Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

►[ZAPOWIEDŹ][DEDYK-100 slotów][Wojny Gildii i Survival Games][MODY]Masa nowych przedmiotów- MachinesCraft- WojnyGildii ![NIEPOWTARZALNY]◄


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 424
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A Czy Mogł Bym Sie dowiedzieć o ktorej godzinie bedzie Jutro On Serwer ?!?!!!?!?!?!?!?!

Śćiagnijcie Mi Te 25 % !!!

Opublikowano

LoMo bierze udział w konkursie

 

Zagram lecz nie lubię zapowiedzi , gdyż trzeba czekać i czekać :P

Opublikowano

LoMo bierze udział w konkursie

 

Zagram lecz nie lubię zapowiedzi , gdyż trzeba czekać i czekać :P

 

START już jutro więc nie będziesz musiał czekać :)

 

-----

 

Dziękuję beta testerom za pomoc. Wszystko dziś zgłoszone błędy do jutra postaram się wyeliminować.

Dystansowe bronie z moda Balkon Weapon niestety będą na razie zablokowane. Mod źle współpracuje z pluginami więc chcemy uniknąć problemów.

Broni i tak jest baardzo dużo więc myślę że nie będziecie się nudzić...

 

Do jutra.

Opublikowano

A Czy Mogł Bym Sie dowiedzieć o ktorej godzinie bedzie Jutro On Serwer ?!?!!!?!?!?!?

Śćiagnijcie Mi Te 25 % !!!

Opublikowano

Wypowiem się tak Beta testy Super ! Zero lagów błędów dobry serwer :) . Ale jak będzie grało z 80 graczy wtedy będzie zabawa bo tak jak są sami testerzy to trochę nudno ale i tak serwer Zajebisty ! POLECAM !!! :)

Opublikowano

Czekam Już z niecierpliwością na ten przepiękny Serwer!!!!

 

 

 

 

Gdy Serwer Wystartuje Zakładam Gildię!

Śćiagnijcie Mi Te 25 % !!!

Opublikowano

O shit...

Zapomaniłem!

 

kotkowski bierze udział w losowaniu

 

Byłem jednym z testerów, powiem jedno:

Bugi jakie były nie przeszkadzają aż tak w grze, ale admin już je naprawia :D

76561198044975849.png

Best Member

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...