Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

►[ZAPOWIEDŹ][DEDYK-100 slotów][Wojny Gildii i Survival Games][MODY]Masa nowych przedmiotów- MachinesCraft- WojnyGildii ![NIEPOWTARZALNY]◄


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 424
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Emocje są, każdy chce wiedzieć, kiedy ma się przyszykować... Bo przecież tego typu servery, (zwłaszcza rywalizujące między sobą gildie) wzbudzają emocję i na samym starcie polegają na tak zwanym wyścigu szczurów, czyli kto szybciej, lepiej wystartuje ten ma całkiem niezłe fundamenty do dalszej rozgrywki, widzę sporą konkurencje i boję się tylko, że server musi mieć całkiem niezły hosting, żeby wytrzymać taką falę graczy, którzy wlecą na server. Myślę, że to będzie jeden z lepszych serverów. Zgodnie z przypuszczeniami, że w weekend wyjdzie server to już powoli zacieram ręce. Tak czy inaczej myślę, że wraz z KOKSZ i resztą będziemy stanowić niezłą gildię. Nie mogę się doczekać startu. Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę powodzenia :)

Opublikowano

Tymi pytaniami jeszcze bardziej opóźniacie start serwera wiec ... .

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<!-- Cos tam -->
<ins class="adsbygoogle"
     style="display:block"
     data-ad-client="ca-pub-3640367005070289"
     data-ad-slot="8391034456"
     data-ad-format="auto"></ins>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
</script>
<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<!-- Cos tam -->
<ins class="adsbygoogle"
     style="display:block"
     data-ad-client="ca-pub-3640367005070289"
     data-ad-slot="8391034456"
     data-ad-format="auto"></ins>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
</script>

 

Opublikowano

Ta ogarnąć tylko że powiedziałeś że serwer będzie w weekend a co go nie ma nawet głupiej paczki nie dałeś.

Opublikowano

Szukam takiego czegoś od dawna

 

MrQinted Bierze udział w losowaniu

 

(MrQinted- mój nick w MC)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...