Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][NOWOŚĆ]Albator.pl - To my tworzymy przyszłość!


Istny Diabel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

359l3kj.png

 

Tworzenie nowej zapowiedzi nic wam nie da świat i tak pozna prawdę.

Poważne forum dla poważnych ludzi.

Opublikowano

No to lecimy od początku, bo autor nadal uznaje się za twórcę serwera. Będę na górze, więc więcej osób się dowie.

fxnq.jpg

gkcy.jpg

pxso.jpg

 

"Twórcy" uważają, że są autorami grafik. Taki skromny dowodzik na to, że nie.

 

Serwer jest jedną wielką kopią serwera Draenor i każdy to powie. Wystarczy zaglądnąć na ich stronę, youtuba bądź ich prezentacje.

 

Warto sobie zaglądnąć do prezentacji Draenora i porównać.

 

Tworzenie nowych tematów i tak nic nie da, prawda zawsze wyjdzie na jaw. Pozdrawiam.

Koniec z MPCForum.pl i ogółem z metinem

:D

 

sunp.png

Sygnatura wykonana przez

Isuribi aka Amelka.

Opublikowano

Serwer znakomity, prezentacja bardzo dobra. Może zagram.

Ale teraz wyczekiwuje na resthea.pl ;D

80634320672982814763.png

Resthea.pl

Opublikowano

HAHAHAHAHAHAH, już się w tamtym temacie wypowiadałem hahahahaa, zrobili nową prezke aż padłem ze śmiechu hahahaa. Skopiowaliście kogoś ciężką pracę, którą ktoś poświęcił dla innych to wy to jeszcze kopiujecie i mówicie, że to wasze + że niby screeny z waszego serwera a chyba panowie @UP mają dość dowodów, że wszystko jest zrobione u nich na komputerze i nie pozwolili wam tego kopiować + żałosna administracja haaahaha.

 

Pozdrawiam Muzarz i Życzę Wielu DDoS'ów / Niepowodzeń / Nie Polecam / Nie wbije.

ZceIUCf.gif


"You are not my friend, you are my brother, my friend" ~PashaBiceps

Opublikowano

kspg.jpg

A teraz zdjęcie ze statystyk na stronie głównej Draenora:

 

350uq6r.jpg

 

Jak widać zdjęcie okienka zrobione na serwerze Draenor.

Koniec z MPCForum.pl i ogółem z metinem

:D

 

sunp.png

Sygnatura wykonana przez

Isuribi aka Amelka.

Opublikowano

Oj chyba numery się zgadzają?

dvlb.jpg

 

Pozdrawiam wszystkich normalnych.

Poważne forum dla poważnych ludzi.

Opublikowano

Przejmujecie się, najwyżej Tenmaa zrobi gameplay, jak na SonixMT2 i będzie gitara, bo na pewno wystartują - to są zbyt chciwi dolarów ludzie. Wątpie by się poddali.

Opublikowano

A ja zagram. Jeśli to ma być taki sam serwer jak draenor (bardzo dobry serwer) bez buga na yang to zagram.

Prawdą jest że skopiowany ale zauważcie że tu wszystko jest kopiowane. Wiele serwerów ma to samo, tu jest dokładna kopia draenor'a.

Opublikowano

Grałem/am na Serwerze Forgamu - Senthia.pl i SUPER SERWER.

 

na Albatorze zagram , bo widze znalazl sie jeden team który robi cos dla graczy, a nie tylko kase..

 

Serwer mi sie bardzo pdooba, nie widziałem jeszcze takiego, byc moze cos maja skopiowane z Dranore ale badzmy realistami... pliki kazdy ma chinczykow czy tam gameforgu. wiec smiesza mnie wypowiedzi tych wyzej ze kradizoen to , ze tamto stamtad, ze ten robil to a tamten jeszcze co innego.

 

Zgodze si etakze z 4Game, czasem ochlonijcie troche od Metina ,a nie robicie jeszcze jakies filmiki z GRUBYMI PALUCHAMI i tanim telefonem hahahahaha....

 

ZAGRAM NA ALBATORZE NA 100%

 

Pozdrawiam Raziel

Opublikowano

Również Cie pozdrawiam jebany dewiancie, jestes pierdoloną osoba posiadająca alternatywne poglądy na temat prawa własności i ktos powinien Ci uswiadomić to że jestes tylko ZŁODZIEJEM !

3KIpGJ1.gif

Opublikowano

FailGame zajebisty serwerek,

szkoda, że nie wasz.

 

Pozdrawiam i gratis reklama, którą zapewne sami nakręciliście dla samych siebie.

 

Emeryt GM Draenor


Emeryt GM Kalimdor


Emeryt GM Draenor2


Emeryt Moderator Forum Astium


Emeryt Moderator Forum Death Note

Opublikowano

Również Cie pozdrawiam jebany dewiancie, jestes pierdoloną osoba posiadająca alternatywne poglądy na temat prawa własności i ktos powinien Ci uswiadomić to że jestes tylko ZŁODZIEJEM !

 

Prawa własności w tym dziale...czego to jeszcze ten świat nie wymyśli...

Opublikowano

 

Prawa własności w tym dziale...czego to jeszcze ten świat nie wymyśli...

 

Nie chodzi o własność, a podpierdalanie niemal słowo w słowo szczegółów serwa. ;]

Emeryt GM Draenor


Emeryt GM Kalimdor


Emeryt GM Draenor2


Emeryt Moderator Forum Astium


Emeryt Moderator Forum Death Note

Opublikowano

Panie nie pyskuj bo i twój itanos pójdzie w pizdu dzieci będą mialy ubaw na hamachi dla aseja będziesz się tłumaczyć że Ci strona z serwera wyjebała

 

 

hehe wiedze ze cię boli to ze mój serwer stoi a ty nawet nie wystartujesz. ale to dobrze niech cie to ku*** boli złodzieju.


Opublikowano

Przejmujecie się, najwyżej Tenmaa zrobi gameplay, jak na SonixMT2 i będzie gitara, bo na pewno wystartują - to są zbyt chciwi dolarów ludzie. Wątpie by się poddali.

 

Tenma może jedynie ten serwer pogłaskać bo chuja zrobi Zapłacił z sunushim na wspóle za tą dziure od niemców? beka atrochę gowna upadnie bezprecedensowo

POMOGŁEM? DAJ add.png

 

sygnaf.png

Opublikowano

Brak słow .

 

Kolego piszesz pod moim postem ze " brak słów " wiec jak opiszesz tego złodzieja? ??. Powiedz mi jak moza podp*** komus robote i podpisać sie pod tym?? powiedz jak. Uwierz mi ze nie ma litosci dla takich smieci dla takich śmiwci jak 4G*** .


Opublikowano

Kolego piszesz pod moim postem ze " brak słów " wiec jak opiszesz tego złodzieja? ??. Powiedz mi jak moza podp*** komus robote i podpisać sie pod tym?? powiedz jak. Uwierz mi ze nie ma litosci dla takich smieci dla takich śmiwci jak 4G*** .

 

No ale człowieku! Płaczesz pod tym temat jakby ktoś Ci łopatke zabrał... O co Ci chodzi... Przecież ten serwer " i tak nie wystratuje" jak to ująłeś, więc po co tu się wyżalasz...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...