie gać survival
;)
. Słucham metalu \m/
:)

Ortografia: Czasem jakiś błąd się zdarzy :P

 

Jeśli istnieje możliwość dodania mojego kolegi to oto jego wzór
;)

Nick: MiFunny

Imie: Mateusz

WIek: 14

Cos o tobie: Co ma byc ? , nic poprostu chciałem zagrać na takim servie

Ortografia: Ujdzie :D

Opublikowano

Nick: Jonasz_Tyrlik

 

Imię: Bartek

 

Wiek: 15 lat

 

Coś o sobie: Lubie grać w piłkę nożną , interesuje się przygodami

 

Ortografia: nawet dobra :*

Opublikowano

Nick: Litchuania

Imie: Sebastian

WIek: 14

Cos o tobie:

Hej. Mam na imię Sebastian, mam 14 lat. Jak już pewnie wiesz, chcę się dostać na owy serwer. Dlaczego? Ponieważ żadnych ogarniętych w pobliżu nie ma, hmm. Grałem już na kilku serwerach typu KM, szło mi nawet dobrze. Nie mam zamiaru budować żadnych szałasów, chcę zbudować dobry dom, może nawet zamek, kto wie. Nie wiem co jeszcze dodać, ale interesuję się grafiką komputerową, samochodami (nie wyścigami, tylko prawdziwymi samochodami) i koszykówką. W przyszłości mam zamiar zostać mechanikiem, mam nadzieję, że mi to wyjdzie. No, to chyba na tyle. Rozpisałem się, że chyba Ci wystarczy, heh. Pa.

Ortografia: 10/10. 5 z polskiego.

PXUm92q.gif

Opublikowano

Nick : Arriver

Wiek : 14

Imie : Marcin

Coś o mnie : Lubie mc i gry typu mmorpg lub rpg

jestem ogarnięty i lubie dobrze spędzać czas na dobrych serwerach Minecraft

Ortografia : Jestem dysgrafem ale jak sam widzisz daje rade

Opublikowano

Nick: 667663

Imie: Piotr

WIek: 14/15

Cos o tobie: Jestem miły i kulturalny, staram się pisać po Polsku bez błędów ortograficznych, daję przykład innym, nie cheatuję.

Ortografia: 9,5

Prosze o dodanie wraz ze mną kolegę o nicku: Holsik83

,,Bo bez adrenaliny życie jest nudne" ~Ja.

4tx441.jpg

 

Opublikowano

Nick:Gawron

Imie:Bartłomiej(wole jak się mówi na mnie Bartek lub Gawron)

WIek:13lat

Cos o tobie:Jestem ogarnięty kulturalny i pomocny.Interesuję się robieniem doświadczeń chemicznych,informatyką oraz zoologią.Mam 13lat lecz myślę że nie jest to jakąś przeszkodą.Moje ulubione gry to mc(minecraft) samp(gta san andreas multiplayer).

Ortografia:swoją ortografię oceniam w skali od 1 do 10 na 9 ponieważ zdarzą mi się czasem błędy lub literówki.

bartek19623---18.png

Opublikowano

Nick:Luriix

Imie:Łukasz

WIek:13, wrzesien 14

Cos o tobie: Mam na imię Łukasz, pochodzę z Legnicy, koło Wrocławia. Na codzien zajmuję się graniem w piłke nożną, umiem wspołpracować , i lubię współpracować

;)

Ortografia:90%

Opublikowano

Dodani bedziecie ale dopiero jutro o godzinie 13!! Mam juz 58osob na white list a ok 13-18 jest was standardowo po 6 lub 4 wchodzcie,prosz!

Opublikowano

Nick: ForeverLife17

Imie: Daniel

WIek: 13

Cos o tobie: Mam na imię Daniel i mam 13 lat. Lubie grać na komputerze i w piłkę nożną.

Ortografia: dobra

Opublikowano

Nick: bastekx2312

Imię: Sebastian

Wiek: 12

Coś o Sobie Bardzo lubie grać w gry, lubie przygody i PVP w Minecrafcie

Oraz Luvie grać w piłkę nożną

Opublikowano

Nick : KielsoN.

Imię : Sebastian.

Wiek : 15 lat.

Coś o tobie : Interesuję się piłką nożną. W wolnych chwilach gram w gry na komputerze oraz czytam jakieś ciekawostki na internecie :D

Ortografia : Myślę że bardzo dobra :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...