Skocz do zawartości

[Zapowiedź][NOWOŚĆ]Albator.pl - To my tworzymy przyszłość!

Istny Diabel

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No to lecimy od początku, bo autor nadal uznaje się za twórcę serwera. Będę na górze, więc więcej osób się dowie.

fxnq.jpg

gkcy.jpg

pxso.jpg

"Twórcy" uważają, że są autorami grafik. Taki skromny dowodzik na to, że nie.

Serwer jest jedną wielką kopią serwera Draenor i każdy to powie. Wystarczy zaglądnąć na ich stronę, youtuba bądź ich prezentacje.

Warto sobie zaglądnąć do prezentacji Draenora i porównać.

Tworzenie nowych tematów i tak nic nie da, prawda zawsze wyjdzie na jaw. Pozdrawiam.

Koniec z MPCForum.pl i ogółem z metinem

:D

sunp.png

Sygnatura wykonana przez

Isuribi aka Amelka.

HAHAHAHAHAHAH, już się w tamtym temacie wypowiadałem hahahahaa, zrobili nową prezke aż padłem ze śmiechu hahahaa. Skopiowaliście kogoś ciężką pracę, którą ktoś poświęcił dla innych to wy to jeszcze kopiujecie i mówicie, że to wasze + że niby screeny z waszego serwera a chyba panowie @UP mają dość dowodów, że wszystko jest zrobione u nich na komputerze i nie pozwolili wam tego kopiować + żałosna administracja haaahaha.

Pozdrawiam Muzarz i Życzę Wielu DDoS'ów / Niepowodzeń / Nie Polecam / Nie wbije.

ZceIUCf.gif

"You are not my friend, you are my brother, my friend" ~PashaBiceps

Grałem/am na Serwerze Forgamu - Senthia.pl i SUPER SERWER.

na Albatorze zagram , bo widze znalazl sie jeden team który robi cos dla graczy, a nie tylko kase..

Serwer mi sie bardzo pdooba, nie widziałem jeszcze takiego, byc moze cos maja skopiowane z Dranore ale badzmy realistami... pliki kazdy ma chinczykow czy tam gameforgu. wiec smiesza mnie wypowiedzi tych wyzej ze kradizoen to , ze tamto stamtad, ze ten robil to a tamten jeszcze co innego.

Zgodze si etakze z 4Game, czasem ochlonijcie troche od Metina ,a nie robicie jeszcze jakies filmiki z GRUBYMI PALUCHAMI i tanim telefonem hahahahaha....

ZAGRAM NA ALBATORZE NA 100%

Pozdrawiam Raziel

Prawa własności w tym dziale...czego to jeszcze ten świat nie wymyśli...

Nie chodzi o własność, a podpierdalanie niemal słowo w słowo szczegółów serwa. ;]

Emeryt GM Draenor

Emeryt GM Kalimdor

Emeryt GM Draenor2

Emeryt Moderator Forum Astium

Emeryt Moderator Forum Death Note

Przejmujecie się, najwyżej Tenmaa zrobi gameplay, jak na SonixMT2 i będzie gitara, bo na pewno wystartują - to są zbyt chciwi dolarów ludzie. Wątpie by się poddali.

Tenma może jedynie ten serwer pogłaskać bo chuja zrobi Zapłacił z sunushim na wspóle za tą dziure od niemców? beka atrochę gowna upadnie bezprecedensowo

POMOGŁEM? DAJ add.png

sygnaf.png

Kolego piszesz pod moim postem ze " brak słów " wiec jak opiszesz tego złodzieja? ??. Powiedz mi jak moza podp*** komus robote i podpisać sie pod tym?? powiedz jak. Uwierz mi ze nie ma litosci dla takich smieci dla takich śmiwci jak 4G*** .

No ale człowieku! Płaczesz pod tym temat jakby ktoś Ci łopatke zabrał... O co Ci chodzi... Przecież ten serwer " i tak nie wystratuje" jak to ująłeś, więc po co tu się wyżalasz...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Zapowiedź][NOWOŚĆ]Albator.pl   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...