Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz]Kwadratowa Masakra 10slotów START JUTRO 16.00


DISABLED

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek : 13 lat

Imię : Mateusz

Zainteresowania : Sport, motoryzacja, gry komputerowe

Coś o sobie (2-3 zdania) : Więc mimo młodego wieku staram się być ogarniętym człowiekiem i chcę pokazywać że jednak dorosłem.

Skype : Oczywiście posiadam, podam od razu po dodaniu do WL

Ortografia 0/10 : 8/10

Co sadze o czitach : Sądzę że jest to bezużyteczny dodatek do gry, który niszczy całą radość z grania, oraz całą gre.

Nick w grze : CytrynPL

Opublikowano

TristanHDD oraz

CytrynPL dodani

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Opublikowano

Wiek : 14 lat

Imię : Piotr

Zainteresowania : Gry komputerowe oraz informatyka.

Coś o sobie (2-3 zdania) : Mimo mojego wieku, jestem w miarę ogarnięty, oraz kultularny. Nie griefuje, i nie obrażam.

Skype : Podam po dodaniu na WL.

Ortografia 0/10 : 9/10

Co sadze o czitach : Sądzę że jest to bezużyteczny dodatek do gry, który niszczy całą radość z grania,

Nick w grze : 667663

,,Bo bez adrenaliny życie jest nudne" ~Ja.

4tx441.jpg

 

Opublikowano

Wiek:15 Lat.

Imię:Damian.

Zainteresowania: Gry,Sport .

Coś o sobie (2-3 zdania): Jestem Damian w minecraft

od półtora roku.Jestem dostępny prawie

codziennie.

Skype: the.bodziak

Ortografia 0/10:8.5/10

Co sadze o czitach: Czity to niestety problem

ale widze że ten serwer zapobiega temu :]

Nick w grze: TheBodziak .

Opublikowano

Wiek : 16

Imię : Patryk

Zainteresowania : Piłka Nożna

Coś o sobie (2-3 zdania) : co ja tu bede duzo gadał ... lubie sie pośmiać,jestem uważany za "pozytywnego debila " noo i to chyba tyle

Skype : SstolaRR

Ortografia 0/10 : 9

Co sadze o czitach : beznadzieja ...

Nick w grze : StolaR

Opublikowano

WIEK: 16

Imię: David (przez v bo pochodzę z Włoch)

Zainteresowania: Siatkówka , Koszykówka i Gry komputerowe

Coś o sobie: No więc urodziłem się we Włoszech. Jestem otwarty na nowe znajomości czyli lubię rozmawiać przez skypa.

Skype : shoel123321

Ortografia : 8/10 - 4 z polaka

Co sądzę o czitach: TO DLA FRAJERÓW

Nick w grze: SHOEL_PL

Opublikowano

Wiek : 14 lat

Imię : Arkadiusz

Zainteresowania : Komputer, Wędkowanie, Instrument (Saksofon Altowy)

Coś o sobie (2-3 zdania) : No więc pogrywam w MC i lubię fajne dziewczyny.Jestem uczciwy, sympatyczny i zabawny :)

Skype : areklo000 lub Arek *******

Ortografia 0/10 : 9/10

Co sadze o czitach : Nie jest to dobry sposób gry, nie zdajemy sobię sprawy o tym, że to wcale takie fajne nie jest.Zamiast x-ray'a lepiej poznać świat serwera :)

Nick w grze : ZavexPL

Opublikowano

ZavexPL SHOEL_PL StolaR TheBodziak . Prosze o zamkniecie tematu (start serwera jutro (wtorek) godzina 14.00 nowa mapa oraz ogarnięte pluginy.

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Opublikowano

Niestety muszę zakończyć grę na tym serwerze, ze względu na popierdolone zachowanie Donayo, czy jak mu tam. Miło się grało. Cześć

_______________________________________________________________________________________

I Wszystko Jasne

Opublikowano

Wiek: 12/13

 

imię:Kamil

 

Zainteresowania:Minecraft, Muay-thai

 

Coś o sobie (2-3 zdania): Kamil, mieszkam w Niemczech, jestem w 5klasie, uczęszczam na muay-thai oraz karate

 

Skype : Alexis790615

 

ortografia:9/10, 8/10 (Zależy czy patrze na klawiaturę)

 

Co sądze o czitach: poprostu psują grę

 

Nick w grze: MaY

Opublikowano

Wiek :14 lat (Ogarnięty)

Imię :Kacper

Zainteresowania :Informatyka,Technika

Coś o sobie (2-3 zdania) :Jak to każdy nastolatek jestem szalony,ciesze sie z każdej chwili życia,Lubie pospędzac czas z kolegami grając z nimi na PC i Piłkę Nożną...

Skype :Tak

Ortografia 0/10 :8,5/10

Co sadze o czitach :Ja sadzę że takich ludzi którzy cheatuja powinno sie wsadzac do paki.... Lecz to nie jest w 100% ich wina gdyż Wielka ilość ludzi robi na przymus te Cheaty Do gier które tylko psuja rozgrywke moim zdaniem....

Nick w grze :VertiPL

Opublikowano

Nie chcę na razie na nim zagrać, ale chcę go polecić ^^ kolega gra i mówi, że serwer ogarnięty i się na nim nie nudzi :) powodzenia disabled :D

@UP to po co jesteś na forum cheaty, boty, bugi do gier?.. no comment zastanów się :)

1470jk.jpg
Opublikowano

Wiek :13

Imię :Krzysztof

Zainteresowania :Mc, cs i pvp!

Coś o sobie (2-3 zdania) :Mam 13 lat . Mieszkam na wsi i jestem ogarnięty.

Skype :krzysztof.walentowski

Ortografia 0/10 :9/10

Co sadze o czitach :Kiedy na serwerze dużo osób czituje to trzeba czerpnąć po nodusa , ale jak nikt nie czituje to tylko optifine :)

Nick w grze: MrSinteX

Opublikowano

Wiek :13

Imię :Krystian

Zainteresowania : Minecraft oraz Piłka nożna

Coś o sobie (2-3 zdania) : Jestem przyjacielski, zabawny oraz ogarnięty.Lubie grać w piłkę nożną i w gry komputerowe. Lubie także spotykać się z przyjaciółmi i pospacerować po parku.

Skype :Krystian.chudzinski4

Ortografia 0/10 :9/10

Co sadze o czitach : Że to gówno, to daje tylko nieuczciwą grę wiem coś o tym bo na każdym serwerze co grałem byli cheaterzy.

Nick w grze :Maximus3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...