Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na wspólną grę


Czaka.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ej pitagoras ja z tobom pogram nick vreither i na tym samym koncie volzersHD

...

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

witam mam 14 lat gram snajperem i medykiem oba konta posiadają pakiety Mój Nick Wróbel1257

Kontakt:

Skeyp songo1257

gg 47299684

Opublikowano

Famas ulepszony na maxa.

Szturmowiec level 12 ( pol lvl do 13 )

Nick: KopneCieReka ( nick stary sprzed 2 lat)

Kontakt: Pw na mpc albo na LoL'u nick: Ghedes

Mikrofon chwilowo nie dzialajacy.

Opublikowano

Medyk 22lv Sniper 15lv Szturm 14lv Nick w grze Gromed[PL] posiadam Skype nick:szymon12072000 Szukam osób do 15 lat gram na mapkach sharqi szturm/rush karkand rush basra

Opublikowano

Mam 19 lat szukam ludzi chętnych do gry zapraszać do znajomych : nick ( InsaneYt93 , Szturmowiec93 , ProMed_1993 , Azonic93 )

 

Zwiadowca Lv 12 ( GOL + Lufa zbliżeniowa + Lufa precyzyjna ) ( Mp-443 )

Szturmowiec Lv 9 ( XM8 + Lufa precyzyjna + amunicja półpłaszczowa + kolba stabilizująca ) ( M9 )

Medyk Lv 6 ( M60 + Ciężka lufa + mag. o dużej poj. + kolba thunderbolt ) ( Scattergun )

Mechanik Lv 6 ( XM8C + Rapidaim reddot + lufa copperhead + mag. piranha + kolba thunderbolt ) ( MP-443 Elite )

 

PS. Jeżeli masz aimbota to nawet nie zapraszaj.

Opublikowano

nick w grze: Amitabh

klasa: recon

broń: M82A3, L96A1

lvl: 30

płeć: kobieta :P

 

Zapraszam na TS3!

(Adres podam na PW!)

 

Gram TYLKO na mapach: Karkand(rush), Sharqi ruch, Mashtuur

Opublikowano

Lat: 14 (prawie 15)

Nick: Prochu98

Klasa: Szturmowiec

Poziom: 16

Bronie: AEK-971, XM8, FAMAS, SCAR-L, G3A4

Gram prawie codziennie w różnych porach. Dobrze latam Heli oraz prowadze czołgi. Staram się grać taktycznie, a nie na pałe. Często używam C4.

Opublikowano

Lat: 20
Nick: Ilpem
Klasa: Sniper
Poziom: 17
Bronie: M95
Dodatki : Dobry pilot Helikoptera, wyborowy strzelec na dalekie dystanse :)

z7upphW.jpg
Zapraszam na mojego TeamSpeak 3 !
IP : srv2.multigaming.pl:10012 // Hasło : paranormal

Opublikowano

A więć jestem gangsterem mam tam 15lvl medyk/10lvl assult 15 lat , kontakt skype pisać pw.

Opublikowano

Nick w Grze : K4miloPL

Poziom : 18/17 oraz 18/12 (Narazie :P)

Lat: 13 ale ogarniam gre Skilla wielkiego az tak nie mam ale malego tez nie :D

 

Moze sie doczekam jakiegos zaproszenia w grze, Mam mikro itd. takze pograc mozna czy przez ts3 czy skype to juz mi obojetne :)

 

Tak wiem biegam z L85 i pustynnym M145 i polowa serwera mnie wyzywa od nooba, ale co z tego ? xD

K4milo%20PL.png

Opublikowano

Siema... :D

Mam 15 lat i Szturmowca 8 lvl (mały)

Teraz zaczynam zabawy w chmurkach czyli helikopterki i myśliwce

Skype : s.kotella

KrejzooL Poleca NirvaRPG

Opublikowano

Snajper - 11llvl

Wiek- 16lat.

Nick w grze- Gradka ( Kroomwell )

Broń - SV-98, SVU, SVD, M14 EBR.

Skype- altuscraft ... tak wiem jakiś taki c******, ale z przed 2 lat xD...

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Siema

nick: czarodziej20 zwiadowca 16PZM

czaromecha medchanik 11PZM

czarodziej19 medyk 11PZM

czarodziej17 szturmowiec 11PZM

Szukam znajomego który ma bardzo dobre umiejętności lotnicze i dobrze umie latać

 

Broń - L96A2

Pistolet - MP-412 REX

Clayore czujnik , moździerz i granat

 

Broń - MP7,XM8C i P90

Pistolet - M9

RPG mina ppanc i granat

 

Broń - MG36 i FN Minimi Para

Pistolet - M1911

Apteczka i defibrylator

 

Broń - L85A2 i FAMAS

Pistolet - MP-443

Amunicja i granaty dymne

Opublikowano

Elo! Chcesz pograc z:

 

Mechanikiem(Piterkwiat) z 23poziomem wszystkimi bronmi i dodatkami oprocz g53?

Szturmem(Piteraskwiat) z 12poziomem z Krefdjurem +An & Aek?

Medykiem(Piterkwiats) z 11poziomem z Jonj i Qbb & M60?

Snajperem(Piterkiler) z 13poziomem z J-Triger & Shredaxu?

 

+Sprawny skype

+15lat

+Mozliwosc grania w grupie

+Niezly skill na mechu

+Bycie na YT :) (Piteraskwiat)

+Mila atmosfera

 

Czego chcec wiecej?

Pisz!!!

Piteraskwiat.png

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, 14 lat posiadam skype i sprawne mikro, mam tak że:

-Mechanika- 13lvl (Natty+pakiet celnego)
-Szturmowca 10lvl (kreftdjur+aek)

-snajper 7lvl (shoderux)

JAK COŚ PISAĆ NA PW LUB SKYPE:

dominikxxx99

Opublikowano

Nick w grze: TERRORYSTA_POL

LvL: 20

Klasa: Snajper(zwiadowca)

Broń: M95

Średnia expa na runde: 5-10k

Dobry : Heli, hydra, kampienie, szybki RASZ na flage:D

 

O mnie

Imię: Konrad

Wiek: 18 za 4 mieś 19 xD

Gram w godzinach: Pon-Pią 15-19 WEEK 20:00 do 04:00(w nocy)

Zapraszam stały kontakt GG: 40474396 TYLKO OSOBY PODOBNE Z DANYMI:D

Opublikowano

Siema, nick w grze sebastianolek, 23 lata :) 25 lvl snajper oczywiście głównie gram l96 i m95 z najlepszymi modyfikacjami jak ktoś chętny pisać na priv Pzdr

Opublikowano

Cześć. W tę grę gram od ponad roku (oczywiście więcej miałem przerw niż grania). Każda z mojej postaci ma nasty lvl, pełny ubiór oraz bronie (wraz z najlepszymi dodatkami):

 

Szturmowiec: Famas, AEK-971, XM8 + rewolwer REX

 

Medyk: M27 IAR, MG36, PKM, FN Minimi PARA, 870 combat shotgun, Spas-12 + MP443 i Desert Eagle

 

Inżynier: MP5 + MP443 Elite

 

Snajper: M95, SKS + M1911 i Scattergun

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

czesc mam szturmowca lvl 20, medyka lvl 14, mechanika lvl 13, snajpera lvl 15

bronie na stale; wszyskie na szturowcu do 20 lvl oprócz ak47,m60,m27iar,mg3,mp5,pp2000,sks, m95, sv98

dodatki;mam ostrzalmozdzierzowy,czujnik ruchu,defirylator,flare,c4,2 miny ppanc,granatnik (chyba xm25),granaty,dobrze latam w heli i samolocie

główne pistolety;scattergun na snajperze i medyku,rex,mp433 elite,m1911 veteran na szturmowcu,na mechaniku m1911

nazwy zolnierzy:

pawelek2002

medyk2002medyk

mechanik202020

pawelmessi7ow

zapraszajcie!!!!!!!!!!!!!!!! Edit:dzis kupilem famas i l85

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...