Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na wspólną grę


Czaka.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie dlaczego mnie wywalaja i pisze w administratorze ze jestem na czarnej liscie . Jak nic nie zrobilem gram z przepisami nie mam hackow . Czy mozna cos z tym zrobic?

Prosze o pomoc

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:szluga123

Klasa:Szturmowiec

 

Lv:14(Blisko 15)

 

Dodatkowe informacje:Nigdy mnie nie oskarzano o cheaty, celnie strzelam ,gdyz mam STG Auga(ten na 9 lv).Wszystkie punkty za lvl wkladam do sil powietrznych.Bardzo dobrze sie sprawuje w lataniu samolotem , z heli tez mi dobrze idzie:). Gram tylko na Oman, ale mozna mnie namowic na szturm, poniewaz dobrze strzelam i lubie takie typu zabawy;P.Posiadam TS3 i Skype.

Opublikowano

Nick: NOREKKABBOM

Klasa: Szturmowiec

LvL: 7 (prawie 8)

 

Dodatkowe informacje: Nie jestem jakimś koksem, ale rundy kończę na środkowych pozycjach.

Latam samolotem/helikopterem na padzie i rozwalam dużo gości.

Opublikowano

Nick "Vip3r_Mp4" (Szturmowiec 14lvl). Mikrofon sprawny (TYLKO TS 3). Mapy?.. Hmm, głównie każda, prócz Sharqi. Jeżeli macie ochotę, to zapraszać do gry :)

Opublikowano

Nick: BonieQ12

Posiadam ts - nawet posiadam swój kanał więc jeżeli ktoś napisze to śmiało możemy pogadać. ;)

Co do godzin gry to nie codziennie ale między 19.00-01.00

Zapraszam gram od kilku dni więc póki co mam 6lvl gram "Szturmowiec"

Pozdrawiam.

" Wiem, że nic nie wiem "

Opublikowano

Szukam kogoś na szybki exp. Jak ktoś wie jak tego dokonać i ma ochotę na zabawę to odzywać się na priv bądź na gg: 5918252. Ps. nie jestem dzieciakiem...

Opublikowano

Medyk: 30

Szturm:15

Snajper:11

Mechanik:10

 

 

 

 

Gimbaza(Nie pokemon i neo).

Sprawny mikrofon

Tylko team speak 3

Pisać na PW

Chętnie z kimś pogram i poszukam bugów

http://battlefield.play4free.com/pl/profile/2792883689

Oferuje:

Miłą atmosferę i film na youtube(jak znejdziemy buga,glitcha)

 

Zasady:

Czysta gra

Bez hacków i expienie

Opublikowano

Szukam kogoś do gry.
Mam 16 lat i sprawne mikro, mogę pobrać programy do rozmowy (mam ts3 i skype).
Grać mogę snajperem lub szturmowcem.
Zaczynam od podstaw i nie mam żadnej postaci :)

Grę chcę bez hacków :)
Kontakt :

- GG : 7997551
- Skype : matrixszy
- PW

Opublikowano

siemka. 14 lat 15 lvl famas gram w zależności od szczęścia czasami 30/10 a czasami 1/20 zapraszam skype: platfusek2

Opublikowano

Szturmowiec 13 lat z sprawnym mikrofonem 17lvl Biegam z Famasem :) Gram w godzinach 18-00:00 lub 9:00-00:00 :P Nick w grze Mrowasek pisać :) priv

dodaj nick w BF P4F minion.pl to zagramy :D

Opublikowano

15 Lat szturmowiec nick Puca1215 skype : puca_pl TS3 mam . ( jestem zawsze na skype )

14 lat, 25 lvl mechanik, skype: iMatUser, szukam osoby do expienia.

@Puca czemu usunoles mnie bez powodu z kontaktow?!

Opublikowano

Mam 16 lat gram technikiem i szturmowcem moje lvl tych klas to 12 i 13. Szukam ludzi w wieku od 13 do 20 z sprawnym mikrofonem i ts3 (team speak 3).

Chętni pisać na gg 2536086 lub zaprosić do znajomych w bf nik: EzioAssain.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

WITAM.

Mam 15 lat. Zwiadowca: lvl 11 Szukam kogoś do wspólnej gry. Mój nick w grze to: 1_Lepik_1 . Pisać na gg lub priv.

Posiadam sprawne mikro, pasuje mi ts3 i skype.

Opublikowano

Siema szukam kogoś do grania 17lat. 8 lvl szturmowiec (m4a1,kolba thunderbolt,lufa predator,magazynki viper,celownik RapidAim red dot). Interesuje mnie ktoś z TS3, wiek 15-20. NICK : IceCreamyPL

Ps:Mam kanał na TS3.

Opublikowano

Elo Mam 13 lat ;)

Gram Snajperem 6 LV ale mam dobre bronie i dobrze kampie ^_^

Mam Sprawny Mikrofon oraz Skype : radek01031

Mój Nick W BattleFieldzie to : RazerH.D.

Opublikowano

14lat (medyk) lvl 9, prawie 10

nick w grze- Pitagoras333

nick skype- dominikxxx99

gram na wszystkich mapach oprócz Dalian i Dragon Velly

 

Chętnie pogram z osobą mniej więcej w moim wieku która gra medykiem lub szturmowcem

Jak coś to pisać na PW

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...