Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[NON-PREMIUM][WL]Kwadratowa Masarnia[Jak KWADRATOWA MASAKRA][OGARNIETA ADMINISTRACJA]


ToJaAdi121099

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: Preorder

Imie: Patryk

WIek: 14

Cos o tobie: Mam na imię Patryk. Mieszkam we Wrocławiu. Lubię sporty motoryzacyjne piłke nożną, lubię grać w MC i na konsoli, to wszystko ;d

Ortografia Myślę że dobra bo podczas dyktand nie mam wogóle błędów za ortogrfię :)

Opublikowano

Nick: Viezzel

 

Imie: Kamil

 

Wiek: 15

 

Cos o tobie: Z założenia zajmuję się informatyką, szczególnie jako grafik 3D. Jestem bardzo kreatywny oraz kulturalny

 

Ortografia: Znam oraz stosuję różne zasady języka polskiego takie jak np. fleksja lub ortografia

Opublikowano

Wzor:

Nick:SerusssMc

Imię:Robert

Wiek:13

Coś o tobie:Jestem Miły ogarnięty lubię grać w minecraft-a gram od alphy.Poza tym lubię grać w piłkę nożną .;

Ortografia:10/10 ;d

Opublikowano

Nick:CzerwiecPL

Imie:Radek

WIek:14

Cos o tobie:Hmm... jestem miły, ogarnięty oraz jestem fanem wrestlingu. :D

Ortografia:Raczej ogarnięta, lecz czasami zdarzają się błędy.

AWESOME TEAM !

 

NICKI W NOSTALE:

-TarczaSzmatoo

-ImAwesome

Opublikowano

Witam chciałbym napisać raport na któregoś z vipów,lub adminów

 

Najprawdopodobniej jest to vip,admin:Mr_AsQua

 

Jeśli trzeba pokarze screeny.

Opublikowano

Nick:OlaM

Imię:Ola

Wiek:15

Coś o tobie:Jestem dziewczyną ,mam na imię Ola.Lubię zwierzęta a najbardziej konie :3 .Gram w różne gry ale głównie w Minecraft .

Ortografia:Dobra ale każdy popełnia błędy

Opublikowano

Nick: Mamba09

Imie: Adrian

WIek: 15

Cos o tobie: Jestem miły , ogarnięty , spokojny , ! Lubie grać w Minecraft , piłkę nożną . Interesuje się dziewczynami :D

Ortografia: Bardzo Dobra :)

 

P.S: MAM TS 3 + MIKRO !

Opublikowano

Imię: Mateusz

Nick: DjAtomi

Wiek: 15

Znajomość ortografii : Bardzo Dobra :)

Coś o sobie :Witam, mam na imię Mateusz.Główne moje zainteresowania to Motoryzacja,Radia Internetowe,LoL,NFSWorld,Cs 1.6 i Minecraft.w Minecraft potrafię zbudować ładne domki jak i także dobrze się bawić ze znajomymi. nie lubię griferów i "kozaków" ludzi którzy "niby" wiedzą wszystko i kozaczą.Gram czysto bez żadnych wspomagaczy typu X-Ray itp..

Opublikowano

Nick: C-0.8

Imie:Jarek

WIek: 15 lat

Cos o tobie: Bawię się grafiką i buduje fajne budowle w MC

Ortografia:9.8/10

Opublikowano

PODANIE

 

Nick : oguraseq321

 

Imię : Piotrek

 

Wiek: 13 w kwietniu 14

 

Coś o sobie?: Lubię grać w Minecraft, jestem kreatywny, ogarnięty i miły. Do tej pory na żadnym serwerze nie dostałem BANA.

 

Ortografia : 9,5/10 jeszcze nikt się na nią nie skarżył. :D

Opublikowano

Nick:Yastram

Imie:Aron

WIek:13

Cos o tobie:Jak już jest napisane mam 13 lat chodze do 1 klasy gim.Umiem się dogadywać z ludzmi i chciałbym poczuć klimat kwadratowej masakry

Ortografia:Nie potrafię określić ponieważ jestem dysortografikiem Z góry dzieńkuje

Papa :P

Opublikowano

Nick:MrMatekmen

Imie:Mateusz

WIek:13

Cos o tobie:Nie kluce sie z innymi graczmi i chcialbym poczuc sie jak w prawdziwej kwadratowej masakrze

Ortografia:nie robie zbyt duzo bledow ale sie zdarza

Opublikowano

Nick: Tarantula

Imie: Piotrek

WIek: 13

Cos o tobie: Jestem miłym i ogarnientym graczem.

Ortografia: Dogra ;>

Opublikowano

Nick: Tonieja107

Imię: Dawid

Wiek: 13 lat

Coś o tobie: Lubie grać w Minecraft , Lola . Myślę , że potrafię dogadywać się z innymi ludzmi

^^

Ortografia: 8/10 Jestem dysortografikiem ale sie staram nie popełniać błędów.

Mam Ts3, Skype i mikrofon

Pozdrawiam i góry dziękuję

;)

Opublikowano

Nick: F0rte

Imie: Szymon

WIek: 14

Cos o tobie: Jesten miły, przyjacielski, bezekonfliktowy. Lubię parkourować oraz budować. Trochę jestem nolifem.Mam skype,gg,micro,ts3.

Ortografia: 10/10

:)

Opublikowano

Nick:En0iR

Imie:Mateusz

Wiek:13

Cos o tobie:Jestem miłym,pomocnym chłopakiem.Lubię sporty głównie piłkę nożną.

Ortografia: w skali 0/10-9

Opublikowano

Imie: Karol

 

Nick KarolB1998

 

Wiek: 15 lat

Zainteresowania: Lubie grac w pilke nozna oraz grac w gry komputerowe

ortografia: bdb mam dwie statuetki mistrza ortografii

Opublikowano

Nick : gardenno

Imię : Kamil

Wiek : Prawie 16

Coś o mnię : Lubię koszykówkę, piłkę nożną oraz interesuję się grafiką komputerową, chciałbym w końcu pograć na serwerze z ogarniętym ludźmi i myślę że doskonale trafiłem.

Ortografia : Myślę że dobra.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...