Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz]Kwadratowa Masakra 10slotów START JUTRO 16.00


DISABLED

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ViolanNutria MysterCrash smile09 sharen55 Mrlordzik xxpaulaxx MrMajsterPL Luriix BlackSheep LISTA WL jesli kogos pominalem prosze pisac na skype mariusz.disabled START SERWERA 16:05 (konfiguracja pluginow i wgrywanie worldborder

 

Na serwer mozna wbijac juz za minutke ( o 16.05 zostaniecie uwolnieni z bedrocka IP

s126.csrv.pl:20080

 

WSZYSCY DODANI ZAPRASZAM DO GRY IP WYZEJ

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Opublikowano

Wiek :17

Imię :Magda

Zainteresowania : Siatkówka,Minecraft,Chłopcy :)

Coś o sobie (2-3 zdania) : Jestem uczennicą liceum . Mieszkam w Polsce jak chyba większa część MPCFORUM. Lubię sobie troche pomoddingować hmm.... co by tu jeszcze chyba to już wszystko.

Skype : Niestety Skype nie posiadam :(

Ortografia 0/10 : 10/10

Co sadze o czitach :Na czitach czyli ułatwiaczach gry grają tylko ci co NIE mają pojęcia o prawdziwym survivalu gardzę takimi ludźmi. te osoby które NIE używają w spomagaczy typu XRAY,NODUS powinni być szanowani albo przynajmniej dobrze traktowani (ale chyba to jest to samo). Mam nadzieję że na serverze nie będzie takich ludzi którzy ich używają i tylko tyle mam do powiedzenia.

 

Nick w grze : Madziunia

 

PS: Mam nadzieję, że skype nie wadzi mi w zagraniu na serverze naprawdę chciałabym zagrać na nim.

Zamiast % daj buziaka ;w;

Opublikowano

Madziunia DODANA zapraszam do szybkiego pisania podan bo na serwerze aktualnie toczy sie walka o drewno :P

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Opublikowano

Wiek : 15/16

Imię : Mateusz

Zainteresowania : Skateboarding , Minecraft , PC , oprogramowanie

Coś o sobie (2-3 zdania) : Jestem na tyle doświadczonym graczem że wiem co to minecraft , gram od beta 1.2 . Umiem zagrać pro w trybach hard,survival.

Skype : Podam na PW

Ortografia 0/10 : 10

Co sadze o czitach : Jest to badzierw , odbiera 10/10 rozgrywki w minkraft

Nick w grze :LuzZer1658

sygnaturanem3sis.png

Opublikowano

Wiek :17

Imię : Dominik

Zainteresowania : Piłka nożna, muzyka, komputery

Coś o sobie (2-3 zdania) : Jestem spokojną osobą która ciężko wyprowadzić z równowagi. Mieszkam w Woj. Opolskim Miejscowość : Głogówek. Jestem imprezowiczem :)

Skype : Tak posiadam

Ortografia 0/10 : 9.5/10

Co sadze o czitach : Czity są dla osób które nic nie potrafią osiągnąć i myślę że na serwerze nie będzie takich osób

Nick w grze : Naruk

Opublikowano

Wiek :16

Imię : Marek

Zainteresowania : Piłka nożna, muzyka, Grafika

Coś o sobie (2-3 zdania) : Jestem Kreatywnym Graczem i kulturalnym.Pochodzę z małej miejscowości : Żywiec. Powiedzmy że lubię sobie pograć w minecrafta jak i nie zapominam o moim prywatnym realnym życiu.

Skype : Tak (podam w grze)

Ortografia 0/10 : 9/10

Co sadze o czitach : Hmm co myślę? jest to beznadziejny dodatek do gry który niszczy zabawę i grę.

Nick w grze : Maniok

Opublikowano

Wiek : 17 lat

Imię : Kamil

Zainteresowania : Sport, zielone

Coś o sobie (2-3 zdania) : Kamil, mieszkam w Łodzi, ucze sie w LO, uczeszczam na MMA oraz KICKBOXING.

Skype : diil.mach69

Ortografia 0/10 : 9/10 - nie jestem polonista;)

Co sadze o czitach : wypowiadalem sie o tym w ostatnim temacie

Nick w grze : Diilmach

31087.gif

32745.jpg

5392.jpg

32034.png

12223.png

28214.jpg

18162.gif

4367.jpg

19416.gif

Opublikowano

Wiek :14

Imię :Marcin

Zainteresowania :Minecraft,Bronie w wojny II,

Coś o sobie (2-3 zdania) :Lubie gracz w MC.Interesuje sie Braniami z II Wojny.

Skype :MrVortePL(jak nie ten dziala to z malej)

Ortografia 0/10 :7/10

Co sadze o czitach :Nie uzywam ich, bo one zmieniaja gre w latwiejsza.

Nick w grze :MrVortePL

Opublikowano

Wiek : 14 lat

Imię : Tomek

Zainteresowania : MInecraft

Coś o sobie (2-3 zdania) : Jestem Tomek, chodze do 2 klasy gimnazjum, trenuje Taekwondo

Skype : majorczyk21

Ortografia 0/10 : Mam dysleksje, ale staram sie nie popełniac błedów

Co sadze o czitach : Cziterów powinno się banować, ja sam nie czituje, bo po co

Nick w grze : BlowmenPL

mca.png
Opublikowano

Wiek :13

Imię :Wiktor

Zainteresowania :Interesuje się Grafiką/Nakręcaniem Filmów/Piłką Nożną

Coś o sobie (2-3 zdania) :Witam Nazywam się Wiktor.Mam 13 LAT.Interesuje się Grafiką/Nakręcaniem Filmów/Piłką Nożną

Skype :wiktor.zbroslawice

Ortografia 0/10 :9/10

Co sadze o czitach :są One Nie Dobre I Nie Dobrze Gra Się z Takimi Osobami które je mają

Nick w grze :lucxy55

Opublikowano

Wiek : 13

Imię : Daniel

Zainteresowania : Gra na komputerze , AutoIT (lecz jeszcze się uczę)

Coś o sobie (2-3 zdania) : Mam na imię Daniel , jestem miły i sympatyczny oraz mieszkam w Warszawie

Skype : daniel.dabrowski234

Ortografia 0/10 : 9/10 (czasem zdarzają się błędy)

Co sadze o czitach : Psuja bardzo grę i przeszkadzają innym . Nigdy nie chciałbym wgrać takie cholerstwo jak na przykład popularny nodus.

Nick w grze : elosik123 ;)

Moje poradniki:


- Plugin KATASTROFA


- Plugin 1VS1


- Plugin Troll


- Poradnik Redstone


- Plugin FakeSlots


Jeśli pomogłem daj like!



Robię paczki na zamówienie!


Resztę informacji na moim profilu.



Opublikowano

Wiek : 13

Imię : Bartek

Zainteresowania : Minecraft, pływanie

Coś o sobie (2-3 zdania) : Mam na imię Bartek, jestem z województwa kujawsko-pomorskiego, mam 13 lat. W minecrafta gram od wersji InDev

Skype : bartek221533 Short mnie ma

Ortografia 0/10 : 10

Co sadze o czitach : Ja osobiście nie lubię uzywać czitów, wolę normalnie grać

Nick w grze : MineResim

10 postów 20 postów 50 postów 75 postów 100 postów

110 postów 120 postów 150 postów 175 postów 200 postów

Opublikowano

MrVortePL elosik123 lucxy55 BlowmenPL Dodani za minutke zostaniecie ;p

"Sprzęt nie czyni gracza dobrym, ale pomaga dobremu być jeszcze lepszym" ~ Ja

Opublikowano

Wiek :15

Imię : Karol

Zainteresowania : Czytanie książek , granie w mc i lola

Coś o sobie (2-3 zdania) : Jestem miłym i kulturalnym graczem , który łatwo się dogaduje z innymi

Skype :

Ortografia 0/10 : 9

Co sadze o czitach : Nie lubię ich i nie używam , osłabiają rozgrywkę i nie dają radości z gry

Nick w grze : TristanHDD

BUMP

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...