Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.6][300 SLOTÓW][NOWE DROPY][POWIĘKSZONY EXP][AUTORSKIE PLUGINY][MASZYNA 32GB] -- Ender-Craft -- Serwer o którym marzą miliony!


Risen.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 329
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@UP

Lulz, Ty sobie żarty robisz?

Po 1 nie wiedziałem, że jest taki serwer

Po 2 planowałem ten serwer od trzech miesięcy

Po 3 co z tego, że mamy taką samą nazwę? :O

5465845486.png

Opublikowano

Risen . Ja jestem pod wrażeniem ;) Nick: KamilZZ Można się jakoś z Tobą prywatnie skontaktować , mógłbym pomóc przy budowie ,jesli bedzie taka możliwość .

Opublikowano

Uwaga! Informacja z ostatniej chwili!

Jeszcze jutro wyposażymy się w autorski Skrypt ItemShopu. Dzięki niemu będziecie mogli kupić rangi bezpośrednio na serwerze! Będzie działać komenda /sklep lub /is. ;)

Myślimy też nad autorskim panelem gracza na naszej stronie. ;)

5465845486.png

Opublikowano

Widzę, że mój szablon prezentacji został tu wykorzystany. :D

Miło mi. <3

 

To ja też biorę udział.

Mój nick to Lon333ly.

1389638202-U295319.png


Opublikowano

@UP

A no został. Bardzo ładny muszę przyznać. ;-)

Tak czy siak zaakceptowany.

 

//Testujemy aktualnie autorski skrypt ItemShopu. Póki co wszystko działa jak należy. Oby tak dalej. Wkrótce podamy adres forum no i oficjalny FanPage na Facebook. ;)

5465845486.png

Znawca
Opublikowano

@up

Zaakceptowani do czego?

A co trzeba zrobić żeby nie być zaakceptowanym do konkursu ?..

 

PS. Ten konkurs to zwykłe nabijanie postów + ciągły refresh dla serwera..

 

A jakie są te autorskie pluginy?

 

Nadal mi nie odpowiedziałeś.

Czyżby nie było żadnych autorskich pluginów?

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

@3xUP

Zaakceptowani. ;)

 

 

Buschat... <3

Też cie kocham wiem gdzie dzwoni ale w którym kościele to bd ciężako ;D

Ale co nieco kojarze ten serwer jest od dłuższego czasu ;)

Zawsze było duzo zabawy a ten ranking PvP szykujecie sieę bo bd w topce tego ;P

Opublikowano

@UP

Okey, pamiętamy. :-)

Zachęcam również do wyrażania opinii o serwerze i pisaniu propozycji. ;)

Cieżko opowiadać opinie o serwie skoro go nie ma ;D

A wgl jest jakiś team speak albo coś ? na pogadanke ;D

i jeszcze jedno pytanie rekrutacja na adminów on ?

Opublikowano

TeamSpeak będzie... Wszystko w swoim czasie. Jak znajdę czas, to jutro odpalę TS'a, żeby już można było porozmawiać z przyszłym graczami. :P

Rekrutacja OFF. Jedynym Adminem jak na razie będę ja. Zobaczymy później.

5465845486.png

Opublikowano

TeamSpeak będzie... Wszystko w swoim czasie. Jak znajdę czas, to jutro odpalę TS'a, żeby już można było porozmawiać z przyszłym graczami. :P

Rekrutacja OFF. Jedynym Adminem jak na razie będę ja. Zobaczymy później.

No to pamiętaj o mnie na adminie ;D

Rozumiem cie by nie było prot IV 5 min po starcie znałem takie przypadki ;D

że gracz 1 min po staracie rzucał stackowanymi Instant Dmg II xD

I jestem ciekawe jak miał by wyglądać ten ranking pvp ;D

Opublikowano

No właśnie...

Dlatego teraz chcę uniknąć takich sytuacji. A Moderatorzy itp aż tak potrzebni nie są. To nie FreeBuild, żeby dawać działki, tym bardziej, że ja na kompie noł lajfie 24/7... :P

5465845486.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...