Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tryb kariery/Ultimate Team - pomoc w budowaniu drużyny


Legenda.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

jak coś to RVP na prawą strone bo jest lewonożny ....

4* słabszej nogi ma to nie robi większego znaczenia ale dla zasady można go dać na prawo.

 

Git, tylko może jeszcze taki mały tweak

http://www.futhead.com/14/squads/7342574/

 ?

 

czyli eto za jovetica - szybszy, reszta statów podobna

Za Jovetica wrzucaj co chcesz Eto, Sturridge, Benteke, Suarez itp

Opublikowano
http://www.futhead.com/14/squads/7348152/

Coś do zmiany ? Budżet obojętny, lecz bez IF i innych lepszych kart niż Złote.

http://www.futhead.com/14/squads/7348340/

Coś do zmiany ? z Budżetem tak samo jak up@...

Co do zmian, to jak dam Nasri na ŚPO i Luiz na ŚO to czy każdy będzie miał 10 zgrania (z trenerem MARTINEZEM).

Na FUTHEAD piszę, że nie a taki skład co podałem, mam w FIFIE i ma każdy 10 ?!

77512f97859e.jpg

Opublikowano

ej chopy mam do wykorzystania 30k i nwm kogo kupic może sprzedac eto a kupic suareza czy sprzedac cazorle i kupic rooneya ?

Opublikowano

ej chopy mam do wykorzystania 30k i nwm kogo kupic może sprzedac eto a kupic suareza czy sprzedac cazorle i kupic rooneya ?

Rooney tylko na śpo jak na atak to albo Benteke po upgradzie, albo Sturridge po upgradzie albo Jovetic

1369767914-U115053.png


Pomogłem? Daj LIKE ;)

Opublikowano

ej chopy mam do wykorzystania 30k i nwm kogo kupic może sprzedac eto a kupic suareza czy sprzedac cazorle i kupic rooneya ?

 

Suarez to bardzo dobry napastnik.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Zrobiłby mi ktoś jakiś dobry skład? Mieszanka Polaków z Ekstraklasą (czyli np. zawodnicy z zagranicznych lig też mogą być). Cena jak najmniejsza, myślę że taki skład dużo nie kosztuje, jedyne zazstrzeżenie to nie chce Lewandowskiego na ataku, ale Błaszczyk i Piszczek mile widziani. Formacja 4-1-2-1-2 na xboxa, cena nie gra roli bo wątpie ze ktos mi zrobi skład z ekstraklasy za 100k+ ;D więc licze na jakiś skład do 10-20k

1369767914-U115053.png


Pomogłem? Daj LIKE ;)

Opublikowano

Zrobiłby mi ktoś jakiś dobry skład? Mieszanka Polaków z Ekstraklasą (czyli np. zawodnicy z zagranicznych lig też mogą być). Cena jak najmniejsza, myślę że taki skład dużo nie kosztuje, jedyne zazstrzeżenie to nie chce Lewandowskiego na ataku, ale Błaszczyk i Piszczek mile widziani. Formacja 4-1-2-1-2 na xboxa, cena nie gra roli bo wątpie ze ktos mi zrobi skład z ekstraklasy za 100k+ ;D więc licze na jakiś skład do 10-20k

 

Tak sobie wyszedł:

 

http://www.futhead.com/14/squads/7358273/

636451494245979649038.gif

Opublikowano

eto

 

Jovetic.

Ułatwiony wybór ...

Jakieś + i - tych piłkarzy bym poprosił

Nic tu nie będzie !!!

Opublikowano

 

http://www.futhead.com/14/squads/7348152/

Coś do zmiany ? Budżet obojętny, lecz bez IF i innych lepszych kart niż Złote.

http://www.futhead.com/14/squads/7348340/

Coś do zmiany ? z Budżetem tak samo jak up@...

Co do zmian, to jak damLuiz na ŚO to czy każdy będzie miał 10 zgrania (z trenerem MARTINEZEM).

Na FUTHEAD piszę, że nie a taki skład co podałem, mam w FIFIE i ma każdy 10 ?!

 

77512f97859e.jpg

Opublikowano

 

http://www.futhead.com/14/squads/7348152/

Coś do zmiany ? Budżet obojętny, lecz bez IF i innych lepszych kart niż Złote.

http://www.futhead.com/14/squads/7348340/

Coś do zmiany ? z Budżetem tak samo jak up@...

Co do zmian, to jak damLuiz na ŚO to czy każdy będzie miał 10 zgrania (z trenerem MARTINEZEM).

Na FUTHEAD piszę, że nie a taki skład co podałem, mam w FIFIE i ma każdy 10 ?!

 

 

 

1.

 

http://www.futhead.com/14/squads/7374877/

2.

 

http://www.futhead.com/14/squads/7374925/

Jeżeli menadżer będzie z ligi BPL to będzie 10 zgrania.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Skład: Neymar na ATAKU.

Budżet: 400 000 coins bo wliczam style gry ;)

Dodatkowe Inf.: Nie może być Hybryda !

77512f97859e.jpg

Opublikowano

Schurrle vs. Wilian ? Ktory lepszy :P ? 

i jeszcze Cole czy Clichy ? a jak zaden z nich to kogo polecacie na LO z BPL ? 
 

Opublikowano

Schurrle vs. Wilian ? Ktory lepszy :P ? 

 

i jeszcze Cole czy Clichy ? a jak zaden z nich to kogo polecacie na LO z BPL ? 

 

 

Schurrle ma tylko strzały.

Willian ma lepsze dryblingi i podania, jest bardziej kreatywny. Wybrałbym jego.

Cole jak dla mnie.

Jak brakuje Ci w składzie zawodnika z lewą nogą to Baines. Ma świetne statystyki do wrzutek w pole karne.

636451494245979649038.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...