Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na wspólną grę


Czaka.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: KillerPlayFew

Lvl 19

Bronie: aek,aug,abakan,xm8,famas i dzisiaj l85 kupuję.

Skype: przemko1260

Gram tylko na sharqi rush, a precyzyjniej na Bunnies Battlefield.

 

@down

No jasne, ze w tym pakiecie.

                           

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

W grze: Rozpracowany, JahLivePL, JahmanRange, +Jahman+ (czy jakoś tak)

 

Bronie: MP5, MP7, G53, MTAR-21, AS-WAŁ, XM8c, UZI. FAMAS, AEK-971, SCAR-L, XM8, M240B,M249 SAW, FN MINIMI PARA, QBB-95, MG36, M60, M27 IAR, QJY-88. L96A1, M24, SVU-U, WSS Wintoriez,

 

Na medyku M1911 Elite, Na mechaniku oraz snajperze 93r, na szturmowcu MP-433 Elite

 

Gram tylko na Omanie.

Jeżeli poszukujesz listy ID przedmiotów Minecraft, komend WorldEdit, to zapraszam do mojego poradnika!

 

 

25hmxok.png

Opublikowano

Pisałem już tu ale czas jakoś to zaktualizować więc tak:

 

szturmowiec 20 lvl

mechanik 16lvl

snajper 12lvl

medyk 12 lvl

 

Lat 14

skype: dominikxxx99

Ktoś chce pograć ?

Opublikowano

Update:

Szturmowiec KillerPlayFew

Lvl: 22

Bronie: aek,scarl,stg,m4,famas,l85,ak,xm8,abakan,

Pistolety: mp rex, m1911 veteran, m1911 elite

Mapy: sharqi, basra, karkand

Ban: Nie, tylko na serwerach za skilla

Skype: przemko1260

                           

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć jestem Hatchi gram Snajperem 16 z m82a3 Nagrywam też na yt więc jeśli ktoś chętny to gg 13142042

Więc

Klasa: Zwiadowca

Poziom: 16
mój wiek: 16 years

w grze teraz staram się ogranąć latanie helikopterami i odrzutowcami

Opublikowano

Update:

Szturmowiec 25lvl

Medyk 15lvl

Snajper 16lvl

Mechanik 15lvl

Nazwa: pawelek2002

Wiek: 12lat

Broni nie będę wypisywał bo co to za różnica

Jeśli ktoś.chce pograc to pisać na PW.

Opublikowano

Już pisałem ale parę mies. temu potem mi się wysypał komputer teraz odświeżam

Zwiadowca - lvl 12 - InsaneYtt93

Medyk - lvl 6 - ProMed_1993

Szturmowiec - lvl 10 - Szturmowiec93

Mechanik - lvl 7 - Azonic93

 

zapraszać mile widziany Ts3 bądź inny komunikator :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witajcie , poszukuję graczy do klanu [eG] w którym gralibyśmy przykładowo całym składem w Soboty i

Niedziele i gdyby ktoś chciał to w tygodniu popykać. Aby dołączyć do klanu trzeba speł

niać następujące warunki :

 

- Min. 13lat.

- lvl od 15 w górę

- sprawny mikrofon oraz Team Speak 3.

- trochę fundsów na zmianę nicku z dopiskiem [eG].#Nick

- k/d minimum 1.00

 

Gdyby było oko 10-15 osób , zakładam własny serwer na którym moglibyśmy sobie ćwiczyć , oraz walczyć z innymi teamami.

Jeżeli spełniasz warunki to napisz podanie w którym przedstawisz:

 

1.Wiek [ ]

2.Lvl [ ]

3.K/D [ ]

4.Klasa Medyk,Snajper,Szturmowiec,Technik

5.Broń:

 

Zapraszam !

#Pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Siema, zapraszam na mój prywatny kanał Ventrilo (koniecznie wersja 2.1.4) - nie zniechęcaj się, instalacja itd. to niecałe 5 minut roboty.

 

Trójka studentów chciała zaprosić parę osób do wspólnej gry.

 

Gramy bardzo często gramy w najróżniejszych godzinach.

 

Dane:

 

IP: 178.217.186.76

Port: 6502
(reszta pusta)

 

Połącz i wejdz na kanał który jest na samym dole: Battlefield Play4Free hasło: pawel321

 

Ustaw guzik do gadania
Wejdz w setup i po lewej kliknij Hotkey a następnie nacisnij guzik, po wciśnięciu którego możesz mówic do reszty osób.

(nie polecam caps locka, nie działa w grze, ja mam ustawiony lewy alt i wszystko pięknie śmiga)

 

Więcej info w temacie http://www.mpcforum.pl/topic/1145763-tut-serwer-ventrilo/#entry9844510

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam.

Jest ktos chetny na wziecie udzialu w teamie VT (Victorious-Team) w lidze p4f ? jest nas 25 osob, jednak jesli ktos ma ochote i tsa ktorego zawsze moze zainstalowac to zapraszam.

Prosze zainteresowanych o wiadomosc prywatna lub zgloszenie sie pod tym tematem.

Strona ligi: 

www.thep4fcompetition.enjin.com

Strona.VT : 

www.victorious-team.enjin.com

TS3 podam jak bede w domu.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Cześć! Szukam 2-3 osoby do statspadowania czyli nielegalnego nabijania punktów. Potrzeba mieć tylko konta na niskie poziomy.

Kontakt: mogę wejść na ts / mumble / skype / gg. Cokolwiek :)

Póki co zapraszam na pw chętnych.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

kontakt skepy: songo1257 i mpc 

wiek 15 lat

klasy: 

-szturmowiec 16 lvl z pakietami

-medyk 13 lvl z pakietami

-snajper 14 lvl z pakietami

Miałem dosyć długą przerwę około 2 miesięcy i postanowiłem znowu grać tylko samemu to robi się nudne.

Szukam osoby w podobnym wieku .

Wymagania:

-posiadania ts,skeypa

I to tyle :)

Opublikowano

11lv Snajper 12lv szturmowiec latam z m82a3 Na snajperze famas i stg na szturmo nick OrdekPL

Intel Core i7-4770 l MSI B85-G43 l ASUS GTX TITAN BLACK 6GB l CORSAIR VENGEANCE 8GB l BeQuiet 650W l Zalman Z3 l

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

lvl 21 mechanik mam 17 lat . Biegam z UMP-45 lub z mp7 lubię grać na mapkach OMAN i DALIAN(obydwa tryby). Chętni zapraszać konio1802 lub na skype kondzio180297.

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Snajper 17lv uzbrojenia nie chce mi się za bardzo opisywać ale oceniam na 6 z 10.

Lat 21, nick ilpem.

Kto jeszcze gra i zna fajne serwery zapraszam do kontaktu to po gramy w wolnym czasie :)

Ewentualnie można pomyśleć nad założeniem jakiegoś klanu czy coś :)

Moje GG : 45508174 

Skype : Jemilo.

 

Pozdrawiam ! 

Opublikowano

Drodzy Gracze! Mam przyjemność zaprosić Was, do klanu  Victorious Team !

Wymagamy:

-wiek 16+ ( w niektórych przypadkach ta bariera może zostać nagięta)
- sprawny w 100% mikrofon oraz program TeamSpeak3
- regularna aktywność w grze, obecność na treningach
- umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
- kultura osobista oraz stosowna dyscyplina wobec liderów i innych klanowiczów
- czysta kartoteka (zbanowani gracze nie mają tutaj czego szukać)
- brak podejrzeń o używanie programów trzecich w trakcie rozgrywki (czyt. aimbot, wallhack, macro etc.)
- minimalny poziom preferowanej klasy postaci: 16

Jeżeli nie spełniasz wszystkich powyższych wymagań, niestety nie możesz stać się członkiem klanu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś przyłączył się do naszej społeczności!

 

Jeśli masz jakieś pytania/ jesteś zainteresowany wstąpieniem w nasze szeregi/ chcesz uzyskać więcej informacji, proszę o wysłanie do mnie prywatnej wiadomości,

Zapraszam !

 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

3 Postacie :

 

MrBattlefield3   -   Szturmowiec   -   21 level   ( Mapy "z buta" typu Sharqi )

MrSniperND   -   Zwiadowca   -   13 level   ( Mapy "z buta" typu Sharqi  /  Mapy lotnicze typu Oman )

V4SID3   -   Inżynier   -   10 level   ( Mapy lotnicze typu Oman )

Link : http://battlefield.play4free.com/pl/profile/2493418269

 

Wiek 15

Skype : bartek.rogowski9

 

Zależy mi głównie na klasie "przeciwnej"  typu "Ja Szturmowiec" -  "Pan X  Medyk"

graphic.png


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...