Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz kogoś do gry? Chcesz się zapisać na let's play? Napisz tutaj!


Geoning

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pseudo : DomezX


Wiek : 17


Ilość os. : 1++


Dodatkowe info : Gram na survivalu 1.9 zapraszam do gry razem (czysty surv bez granicy mapy bez dodatków)


Kontakt : Skype - DomezX PW


Status : Aktualne


  • Odpowiedzi 204
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pseudo: Rivi

Wiek: 18

Ilość osób: 2-3

Dodatkowe info: szukam 2-3 osób do gry na skyblocku, waterblocku lub na obojętnie jakim serwerze...byle nie Creative oraz free build , najlepiej 17+ no i ts3 :v

Opublikowano

Witam! Jeżeli szukasz gildi na craft cora to dobrze trafiłeś!

 
Wymagania
13+
PvP od 7
Przynajmniej 2h
Wiedziec co to bojka, beczka itd.
Umiejetnosc chodzenia po kordach
TeamSpeak
Szacunek dla osób młodszych
 
 
JEZELI CHCESZ DOLACZYC OZNACZ MNIE "@SHAI332" LUB PISZ NA PW. 

Pokémon Polish Community

Pokémonowy serwer Discord!

Opublikowano

Mój pseudonim: MiFu




Mój wiek: 16




Ilość poszukiwanych osób: ok.30




Dodatkowe informacje: Gramy na serwerach hc itp.



Kontakt:

ts3: s112171.ents.pl


Status: Aktualne


Z miłą chęcią pomogę.

dc.eterniacraft.pl

dcb4f296b85e4dba245861bbfa30655a.gif

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Elo, sprawa jest taka. Szukam ludzi, którzy są chętni do gry UHC na hypixelu czy innych serwerach. Fajnie jeśli masz już jakieś doświadczenie w tym trybie :v Nudzi mi się granie solo, więc zbieram sam ekipe. Do gry teamowej trzeba 3 osoby, jeśli uda nam się zebrać większą ilość graczy to będziemy grać w kilku teamach. 

 

Pseudo: Sweadrey

Wiek: 17
Ilość osób: nieograniczona ilość :)
Dodatkowe info:  TS KONIECZNIE ! WIEK NIE OBCHODZI MNIE W SUMIE /kontakt poprzez pw na forum

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mój pseudonim:Nevil112




Mój wiek:15




Ilość poszukiwanych osób:1-4




Dodatkowe informacje:Szukam ludzi do gry na serwerze easyHC,HC



Kontakt:PW ,


Status: Aktualne


Opublikowano

Mój pseudonim:Tamer

Mój wiek:21

Ilość poszukiwanych osób:1-4

Dodatkowe informacje:Szukam ludzi chętnych do zagrania w project ozone 2 titan mode :)

Kontakt: Gadu-gadu 151245, Skype bercik_098, Steam layor073

Status: Aktualne

 

Opublikowano

Mój pseudonim: ThouSandGaming

Mój wiek: 16

Ilość poszukiwanych osób: 1-2

Dodatkowe informacje: Szukam kilka fajnych osób do grania na czystym survivalu, na własnym serverze ( oczywiście hamachi, nie będe płacił za hosting dla 3 graczy :P ). Nie ukrywam, że chodzi mi głownie o osoby trochę starsze które grają w minecrafta z pasji tworzenia. Gram już 4 lata i jak dotąd miałem 3 światy, które ciągle rozwijałem. Chodzi mi głownie o wspólne budowanie - tyle. Jeżeli jest ktoś chętny do pogrania wieczorami i głownie w weekendy zapraszam!

Kontakt: PW, Steam: http://steamcommunity.com/id/thousandgaming/ (skype lub ts których teraz nie podam)

Status: Aktualne

 

Opublikowano

Mój pseudonim: Sentinee, Liqiuu(kolega)

Mój wiek: 18, 19

Ilość poszukiwanych osób: im więcej tym lepiej

Dodatkowe informacje: Gramy na paczce FTB infinity evolved (1.7.10), Posiadamy swój własny serwer do minecrafta dla max 999 osób, mamy również kanal na tsie

Kontakt: PW

Status: Aktualne

NU94p9A.gif

Opublikowano

Mój pseudonim: majer




Mój wiek: 19




Ilość poszukiwanych osób: 3-4




Dodatkowe informacje: Szukam ludzi do gry na postawionym na mojej maszynie serwerze (Core i7-4790k, 16 Gb RAM, 100 Mb/s internet, dysk SSD). Paczka serwerowa zawiera ok. 170 modów głównie technicznych i jest oparta na modpacku Resonant Rise Mainline. Oferuję dobrą, przyjacielską atmosferę, pomoc w budowaniu, wprowadzenie w temat modów technicznych  :) W zamian wymagam tylko porządnego komputera żeby nie było co chwila narzekania, że komuś się coś tnie (bo ma np. Intel Celeron z 2006 roku i 2 Gb RAM) oraz wieku 15+. Serwer stawiany jest przez Evolve (lepszy zamiennik Hamachi). Zapraszam do kontaktu, świat ruszy dopiero gdy będą nas minimum 3 osoby  ;) Gra głównie popołudniami, wieczorami i w weekendy (właśnie zaczynam studia), ale jeżeli ja nie mogę grać - piszesz do mnie i odpalam serwer.



Kontakt: skype: rmaj97, gg: 8010421, PW na forum.


Status: Aktualne


Opublikowano

Mój pseudonim: Elnerus




Mój wiek: 15




Ilość poszukiwanych osób: 1-4




Dodatkowe informacjeSzukam osób do gry na prywatnym serwerze z modami przygodowymi :)



Kontakt: PW


Status: Nieaktualne


Opublikowano

Mój pseudonim:Kedzior87Junior




Mój wiek:16




Ilość poszukiwanych osób:Dowolna




Dodatkowe informacje:Szukamy osób na server z modami. Paczka Resonant Rise około 200 modów.Wymagamy jedynie wieku powyżej 14,posiadania team speak 3 oraz jakiegokolwiek ogarnięcia. Server istnieje od około 1,5 miesiąca mamy już sporo wybudowane ale to nie przeszkoda by się dobrze bawić.



Kontakt:Skype facebook:marekczarnecki111


Status: Aktualne


Opublikowano

Mój pseudonim: Aplay

Mój wiek: 16

Ilość poszukiwanych osób: Dowolna

Dodatkowe informacje: Chętnie pogram z miłą i fajną osóbką, z którą będę mógłbym się dogadać. Pobudowalibyśmy sobie na creative, tak po prostu z nudów, wymagam dobrych zdolności w budowaniu, styl - modern. 

Kontakt: PW 

 

Status: Aktualne

 

#LenovoLegion Team

Opublikowano

Mój pseudonim: MrMaciox




Mój wiek: 17




Ilość poszukiwanych osób: Duuużo ;)




Dodatkowe informacje: Poszukuje osób do gildii ;)



Kontakt: PW

StatusAktualne


Opublikowano

Mój pseudonim: Eryk

Mój wiek: 33

Kontakt: prywatna wiadomość

 

Ilość poszukiwanych osób:

dowolna liczba osób w różnym wieku; dominują u nas dorośli, ale młodzież znająca zasady kultury również mile widziana

 

Dodatkowe informacje:

Poszukuję osób do gry w trybie survival+królestwa. Gra opiera się na wtyczce podobnej do factions, ale zawierającej liczne ulepszenia. Królestwo gromadzi punkty zasobów za zbieranie ekskluzywnych surowców (złoto, diament, szmaragd). Punkty te można przeznaczyć na zajęcie terenu, zakup dodatkowej ochrony (np. przed creeperami, deptaniem pola albo TNT) oraz instalacji obronnych (np. wieże samoczynnie ostrzeliwujące wroga).

 

Gra przewiduje surwiwal w starym stylu. Zaczniesz w dziczy z pustymi rękami, ale pełną głową. Nie będzie żadnego spawna, gdzie mógłbyś zdobyć wszystko korzystając z ochrony. Nie pomoże Ci żadna teleportacja. Aby odnaleźć istniejące już królestwa, musisz podróżować na własnych nogach i sam zatroszczyć się o pożywienie (głód jest uciążliwy) i o broń.

 

Sam decydujesz o swoim losie. Ty wybierasz, czy stworzysz własne potężne królestwo, czy dołączysz do już istniejącego państwa, czy też może zostaniesz pustelnikiem lub wędrowcem.

 

Status: Aktualne

Opublikowano

 




Mój pseudonim: Namaless




Mój wiek: Najmocniej przepraszam, ale jeżeli powiem to nie będę aż tak Namaless ;D 




Ilość poszukiwanych osób: 1




Dodatkowe informacje: Poszukuję kogoś do pogrania na jakimś trybie, który wspólnie wybierzemy. Chciałabym, by osoba była lojalna i miała poczucie humoru. Uwielbiam hejtować ludzi, szydzić z nich i się nabijać na serwerach, więc jeżeli ktoś ma równie specyficzne poczucie humoru to zapraszam :) Nie korzystam ze skype, ts i tak dalej. 



Kontakt: PW


Status: Aktualne


Opublikowano

Mój pseudonim: Cavios

Mój wiek: 17

Ilość poszukiwanych osób: Nie określona

Dodatkowe informacje: Poszukuje ludzi do gry na serwerach nie koniecznie polskich, technicznych (Sky Factory, Resonant Rise itp.)
Posiadam TS3

Kontakt: TS3(IP DO UZGODNIENIA!) / Skype : MrCavios2 lub PW Forum!

Status: Aktualne

 

Opublikowano

Mój pseudonim:Query




Mój wiek:15




Ilość poszukiwanych osób: 5 




Dodatkowe informacje: Szuklam sooby do nagrywania na yt.



Kontakt: Skype- LutAF806


Status: Aktualne


5zlm27i801c2_t.jpg

Opublikowano

Mój pseudonim:Tamer

Mój wiek:21

Ilość poszukiwanych osób:1-4

Dodatkowe informacje:Szukam ludzi chętnych do zagrania w project ozone 2 titan mode :)

Kontakt: Gadu-gadu 151245, Skype bercik_098, Steam layor073

Status: Aktualne

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nick: SMERF_pRo100wNiC

Wiek: 16

Szukam osób do ekipy :) wiek nie gra roli wystarczy

Umiec grac na serwerach typu survival/hardcore

Dziewczyny mile widziane

Kontaky: pw/ skype

Zapraszam!

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Mój pseudonim:Tamer




Mój wiek:21




Ilość poszukiwanych osób:1-3




Dodatkowe informacje:Aktualnie kończe project ozone 2 titan mode i szukam kogoś chętnego do zagrania na kappa modzie oj będzie wyzwanie :) 


Mam własny serwer 10gb ram



Kontakt: Skype bercik_098, Steam layor073


Status: Aktualne


 


Pozdrawiam


Opublikowano

Mój pseudonim


 Elnerus


Mój wiek


15


Kogo poszukuję


Szukam od 1 do 5 osób, które są chętne do gry na prywatnym serwerze Minecraft na modach.


Informacje


Serwer opiera się głownie na 3 modach:


Tinkers Construct dodaje nowe narzędzia, modyfikuje sposób ich tworzenia.


Roots - magia natury.


Pam's HarvestCraft - warzywa, drzewa owocowe, kanapki, soki itp.


Poza tym na serwerze są jeszcze mody: GraveStoneMorePlayerModelsBackPack.


Kontakt


Prywatna wiadomość na forum.


Status


Aktualne


Opublikowano

Mój pseudonim:

xDemonYT

 

 


 

Mój wiek:

14

 

 


 

Ilość poszukiwanych osób:

OK. 7

 

 

Wymagania:

TeamSpeak, min. 12 lat, minecraft 1.11, premium(opcjonalne ale lepiej żebyście mieli)

 

 


 

Dodatkowe informacje:

Poszukuję osób ogarniętych, które mogłby grać ze mną na moim serwerze prywatnym w minecraft.

 

 

 


 

Kontakt:

TeamSpeak: Team4Game.Pl (a w nazwie całej demonjadogrania, jak nie możesz wejść przez to to wpisz po prostu numerek np. demonjadogrania2), wiadomość do mnie na forum.

 

 


 

Status:

Aktualne

 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Szukam chetnych osob do gry (ilosc nieograniczona).
Moj nick: Heriox
Moj wiek: 16

Premium: nie
Wiek: 14+
Chociaz minimalna znajomosc modow.
Skype: hubertdrzewiecki
Serwer dedykowany na paczce DNS.

Opublikowano

Mój pseudonim: MXewart




Mój wiek: 17




Ilość poszukiwanych osób: 10




Dodatkowe informacje: Poszukuję do serwera Lobby.



Kontakt: Wiadomość prywatna na forum.


Status: Aktualne


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...