Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz][RPG+Survival+Frakcje] yonjicraft


NcturmexMPC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 326
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Questy prawie gotowe , wczoraj testowaliśmy klasy i musimy troche poprawić hp kilku postaci i zmienić kilka skilli które nie pasują do klas

Opublikowano

No cóż to teraz kilka informacji ode mnie. Jestem w trakcie pisania CMSa (systemu zarządzania treścią, portalu po prostu) specjalnie dla naszego serwera. Logowanie będzie się odbywać poprzez zarejestrowane konto w grze. Po zalogowaniu będziesz miał dostęp do wielu opcji: ilość zabić, śmierci, kto cię zabił i kogo ostatnio zabiłeś, zmianę hasła, ItemShop, wgrywanie skinów dla nopremium i wiele innych). Na razie to tak wygląda: http://iv.pl/images/39355093284032704901.jpg (tworzę tego CMSa od 2 dni). Pewnie jeszcze wiele się w nim zmieni. To taka wersja Alpha.

 

W planach jest także nieobowiązkowy do gry Launcher naszego serwera, który będzie zawierał dodatkowe opcje takie chociażby jak paski HP nad nickami.

 

Co do terminu otwarcia serwera to jeszcze do końca nie wiemy, chcemy wszystko dopiąć na ostatni guzik. Ma być wszystko idealnie i bez bugów.

Opublikowano

Postępy w pracy:

 

http://iv.pl/images/...79458374752.jpg

http://iv.pl/images/...68349937533.jpg

http://iv.pl/images/...42223823965.jpg

 

- ukończony formularz kontaktowy

- ukończony system logowania

- ukończony w 90% box z statusem serwera (pobiera dane przez query) lecz jeszcze jego wygląd ulegnie zmianie.

- ukończona nawigacja po stronie

 

PS. żetony to nazwa tymczasowa dla waluty w ItemShopie

Opublikowano

Postępy w pracy:

 

http://iv.pl/images/...79458374752.jpg

http://iv.pl/images/...68349937533.jpg

http://iv.pl/images/...42223823965.jpg

 

- ukończony formularz kontaktowy

- ukończony system logowania

- ukończony w 90% box z statusem serwera (pobiera dane przez query) lecz jeszcze jego wygląd ulegnie zmianie.

- ukończona nawigacja po stronie

 

PS. żetony to nazwa tymczasowa dla waluty w ItemShopie

 

brzmi super, yonji wypuśćcie w końcu bete! :D już się szkolę w łucznictwie, siedze i celuje do ruchomyc celów, bedzie ownage CD

 

PS: Zeby skille były podobne jak w 2 edycji, ale troche bardziej zbalansowane to raj bedzie :D

Opublikowano

Chciałbyś młody :P Ja będę cisnął :]

 

boogi wtedy cisnoles bo ci adm dał dostep do endu i mialems w pol godziny max klase :D

a jak ja wszedlem na serwa to ty juz miales 2 klase woja :\

teraz bedzie zemsta :D

Opublikowano

Wczoraj nie miałem dużo czas więc nie zrobiłem dużo ale mam plan wyedytować zbroje , kolory nazwy i materiał z którego sie wykonuje np . Chainowa Zbroja będzie jak każda inna tylko czarna i materiał z którego sie ją wykonuje , piszcze które zbroje jeszcze edytować (kolory , nazwa). Mogę też zmienić wygląd mieczy / łuku , coś jak textury tylko że do samych itemów :)

Opublikowano

boogi wtedy cisnoles bo ci adm dał dostep do endu i mialems w pol godziny max klase :D

a jak ja wszedlem na serwa to ty juz miales 2 klase woja :\

teraz bedzie zemsta :D

 

 

 

Mi nic admin nie dawał ;x Zobaczymy w tej edycji nie będziesz miał życia ... Ale to tylko słowa poczekajmy do otwarcia serca ;]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...